за приятелството между мъж и жена...и още нещо

  • 12 730
  • 101
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 231

Ама дамите не го наричат"поискване",а загриженост Whistling
Представете си пък какво би станало ако и се откаже!!!  newsm78
Гаранция че повече и за приятел няма да ви има!!!  Laughing
Това мъж да откаже на жена е страшно нещо...  ooooh!...
Да ти кажа..Единствения номер дет минава,е,че не бачка крика.Така им оставяш утехата да те плюят къв си"некадърник" и страшното минава  по-леко Sunglasses

Реакцията на жена при отказ на мъж е емблематичното доказателство затова защо ние дори и след 2000 години пак ще сме си "силният" пол.

# 91
  • Мнения: 3 231
По темата. Приятелство между мъж и жена е напълно възможно. Стига никой да не иска да чука другия.

Аз с красива жена приятел не мога да бъда. Пробвал съм много пъти Simple Smile Всичките такива приятелства се развалиха, щото ги изчуках на един или друг етап, а после исках да си останем "само приятели" Simple SmileSimple SmileSimple Smile Не се получи Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 92
  • Мнения: 47
Surela много весело клипче ...посмях се малко
а по темата ...тоя пич го е хванал мензиса тоя ден .... първо ела, после недей
хич не обичам хора дето не знаят какво искат....
ама такова приятелство нещо не ми се връзва - всеки ден в нета даваме инфо на някои какво се случва ...и аз преди години си пишех с един германец в нета общи неща колкото да си упражнявам немския ама приятел не мога да го нарека. Аз по принцип много трудно мога да нарека някои приятел било то мъж или жена, не ми пречи пола,а това какво разбирам аз под думата приятел.
не знам защо всички се хванахте за секса ...

# 93
  • Мнения: 1 127

...не знам защо всички се хванахте за секса ...

 Wink Явно е възловият момент: Може или не може, без да се стига до него, да го има приятелството.
Ето  nofelet  казва, че щом жената е красива, не е възможно това.  Simple Smile
Т.е. на нея не всеки може да погледне само с приятелско око... Wink

# 94
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

...не знам защо всички се хванахте за секса ...

 Wink Явно е възловият момент: Може или не може, без да се стига до него, да го има приятелството.
Ето  nofelet  казва, че щом жената е красива, не е възможно това.  Simple Smile
Т.е. на нея не всеки може да погледне само с приятелско око... Wink

Moже и да не е красива но в течение  на 'другаруването' да се разхубавее в неговите очи  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 3 231

...не знам защо всички се хванахте за секса ...

 Wink Явно е възловият момент: Може или не може, без да се стига до него, да го има приятелството.
Ето  nofelet  казва, че щом жената е красива, не е възможно това.  Simple Smile
Т.е. на нея не всеки може да погледне само с приятелско око... Wink

Moже и да не е красива но в течение  на 'другаруването' да се разхубавее в неговите очи  Mr. Green

Това случва ли се всъщност въобще?... Аз го смятам за един изключително голям мит. Според мен мъжете усещат в рамките на 2-3 минути дали една жена ги привлича сексуално или не. Ако не я е харесал, няма никаква пречка да станат приятели. Ако обаче я е харесал... оттам нататък поведенчески избор на всеки мъж е да реши как ще атакува жената... - дали фронтално със свалка или заобиколно и целенасочено ще влезе под кожата й като "приятел", за да може някога да я оплете в мрежата. Такива случаи никога не са били "приятелство". Те са просто една продължителна игра от страна на мъжа, който е сметнал, че фронталната свалка към момента не би била успешна по една или друга причина.

# 96
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
аз не съм имала мъж приятел, никога, просто мъжът е мъж и толкова  Mr. Green съвсем други сетива се изострят, не е като да общуваш с приятелКА  Peace

има нюанс на възприятието - според това дали ми харесва или не, ако да - е МЪЖ, ако не е просто Човек  Peace , но и в двата случая - няма да го възприема, като приятелка  Peace

Последна редакция: нд, 16 юни 2013, 22:21 от a.l.e.n.a

# 97
  • Мнения: 1 289
Според мене няма такова приятелство. И никой не може да ме убеди  Peace

# 98
  • Мнения: 1 040
Приятелство между мъж и жена,според мен,е невъзможно(освен ако мъжът не е гей)


На мен пък  друго ми е интересно - защо когато човек иска да сподели нещо по-така,си прави нова регистрация?

# 99
  • Мнения: 130
Приятелство между мъж и жена,според мен,е невъзможно(освен ако мъжът не е гей)

    От 8ми клас нагоре нЕмам спомен да съм имал
     момиче/жена само ПРИЯТЕЛ newsm78 #Crazy Laughing
      просто ...веднага се Задействат другите ми Сетива
      както се изрази доста Народ по-напред  bouquet Hug  bouquet

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 21:11 от td

# 100
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
 Mr. Green казали са хората:

"Златото се проверява с огън,
жената се проверява със злато,
а мъжът се проверява с жена!"


Проверен си значи  Mr. Green

# 101
  • Мнения: 1 262
Аз имам един такъв приятел, но за нищо на света не бих му отишла на гости без съпруга си. Иначе навън се виждаме и по сами без проблеми, в смисъл не ми налита, но за у тях му нямам доверие. Но не мисля, че някога би ме нагрубил, нито пък аз бих се отнесла зле с него. Ако го направи, това ще е краят и мисля, че би го направил само, ако иска да ме отблъсне, така че ще разбера мотива.  Wink Мисля обаче че няма да се стигне до там, моят приятел е доста възпитан, но знае ли се. Не знам какво е провокирало твоя приятел да те нагруби, но пък нито аз, нито приятелят ми бихме настоявали за нещо, ако другия не го иска.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт