Жалба в ДГ за избягало дете-къде?

  • 2 871
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 109
 didito., много се надявам да не приемеш думите ми като заяждане, но аз смятам, че вместо да отдадеш сили в писане и разнасяне на жалби до различни институции, да хвърлиш усилия в търсене на психолог. Смятам, че бягство на дете е проблем в детето, а не в охраната. Когато аз ходех на градина, нямаше охранители и не се заключваше градината. Дали детето е склонно към бягство или не - това е въпросът, който е най-важен за теб. На този въпрос може да отговори само специалист и аз на твое място бих потърсила помощ. Извинявам се, ако съм се намесила в нещо много лично, а именно мнението, което искаме да внушим на околните за нашето детенце. Пожелавам ти повече да нямаш подобни тревоги.

# 16
  • София
  • Мнения: 309
dedinkata -не си ме разбрала.Както съм писала по-горе става въпрос за момиченцето на приятелка.Аз имам момченце там в друга група,живеем по-далеч и на него никога не би му хрумнала подобна идея.Писала съм и каква е причината за бягството и-а тя е много наивна.На детето му харесва там и си ходи с желание.
Хубаво е да се чете цялата тема,преди да се изпращаме един друг на психолог Peace.

# 17
  • Мнения: 7 110
dedinkata, да не го сметнеш за заяждане, но при толкова малки деца, отговорността за подсигуряването на тяхната безопасност е на възрастните, на които е поверено отглеждането им. Основно физическата им. Детето е обяснило защо си е отишло до вкъщи. Първо едни големи не са го отразили и се е обадило на друго дете. Всичко това е даже доста смислено от гледна точка на извършеното. Не че няма да се случи загубване и под родителска опека, ако са. Възрастните сме за психолози и психиатри, а не децата.

Общи условия

Активация на акаунт