Отговори
# 75
  • Мнения: 17
Добро утро на всички!
Добре дошли на новите! Търпение на постоянните!
Дано този пролетен, усмихнат уикенд завърши с болкоуспокояващ фрагман за
нашите душевни рани!

Целувам ви по домова книга! /Госпожата, моя, сладка/

# 76
  • Мнения: 17
Добро утро !



Прочетох по-горе мнение, че темата за 'невъзможната' любов е много застъпена в турските филми и че това е така, защото навярно е доста актуален проблем за хората там.
Склонна съм да се съглася и да го приема, имайки предвид колко много в тяхното общество все още се държи на морал и ценности, на традиции, на семейство....все неща, които за нас вече изгубиха май смисъл и значение...
Затова така се дивим и гледаме невярващо и неразбиращо нещата, които се случват във филмите им и ни се струват нереални...

Колкото до мъжете, които явно харесват Джемре, бих казала, че е голяма късметлийка, защото всеки един от тях си има свои качества и достойнства.

И Джан, и Баръш и Сумер са все хубави, млади, богати мъже, с авторитет и положение в обществото.
Всеки един от тях би бил за Джемре по-добрия избор от Кузей, който е красив като ангел небесен, но уви - няма силите да се пребори с предразсъдъците си относно тази връзка.
Той ще продължи да си я обича отдалеч и да си я гледа като икона, но няма да посегне към нея.

Честно казано, иска ми се вече да спре да я наранява, ако ще да се вземат със Зейнеб и да заминат някъде или да си обяват официално връзката и с това да сложи границите окончателно.
 
Ако нещата се поставят така тя може някой ден и да забележите другите мъже...болката от загубата все ще отмине някога и ще си продължи живота, макар и с някой, който няма да и е така скъп както Кузей.

Ако искат сценаристите да направят нещата още по-кофти за Кузей могат да я обвържат със Сумер...така ще го подлудят най-много, защото след случилото се със Симай да бъде и с Джемре ще бъде прекалено за нервите на Кузей...

На мен лично Сумер ми харесва най-много за Джемре...може би начинът по който я гледа, знам ли...
Rolling Eyes Rolling Eyes



О, lor, братовчедке, докато пишех, ти си поставила този свеж поздрав и хубавия коментар!
Съгласна съм за Джемрето!
Много свежо настроение ми дойде. Сега като се разработя!....

# 77
  • Мнения: 17


Хайде, Госпожата, откога те чакам!
Хубав ден ти желая - слънчев и безбрежно син като очите ми!
Може и да не се престараваш вече със завиването вечер /по-фриволно!/ - топло е.
  love001

# 78
  • Мнения: 3 371
Добър ден !  bouquet Лорчетата Hug са ни освежили, аз да поднеса по кафенце ! Peace



 lora666 ,  Heart Eyes това със завиването е само за парлама, джанъм ! Wink Аз си знам иначе ! Blush

Не знам защо фенките на Джемре непременно искат да я "пласират " на някого ! Според мено ще стане много елементарно, ако започне връзка с някого от наличните левенти. И как я виждате със Сумер ??? Нали много обича Кузей, как ще му причини нещо подобно ? С Джан също не я виждам, може би Баръш най- много и отива !
Не знам дали ви прави впечатление начинът, по който Джемре се държи в работата си . Ето това ме дразни много, мисля, че подобно поведение е невъзможно и са го пресилили сценаристките. Та тя се държи все едно холдингът е неин ! Отива си когато поиска на работа, държи се, както поиска, непрекъснато смесва личните и служебните си задължения- твърде непрофесионално поведение. Не мисля, че е реално. Peace

# 79
  • Мнения: 0
http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=351751944867298&set=a.294287630613730.64670.283162188392941&type=1&theater


НЕЩО ЛОШО ЩЕ СЕ СЛУЧИ НЕЗНАМ КОЙ ЩЕ ГО НПАРВИ ,НО ЩЕ ВИДИМ СЛЕД 2 СЕДМИЦИ ОТ ТУИТЪРА НА БУУРА ,КАКВО ЛИ СА НАМИСЛИЛИ ДВЕТЕ ХИЕНИ.

Ако не се отваря вижте страницата на Буура или в СайTа Кузей Гюней .Едже и Мелек са просто стрaшни надявам се да не е най-лошото финал на филма ,но май не е.В 30 серия ще се леят сълзи !

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 10:41 от yonitouo

# 80
  • Мнения: 3 547
Госпожата, не знам защо вече дори фенките  на Джемре не искаме връзката и с Кузей Laughing

Може би защото ни беше достатъчно да видим и разберем, че обича наистина нея, а другото не е толкова важно...един вид, имаме някакво морално удовлетворение вече Laughing...

Или пък може би подсъзнателно и малко типично по женски жадуваме да си 'отмъстим' малко на Кузей за държанието му, за слабостта му, за нерешителността му като мъж да се пребори за любовта си... Laughing Laughing

Нали знаеш - в женската логика няма логика! Joy Joy

# 81
  • Мнения: 17
Въобще не искам да я пласирам на никого! Дай да се разберем.
Само да я махнат вече от него, че е като гербова марка!


Сега си пия кафенце и те дебна да се появиш, скъпа.



- Ако обичате по-бързо, че ме чакат вече!

# 82
  • Мнения: 3 547
http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=351751944867298&set=a.294287630613730.64670.283162188392941&type=1&theater
НЕЩО ЛОШО ЩЕ СЕ СЛУЧИ НЕЗНАМ КОЙ ЩЕ ГО НПАРВИ ,НО ЩЕ ВИДИМ СЛЕД 2 СЕДМИЦИ ОТ ТУИТЪРА НА БУУРА ,КАКВО ЛИ СА НАМИСЛИЛИ ДВЕТЕ ХИЕНИ.
Ако не се отваря вижте страницата на Буура или в СайTа Кузей Гюней .Едже и Мелек са просто стрaшни надявам се да не е най-лошото финал на филма ,но май не е.В 30 серия ще се леят сълзи !

Не разбрах нищо от страницата...къде пише, че ще се леят сълзи ?
Можеш ли да копираш тук и да преведеш ? Rolling Eyes

# 83
  • Мнения: 3 371

Само да я махнат вече от него, че е като гербова марка!


Сега си пия кафенце и те дебна да се появиш, скъпа.


Така де ! Те да я махнат от него и аз искам, ама викам - какво са ни направили другите момчета, че да им я натресем ! Laughing Виж, на Сумер я давам одма ! Mr. Green Като си помисля - да я взима, който иска, само да стои по- далеч от наш левент ! Peace

lor , абсолютно съм съгласна с това за женската логика ! Затова и очаквам всичко от двете дами ! Peace

# 84
  • Мнения: 2 282
Дами, защо ще плачем в 30 еп. Да не би третия рунд да печели Фърат. newsm78

# 85
  • Мнения: 3 547
Дами, защо ще плачем в 30 еп. Да не би третия рунд да печели Фърат. newsm78

30 епизод финалният ли е ???

Обърках се съвсем... newsm78

# 86
  • Мнения: 2 282
Дами, защо ще плачем в 30 еп. Да не би третия рунд да печели Фърат. newsm78

30 епизод финалният ли е ???

Обърках се съвсем... newsm78
Да оставят още две серии. Едва ли!Този Ф, да не вземе да убие Дж/

# 87
  • Мнения: 17
Дами, защо ще плачем в 30 еп. Да не би третия рунд да печели Фърат. newsm78


Пепел ти на езика!
Аз искам вече този психопат да го видя там, където беше нашето слънчице!




- Ау, колко съм хубав! Дано мадамите сценаристки се смилят над мене и моите фенки!

# 88
  • Мнения: 0
http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/BugraGulsoyOfficial

Nadqvam se da ne e finala no hich nqma da ni haresa tazi seriq

Neznam za6to kartinkata i linka ne deistvat probvaite pak.

# 89
  • Мнения: 3 371
Цитат на: lor link=topic=648902.msg21515102#msg21515102 date=1332579281

30 епизод финалният ли е ???

Обърках се съвсем... newsm78
[/quote

Не е финалният ! Нали филмът свършва края на юни- около 20 някъде, ако не се лъжа. Явно някакъв сериозен обрат ще има в действието, но защо и за кого ще леем сълзи ? Не вярвам да го батисат Кузей толкова рано, друго ще е ! Thinking

Общи условия

Активация на акаунт