Отговори

Анкета

Според вас коя най-много заслужава да бъде с Кузей?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 22 апр 2012, 01:17

# 120
  • Мнения: 0
Харесвам невинните чувства на К. и Дж. , но мисля че е време да си научат двамата урока за любовта  поотделно.
и аз  Simple Smile

# 121
  • Мнения: 1
Колкото до приказките за някакъв срам, както писах в Незабравима - две сестри за един мъж.
Женен за едната, после се ожени за другата. Както той нямаше интимна връзка с голямата сестра, така и тук Джемре не е имала интимна връзка с Гюней.
Така че, може и да стане работата. Щом преглътнаха Незабравима, що да не преглътнат подобна връзка и в този филм. Още повече че е прието брат да вземе жената на брат си след смъртта му.
Е, не пожелавам да умира Гюней, но нищо не се знае. Така че за мен връзката -Кузей-Джемре е напълно реална и възможна. Ако ли не - просто друга няма да има за сърцето му.

Какъв ти срам  ooooh! Те тия турци такова нещо не знаят  Mr. Green
Само преди две-три седмици тръгна един нов сериал в който сюжетът е за двама братя , които се влюбват в братовчедка си  #Crazy 
И хората си го гледат това , без никакви претенции ,  рейтингът му е  добър .
Въобще , за какъв срам може да говорим .
Неморално било , грешно , недопустимо и какво от това  Thinking
Нали се гледа другото не е важно  Mr. Green

# 122
  • Мнения: 3 371


На мен ми се струва, че вече трябва да се излезе от клишето - "добирят, лошият и злият "! В това отношение нещата са ясни, не би имало изненади.Героите са достатъчно разграничени и одиференцирани и ще е зациклят нещата, повтаряйки едно и също . Далеч съм от мисълта, разбира се, че няма да има сблъсъци, но мисля, че е време да се случва нещо по- различно в този филм.
Аз разбирам чувствата и пристрастията на харесващите героинята на Джемре, ама да се твърди, че е прекрасен образ....твърде пресилено ми се струва. Интересен- да, но за мен е твърде далеч от подобни суперлативи !
Аз не съм гледала много турски сериали, нямам база за сравнение, но мисля, че тук фабулата е доста различна от останалите .А и тази "размяна " на съпруги, честно казано, никак не звучи добре. Вярно, че при комшиите статута на жените никак не е завиден, ама чак пък толкоз да ги третират като "чеиз" не ми се иска да вярвам. Пък и в нашия филм, дамите са доста еманципирани и модерни, поне това се демонстрира до този момент.

# 123
  • Мнения: 186
Да, човек просто трябва да свикне с филмите им. После не се са толкова непредвидими.
Кузей го било срам от приказките за Джемре ! От какво да го е срам ? Rolling Eyes
Ако от някого трябва да го е срам, то е от Симай, че му надена хомотаи то как !!!
И това наистина си е срам.
Госпожата, Джемре е не само интересна, Джемре е истинска - истинска приятелка, жена, любима.

# 124
  • Мнения: 3 371
Да, човек просто трябва да свикне с филмите им. После не се са толкова непредвидими.
Кузей го било срам от приказките за Джемре ! От какво да го е срам ? Rolling Eyes
Ако от някого трябва да го е срам, то е от Симай, че му надена хомотаи то как !!!
И това наистина си е срам.
Госпожата, Джемре е не само интересна, Джемре е истинска - истинска приятелка, жена, любима.



Чия любима е въпросът ? Досега беше на Гюней, на Кузей никога не му е била любима, не мисля и че ще му бъде ! Peace
За истинска- истинска е - показват я със слабостите и , като всеки жив човек ! Затова казвам, че никак не са хиперболизирани добродетелите и, доколкото  ги има.  Peace
Колкото до това дали е истинска приятелка- да, може би . Но истинските приятели не награбват да целуват приятелите, демонстрирайки надмощие над другите, поне моите не го правят ! Laughing Истинските приятели имат мярка,  знаят кога да спрат, знаят кога да се оттеглят, не лъжат и не те въвличат в неприятности. Поне моите така правят ! Peace

# 125
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
Даа, съгласна съм - Джемре е истинска, няма преувеличени добродетели, даже има леко залитане в обратна посока, но...характери всякакви. Госпожата, смятам, че на първо място Джемре и Кузей са приятели от детинство и тази им връзка е много важна и за двамата. Излизането от нея не е лесно - още повече, че имат и морална преграда. Що се отнася до целуването - ами тук става въпрос вече за любов, осъзната от Джемре - не съм много сигурна за коя целувка говориш, вероятно за "входната", дето и Зейнеп не остана безучастна  Joy И за нея да е - нормално е, тя се бори за любовта си, а и в предни серии съм я виждала да го целува и на идване, и на отиване.
Сега за лъжите: Кажете ми кого излъга Джемре и с какво навреди на друг човек? Не, нали, няма такъв момент. Излъга относно собствените си чувства, пак повтарям, не е длъжна да ги казва на никого, дори и на майка си! Защо постоянно се натяква това, че лъжела....прави го за да се защити от нападки, от болката, от укорите на майка си...А след последните събития, които се случиха между Зейнеп и Кузей, и аз да съм, и аз няма да кажа нищо на никого. Правото на избор относно споделянето на истинските й чувства си е лично нейно и толкова.
Не знам в какви неприятности е въвлякла Кузей също - може би с това, че е жива и диша, че той я обича и т.н? Тя не е виновна за нищо, което се е случило на Кузей, дори няма и представа, че е станала причина за проблеми в затвора, бой и пр. Всичко се е случило, да, но заради нрава на Кузей и в неговата глава.

# 126
  • Мнения: 3 547

Sofi_q, абсолютно си права newsm10

Някои не харесват Джемре....предполагам, че е донякъде от мъничко женска ревност, тъй-като още в началото тя ни беше показана като момичето, в което е влюбен Кузей, и след като  Зейнеб се появи в последствие някои предпочетоха нея, само и само да не е Джемре...

Ние малко или много  няма да харесаме ни една жена за Каванч.  Чиста ревност... Mr. Green
Колкото харесвахме Азра за него, толкова и тук Джемре...

Или може би ще харесаме за него героинята, с която подсъзнателно асоциираме самите себе си..
. Laughing

Ама какво да се прави, нали ни е слабост....
Сами видяхте колко бяхме готови да се наредим в графа "Мимето" в анкетката на темата...
Че даже и аз, макар да не съм Мими, а Милена Joy Joy

# 127
  • Мнения: 3 371
Sofi_q,  Peace това е моето мнение, не ми се иска отново да зацикляме в темата Джемре срещу Зейнеп ! Аз никога не съм твърдяла, че тя е виновна, а съм казвала и съм твърдо убедена, че тя е причината . Не знам какви са и причините да лъже, сама признаваш, че е така, но каквито и да са , от каквото и да иска да се предпази и да си спести, факта, че лъже, е на лице ! Според мен причините са други, но за това съм писала много пъти, не бих искала да се повтарям.
И не мога да припадам от умиление по факта, че Джемре най- после е осъзнала любовта си към Кузей . Защо не я осъзна тогава, когато знаеше, че това момче е влюбено в нея( моля, не ми казвайте отново, че не е знаела, защото не само знаеше, но го и използваше !), защо не я осъзна, когато излезе от затвора , защо не я осъзна, когато когато го целуна в Анталия( може би тогава не знаеше, че той е влюбен в нея ?!) ? Защо я осъзна, когато се появи в живота му друга жена ?
Както вече казах - разбирам и уважавам пристрастията към героинята, но не мога да разбера и да приема за себе си, факта, че се опитват да я изкарат по-бяла и добра, отколкото може да е !Аз, когато харесвам някого, го харесвам със слабостите му, с качествата, които не одобрявам, харесвам го такъв, какъвто е - със силните и слабите му страни ! Не се опитвам да оневинявам и оправдавам всичките му постъпки и на всяка цена ! Peace

# 128
  • Мнения: 3 371


Ние малко или много  няма да харесаме ни една жена за Каванч.  Чиста ревност... Mr. Green
Колкото харесвахме Азра за него, толкова и тук Джемре...

Или може би ще харесаме за него героинята, с която подсъзнателно асоциираме самите себе си..
. Laughing

Ама какво да се прави, нали ни е слабост....
Сами видяхте колко бяхме готови да се наредим в графа "Мимето" в анкетката на темата...
Че даже и аз, макар да не съм Мими, а Милена Joy Joy

Аз харесвам Азра ! Peace И много ги харесвах като двойка, надявах се, че този път може и да се получи между тях !

Или може би ще харесаме за него героинята, с която подсъзнателно асоциираме самите себе си..[/b]. Laughing
Моля те, недей така ! Praynig Не ми казвай, че тук има толкова много Джемрета ! Laughing
Ако трябва да сме реалисти, във всеки от обарзите са вложени чисто човешки качества, по един или друг начин, те са събирателни ! Така че, в даден период от живота си, сигурно всяка една от нас е била ту малко Джемре или повече Зейнеп !  Peace

Колкото до Къванч - заради такъв мъж как да не си готова и името си да попромениш ! Wink Peace

# 129
  • Мнения: 3 547
Ааа, госпожата, подсъзнателното най-трудно си го признава човек Wink

Обаче наистина зацикляме върху Зейнеб и Джемре, а то колко още хубавици има

# 130
  • In a strange romance
  • Мнения: 2

Сами видяхте колко бяхме готови да се наредим в графа "Мимето" в анкетката на темата...
Че даже и аз, макар да не съм Мими, а Милена Joy Joy

Миме си и още как Mr. Green Mr. Green И аз съм Милена, но от малка съм си все Мими. Peace

# 131
  • Мнения: 75
Даа, съгласна съм - Джемре е истинска, няма преувеличени добродетели, даже има леко залитане в обратна посока, но...характери всякакви. Госпожата, смятам, че на първо място Джемре и Кузей са приятели от детинство и тази им връзка е много важна и за двамата. Излизането от нея не е лесно - още повече, че имат и морална преграда. Що се отнася до целуването - ами тук става въпрос вече за любов, осъзната от Джемре - не съм много сигурна за коя целувка говориш, вероятно за "входната", дето и Зейнеп не остана безучастна  Joy И за нея да е - нормално е, тя се бори за любовта си, а и в предни серии съм я виждала да го целува и на идване, и на отиване.
Сега за лъжите: Кажете ми кого излъга Джемре и с какво навреди на друг човек? Не, нали, няма такъв момент. Излъга относно собствените си чувства, пак повтарям, не е длъжна да ги казва на никого, дори и на майка си! Защо постоянно се натяква това, че лъжела....прави го за да се защити от нападки, от болката, от укорите на майка си...А след последните събития, които се случиха между Зейнеп и Кузей, и аз да съм, и аз няма да кажа нищо на никого. Правото на избор относно споделянето на истинските й чувства си е лично нейно и толкова.
Не знам в какви неприятности е въвлякла Кузей също - може би с това, че е жива и диша, че той я обича и т.н? Тя не е виновна за нищо, което се е случило на Кузей, дори няма и представа, че е станала причина за проблеми в затвора, бой и пр. Всичко се е случило, да, но заради нрава на Кузей и в неговата глава.
+1  bouquet

# 132
  • Мнения: 17
Наминах да видя за фрагман, ама йок! И аз по това време!?

Миски, да не започваме пак с караниците, моля!!!
Събрали сме се да споделяме общи интереси и вкусове.

# 133
  • Мнения: 3 547

Сами видяхте колко бяхме готови да се наредим в графа "Мимето" в анкетката на темата...
Че даже и аз, макар да не съм Мими, а Милена Joy Joy

Миме си и още как Mr. Green Mr. Green И аз съм Милена, но от малка съм си все Мими. Peace

Да съм спокойна значи, че и аз съм в графата Hug

Лорче, какъв фрагман в събота ?
Ама то и аз  вчера се 'обърках ' с времето, понеже този път момичетата така скоростно преведоха епизода, че като го изгледах и ми се стори, че е време за фрагмана Laughing

# 134
  • Мнения: 3 371
Наминах да видя за фрагман, ама йок! И аз по това време!?

Миски, да не започваме пак с караниците, моля!!!
Събрали сме се да споделяме общи интереси и вкусове.

  Е, джанъм, няма караници, недей така ! До този момент, с малки изключения, всички споделяме мненията си и уважаваме различията ! Поне аз се старая да го правя ! Peace
Събрали сме се да споделяме как ни въздейства филмът, героите , преживяванията им. Общи интереси и вкусове, надали имаме.
Освен може би за един левент ! Wink



Хеххе, значи засега само аз съм си "чисто" Миме ! Party Party Party

Общи условия

Активация на акаунт