Отговори
# 345
  • Мнения: 2 282
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing
Изчакай да видим серията да не се окаже че Зейнеб се самопоканва  Wink


Е, айде са. Това е вечеря. Не е на кафе по комшийски.  Досега вечерите все са били с предварителни
покани/при Гюлтен, Хюсеин. Няма кой да я покани освен К. Нито сами, нито Хандан.

# 346
  • Мнения: 3 547
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing

Дафне, толкова си категорична кое действие след кое следва...да не си гледала филма... Mr. Green

Я разкажи последната серия, че да мирясаме Laughing Laughing

# 347
  • Мнения: 2 282
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing

Дафне, толкова си категорична кое действие след кое следва...да не си гледала филма... Mr. Green

Я разкажи последната серия, че да мирясаме Laughing Laughing

 Joy Joy Joy Сцената на яхтата. Кузей / сам. Отворен финал. Остават ни да гадаем дали ще отиде при З. в Милано. Laughing

# 348
  • Мнения: 75
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing
Изчакай да видим серията да не се окаже че Зейнеб се самопоканва  Wink


Е, айде са. Това е вечеря. Не е на кафе по комшийски.  Досега вечерите все са били с предварителни
покани/при Гюлтен, Хюсеин. Няма кой да я покани освен К. Нито сами, нито Хандан.
То и друг невидяхме да отваря вратата на гостите в чужда къща Wink

# 349
  • Мнения: 0
Зейнеп е у Текинолу същата вечер, на деня с гроба и лопатата (или носи една и съща блузка по няколко дни Mr. Green) т.е. по-скоро  Кузей още не се е прибрал. Peace

# 350
  • Мнения: 2 282
К. може да е придал официален характер на връзката със З.  newsm78

# 351
  • Toronto
  • Мнения: 683
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing
Изчакай да видим серията да не се окаже че Зейнеб се самопоканва  Wink


Многот типично за нея  Peace
Така ли? Може ли да ми дадеш един пример кога и къде Зейнеп се е самопоканила? За разлика от Джемре: "Къде сте? А, идвам"... на всяка манджа мерудия. Mr. Green Хайде да не изопачаваме фактите заради собствените си пристрастия.

# 352
  • Мнения: 0
Така ли? Може ли да ми дадеш един пример кога и къде Зейнеп се е самопоканила? За разлика от Джемре: "Къде сте? А, идвам"... на всяка манджа мерудия. Mr. Green Хайде да не изопачаваме фактите заради собствените си пристрастия.
Ако сме обективни, то и двете обичат да се самопоканват (за Зейнеп - у Джемре сутринта след отвличането, у  Али вечерта като изгони Джемрето в кухнята да прави чай  PeaceSimple Smile

# 353
  • Мнения: 2 282
А Джемрето , никаква я няма  Sad
Тия откачени сценаристки , ще вземат наистина да я забъркат със Сюмер итогава не знам какво ще става , ама Кузей ще се развихри като бесен   Mr. Green

Възможно. Според мен Фърат е обещал на Сумер Джемрето. Така хем ще  отмъсти на К, хем  Сумер ще е доволен. Това може да е пресечната точка между двамата.

# 354
  • Toronto
  • Мнения: 683
Ако сме обективни, то и двете обичат да се самопоканват (за Зейнеп - у Джемре сутринта след отвличането, у  Али вечерта като изгони Джемрето в кухнята да прави чай  PeaceSimple Smile
Така е, макар да не стана ясно кой измисли сбирката у Джемре. Но защо тогава Зейнеп е нахална, а Джемре не е, не мога да се сетя. newsm78

# 355
  • Мнения: 5
Дами, К. връща жеста на З. заради нейната покана. Значи, вечерята при З. не е била съвсем невинна,може да се е случило нещо по/така. Laughing
Изчакай да видим серията да не се окаже че Зейнеб се самопоканва  Wink


Е, айде са. Това е вечеря. Не е на кафе по комшийски.  Досега вечерите все са били с предварителни
покани/при Гюлтен, Хюсеин. Няма кой да я покани освен К. Нито сами, нито Хандан.
То и друг невидяхме да отваря вратата на гостите в чужда къща Wink
Аааа има. Джемре отвори на Зейнеп в къщата на Али, като преди това попита "чакаме ли някого?" и ако можеше нямаше да я пусне.

# 356
  • Мнения: 0
Така е, макар да не стана ясно кой измисли сбирката у Джемре. Но защо тогава Зейнеп е нахална, а Джемре не е, не мога да се сетя. newsm78
Ммам предвид не сбирката, а сутринта, когато Джемре излизаше.
За нахална не съм споменавала  Simple Smile  Peace

# 357
  • Тук някъде.....
  • Мнения: 77
А Джемрето , никаква я няма  Sad
Тия откачени сценаристки , ще вземат наистина да я забъркат със Сюмер итогава не знам какво ще става , ама Кузей ще се развихри като бесен   Mr. Green

Възможно. Според мен Фърат е обещал на Сумер Джемрето. Така хем ще  отмъсти на К, хем  Сумер ще е доволен. Това може да е пресечната точка между двамата.

Eййй, един път да се съглася с теб, Дафне  Hug И аз мисля, че това ще е планът на Ферат. Ако този с издаването на тайната се обърка, което е и възможно - аз не мисля, че Гюней ще иде в затвора, най-малкото защото Кузей няма да го предаде и да каже истината. А друго не може да бъде доказано след 4 г. Тук по-скоро Ферат иска да разлае кучетата, да нарани Кузей чрез брат му. Но по този начин изчиства и името на Кузей, прословутата му чест, което не е малко. Един товар от гърба му ще падне, поне по отношение на родителите на убитото момче.
Относно Зейнеп и Джемре - ами аз мисля, че Джемре е в правото си да се обажда и да пита къде сте и т.н, те са приятели и това е обичайно за тях. Дори и на нас да ни се вижда странно, те се подкрепят и най-вече, на Кузей му е приятно. Вече писах, че тази им връзка е основната във филма - приятелството. Докато Зейнеп, ни лук яла, не лук мирисала, се натриса на няколко пъти непоканена от никого. Коя е нахалната в случая? Че и чужди врати отваря, или поне се засилва. Това какво е, ако не нахалство? И да оставим всичко друго, но погледнете реакциите на Али или на Кузей, когато видят еднатар Джемре, да минава преди работа, защото се е притеснила за тях - те я приемат сърдечно, в реда на нещата, обясняват й. Докато на Зейнеп, няколко души й подвикваха пред полицейския участък да спре да пита и да се обажда дето не й е работа, включително и Кузей /единия път в един глас с Джемре  ooooh!/, но тя не спря и не спря.
Наистина е добре да сме обективни.   bouquet

# 358
  • Мнения: 3 547
Аз забелязах, че в техните форуми считат Зейнеб за доста скучен и досаден образ   Mr. Green Mr. Green и че всички чакат с нетърпение момента, в който Кузей ще се обясни на Джемре в любов....

Аз лично нямам нищо против преди това да му понатрие малко носа със Сумер или с Джан, че даже и с Баръш Laughing Laughing

# 359
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
На война и в любовта всичко е позволено  smile3540


И хайде да не казваме, че и вие прекалихте с вашия "лъч светлина"

Общи условия

Активация на акаунт