Отговори
# 420
  • Мнения: 1 012
Ох често олека ми викам боже толкова пък да е зле вярно че го направих набързо ама чак толкова си викам ей сега отнесох критиката ... явно заради Джемре е какво да направя  Blush   girluu

  Heart Eyes Hug Heart Eyes
Радвам се, че разбра ! Hug

Момичета,  Hug понякога ми се струва, че може би забравяме защо сме тук ! Че коментираме само един филм, екранни герои и история"като на кино". Струва ми се, че твърде насериозно приемаме някои неща, че и себе си дори ! Липсва ми чувството за хумор в темата, понякога като се пошегувам, се притеснявам дали няма да обидя някого, пък аз много обичам да се шегувам, да метна понякога и един по- несериозен поглед върху "сериозните " събития ! Нека да се забавляваме и да споделяме, без да се притесняваме . Нека се уважаваме, да бъдем по- толерантни към чуждото мнение и различията да не са повод за конфронтация, а за градивна полемика ! Няма как да липсват спорове, но добрият тон, нека бъде единственото задължително нещо, казано с категоричност, нетърпяща възражение !  Peace Филмът е достатъчно тежък, нека тук ни бъде ведро и приятно, въпреки усилията на сценаристките ! Hug

 newsm10

# 421
  • Мнения: 8 381
Благодаря за фрагмана и превода.   bouquet    bouquet  bouquet

Мисля, че Гюней трябва да си излежи присъдата и да започне начисто.  Peace За негово добро е. Симай и Ферат всъщност му правят добро. Но по какъв начин нараняват Кузей - ако такъв е замисълът им? Че обезмислят 4-те му години в затвора?

Момичета, понеже си говорим за АНКЕТИ , вижте и новия сайт с неговата анкета - Джемре е с огромно превъзходство на предпочитанията -  над 87 %, а там  дори са гласували повече хора Hug

http://kuzeyguneyenglish.blogspot.com/2012/03/kuzey-guney-29-summary.html

Къде е анкетата?

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 22:48 от ·٠•Snejka•٠·

# 422
  • Мнения: 1 012

Гледай най-вдясно

# 423
  • Мнения: 8 381

Благодаря, видях я. Hug Hug Hug

# 424
  • Мнения: 18 530
Здравейте сладурки! Не е важно коя от мацките харесваме и коя не, важното е, че всички си харесваме Кузи. Нали така? Славенка, Госпожата  Hug аз така и не разбрах - ще ви се откъсне ли от сърцето поне за събота нашия красавец или ще се бием? hahaha hahaha hahaha

">#t=8s[/video]

# 425
  • Мнения: 1 012
Ааа, не така, в следващата тема слагам списък по ред, няма това онова!  Crossing Arms

# 426
  • Мнения: 8 381
Ааа, не така, в следващата тема слагам списък по ред, няма това онова!  Crossing Arms

Правилно, и други желаещи има все пак. Peace Mr. Green

# 427
  • In a strange romance
  • Мнения: 2
Пу за мен за понеделник. Да е отпочинал през уикенда, не за друго. Mr. Green Mr. Green

# 428
  • Мнения: 3 371
Ами не знам какъв ще е редът, но при мен и Славенка, е и днеска и нощеска ! Mr. Green Кога ще ви дойде ред, не мога да знам ! Mr. Green

# 429
  • Мнения: 18 530
То се е видяло...ще се трепем smile3511 smile3532 smile3534

# 430
  • Мнения: 3 547
аз го искам някъде около Великден...като го гледам с тая престилка, с това брашно и купата яйца си мисля какви ли козунаци би ми направил Rolling Eyes Rolling Eyes

обещавам да го върна чист и неопетнен на компанията  Laughing Laughing Laughing

# 431
  • Мнения: 18 530
Е, не вярвам да го върнеш съвсем неопетнен, виж за чист съм сигурна Joy Joy Joy Joy Joy

# 432
  • Мнения: 3 371
То се е видяло...ще се трепем smile3511 smile3532 smile3534

Фенче,  Heart Eyes ти съвсем по Кузейски, значи - ще се трепем ! Joy Joy Joy
Ама, ако требе - то такваз хубост без бой се не дава ! Crazy

Е, не вярвам да го върнеш съвсем неопетнен, виж за чист съм сигурна Joy Joy Joy Joy Joy

Ако изобщо го върне .... как да го дам, кажи ! Ми съвсем ще ми го уморите - яйца, козунаци ....

# 433
# 434

Общи условия

Активация на акаунт