Отговори
# 660
  • Мнения: 3 547
Да,и аз мисля, че Гюней реши, че Кузей го е предал. Cry
Много тежък момент, той и преди това Гюней изглеждаше съсипан.
Някакъв живец в погледа му само като следи Джемре, ех, на сърцето му е тя.;И не само на  неговото. Харесва ми, че Джемре се съвзема. Praynig


да, много точно казано...

ако има нещо положително в цялата серия, то е , че Джемре зачеркна Кузей за себе си и вече е свободна да мисли за друго бъдеще...

# 661
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Полицаите казаха , че семейството на жертвата ,  е подало сигнала  Peace
 А това е новина добре... малко по леко ми стана  Peace

# 662
  • Мнения: 186
Много тежък момент за цялото семейство.
Не ми хареса Зейнеп, умишлено ли я загрозяват, та тя трябва да сияе на крилете на любовта.
Да не говорим, че е дизайнер, момиче с вкус, а нещо смачкана ми стои.
 Rolling Eyes

# 663
  • Мнения: 75
Полицаите казаха , че семейството на жертвата ,  е подало сигнала  Peace
Благодаря, ще спя по-спокойно  bouquet
Оставаше и Г да си мисли че К го е предал и пак щяха да ни хвърлят в оркестъра Simple Smile

# 664
  • Мнения: 186
Лека нощ,момичета !
Хубави сънища !
 Hug

# 665
  • Мнения: 3 547
Полицаите казаха , че семейството на жертвата ,  е подало сигнала  Peace
Благодаря, ще спя по-спокойно  bouquet
Оставаше и Г да си мисли че К го е предал и пак щяха да ни хвърлят в оркестъра Simple Smile

да...добре, че това ни преведе даж   bouquet

интересно дали сега Кузей все пак още веднъж ще защити брат си

# 666
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Между другото в началото като казаха че е дизайнерка си мислих че ще видим готино тоалети а хубавите тоалети ги виждам най-вече от Бану разбира се то това е и от паричното положение се предполага ама нищо де да си кажа че малко не ми харесва стила и на обличане...

# 667
  • Мнения: 1 012
Аз така и не разбрах къде точно свършиха, много лошо предаване тая вечер  ooooh!

# 668
  • Мнения: 8 383
Свърши ли серията.

П.П.: Да, току-що. Peace Ще гледам с превод и тогава ще коментирам - че и без това много насичаше.

Лека нощ. Hug

# 669
  • Мнения: 75
Джемре никога няма да зачеркне Кузей Peace, така се предполагаше че ще постъпи тя, защото искат да я покажат че е добро момиче, а не натрапница Peace, но докога ще подтискат чувствата си един към друг ще видим Wink

# 670
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Е сега вече свърши лека нощт и от мен   bouquet  Heart Eyes

# 671
  • Мнения: 18 530
Момичета, видяхте ли, че серията отново беше много хубава? Не мисля, че Джемре толкова бързо ще се откаже. Тя просто се е примирила в момента. Но ще стане нещо и тя ще разбере , че Кузей обича нея, не З. Но това по- нататък. А Зейнеп в много малко моменти ми харесва. Особено в Анталия беше ужасна просто. Много зависи с каква прическа е. Най - много ми харесваше в началото с червената коса. Все си мисля, че Кузей за сетен път ще застане до брат си.

# 672
  • Мнения: 3 371
Аз още не съм свършила ! Wink

# 673
  • Мнения: 0
Джемре никога няма да зачеркне Кузей Peace, така се предполагаше че ще постъпи тя, защото искат да я покажат че е добро момиче, а не натрапница Peace, но докога ще подтискат чувствата си един към друг ще видим Wink


+1 И аз така все пак това е ДЖЕМС!

# 674
  • Мнения: 0
Kuzey Güney 29.Bölüm Part 1




Kuzey Güney 29.Bölüm Part 2



И на мен срашно ми накъсваше  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт