Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема IV

  • 43 766
  • 728
  •   1
Отговори
# 345
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
Ако и ти като мен си гледала Пан Ам миналата година разпознаваш един от пилотите, тоест помощник-пилотът, който имаше богато семейство.

# 346
  • София
  • Мнения: 3 581
Да бе, Пан-Ам  ooooh!, жалко че го спряха.
Мерлин още не съм го гледала, оставих за довечера Party

# 347
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Странно е как няма радиация. Изведнъж да спре тока и да не гръмнат централите. Просто ми се видя прекалено много растителност за толкова години, но това си е филм де Grinning

# 348
  • София
  • Мнения: 6 219
и да има радиация тя ще е на определени места около централите примерно. те няма как да разберат... не знам вие как смятате, но за мен това спиране на тока си е управлявана нарочно работа даже може да не е по целия свят.

# 349
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
В Америка има доста централи, само една Чернобил какво направи, но както и да е.

# 350
  • София
  • Мнения: 6 219
да не издребняваме! нека се радваме на това, което имаме докато руйтингите му не паднат  Party Mr. Green

# 351
  • София
  • Мнения: 3 581
Изгледах Мерлин, както винаги страхотен Heart Eyes. Жалко, че е последен сезон, никога няма да ми омръзне Peace

# 352
  • Мнения: 9 144
А дайте да го обсъдим като се сетя каква хубава темичка си бяхме спретнали за Тера Нова още ме е яд на сценаристите, че така оплескаха всичко  Mr. Green

Странно е как няма радиация. Изведнъж да спре тока и да не гръмнат централите. Просто ми се видя прекалено много растителност за толкова години, но това си е филм де Grinning

Системите имат и чисто механични защити, дори да спре контрола,
това не означава автоматически претоварване и взрив като Чернобил,
просто реакцията ще продължи до изчерпане на горивото тихо и спокойно ще си тлее няколко десетки хиляди години  Peace

# 353
  • София
  • Мнения: 6 219
вероятно е редно да отворим тема, ако сериалът продължи и има какво да се обсъжда... но преди 10 епизод май е излишно.
реално сега като чета това за централите ми се струва, че има доста неща от нашия живот, които ако тръгнат да ги обясняват два сезона са им сигурни освен главната интрига.

на мен ми се струва, че някак не е възможно при налчието на учени хора какви варианти за енергия все пак са намерени. електричеството не се добива по един единствен начин.
или още нещо - учени хора, които разчитат прекалено много на компютърните технологии за изчисление и експерименти дали могат да постигнат напредък връщайки се два века поне назад...

днес изказът ми е под всякаква критика, но как си ги представяте тези неща?

# 354
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Може и да издребнявам, но така като гледам няма никакъв апокалипсис след спирането на тока. Не дават, или поне не казват да е станало нещо голямо. Явно всичко си замръзва и 15 години нищо не се случва.

# 355
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
И какво им преби за добиват ток? Чрез ВЕЦ или вятър? newsm78

# 356
  • София
  • Мнения: 6 219
то това е и моят въпрос - какво им пречи?

# 357
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Мистерия Mr. Green Joy Joy Joy

# 358
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Има един филм на света без хората. Интересен е. Може да се намери във Vbox.

# 359
  • МАРС
  • Мнения: 1 121
И какво им пречи за добиват ток? Чрез ВЕЦ или вятър? newsm78

Пречи им, че сериала е за свят без ток.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт