Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 март 2012, 15:47 ч.

Запознанства за сами родители

• 62 734
  • 486
  •   1
Отговори
# 480
Да, защото си Злодеида Wink

# 481
 ХА ХА ХАААА

# 482
Позачетох тази тема, нищо че е старичка и завехтяла. Седя си и се питам защо в Бг има толкова предразсъдъци? Като човек, живял в чужбина, си питам. Забелязвам колко много хора има, не само самотни родители, които търсят партньор, но даже не могат в един форум като хора да си го кажат. Визирам например автора на темата, въпреки че вече го няма в този форум.  Също ми е странно, че унас няма нито една онлайн форма за запознанства на сами родители. Просто доста от хората нямат време да срещнат някой освен онлайн, въпреки рисковете. Те не ча на живо ги няма, макар и по- друг аспект.

# 483
  • София
Мисля,че липсата на време е последния проблем,който пречи да срещнеш някого.

# 484
Ако детето ти е още малко и сте нон-стоп заедно, няма как да е последния проблем според мен...

# 485
  • Варна
Ако детето ти е още малко и сте нон-стоп заедно, няма как да е последния проблем според мен...
Simple Smile Абсолютно подкрепям

# 486
  • София
В такъв случай не бързайте толкова.Детето ще порасне и ще имате възможност да срещнете човека,който търсите.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт