Опасни Улици /Arka Sokaklar/ по БТВ 10

  • 43 808
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 11 766
Благодаря ти за подкрепата Ani1707 тежко ми е но трябва да продължа напред искам да попитам кога ще започва нашия сериал по Бтв

Аз също много съжалявам за случилото се  Weary

Относно въпроса ти - засега не се знае кога ще продължат нашия любим сериал по БТВ. Но се надявам да е скоро. Иначе всеки ден има повторение рано сутрин ...  thumbsup

# 721
  • Мнения: 11 766




Вчера са забелязали Берк отново с приятелката му Мерве в Ортакьой. Явно още са заедно и не сме разбрали правилно или са се събрали пак или и аз незнам как точно стоят нещата.  Rolling Eyes

Берк и преди ходеше с нея, пък го снимаха и хващаха навсякъде с Чаала и се говореше, че двамата имат връзка. Както и да е - времето ще покаже какво ще стане ...   Peace

Берк е казал, че сериала Опасни улици е много гледан и харесван и именно затова продължава вече 6 години.  Hug

Говорил е също за връзката си, както и за тази на героя му Синан. Казва, че вярва, че в сравнение със случилото се с героя му (смъртта на Елиф), ще избегне подобна ситуация в живота. Въпреки това е малко уплашен.  newsm10

# 722
  • Мнения: 11 766
За мен няма по-сладка и прекрасна двойка от Берк и Чаала - обожавам ги. Така искам да се съберат и в живота - личи си, че са си много близки ...  txtloves  newsm76 Two Hearts hug  mrstraetz Heart Eyes Flushed

Ето едни невероятни снимки на двамата сладури, когато Тунч ги снима ...  newsm74 Two Hearts  Flushed  Hands Clap lovekiss





# 723
  • Мнения: 11 766
Ето и една прекрасна снимка на Али с кученцето от новите епизоди по Канал Д - голямо сладурче е. Жалко, че го даваха толкова малко. Двамата с Али са невероятни ...   newsm44 smile3525txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts  Oha!

# 724
  • Мнения: 11 766
Една прекрасна снимка зад кадър на Уур, Гамзе, Алп, Шевкет и Йозгюр от първите епизоди на сериала ... newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts

# 725
  • Мнения: 11 766
И една невероятна снимка на нашите любими сладури Синан и Елиф - обожавам ги ... txtloves newsm76 Two Hearts Two Hearts hug Heart Eyes  mrstraetz

# 726
  • Мнения: 294
Рокси, благодаря за снимките, всички са страхотни Hug

Искам да ви попитам нещо: знаете ли как мога да се регистрирам в този форум? Нищо, че не знам турски, просто искам да разглеждам снимки, да гледам клипове и ако има нещо ново за Алп Коркмаз, дори няма да пиша. Не знам как е регистрация на турски и изобщо кое след кое следва, разбрах само това, че ми иска имейла и паролата, но нищо повече.

http://www.alpkorkmazfan.com/forum/index.php

# 727
  • Мнения: 11 766
Рокси, благодаря за снимките, всички са страхотни Hug

Искам да ви попитам нещо: знаете ли как мога да се регистрирам в този форум? Нищо, че не знам турски, просто искам да разглеждам снимки, да гледам клипове и ако има нещо ново за Алп Коркмаз, дори няма да пиша. Не знам как е регистрация на турски и изобщо кое след кое следва, разбрах само това, че ми иска имейла и паролата, но нищо повече.

http://www.alpkorkmazfan.com/forum/index.php

Честно казаво и аз нямам представа как точно става, но ако разбера веднага ще пиша ...  Hug

# 728
  • Мнения: 0
Искам да ви попитам нещо: знаете ли как мога да се регистрирам в този форум? Нищо, че не знам турски, просто искам да разглеждам снимки, да гледам клипове и ако има нещо ново за Алп Коркмаз, дори няма да пиша. Не знам как е регистрация на турски и изобщо кое след кое следва, разбрах само това, че ми иска имейла и паролата, но нищо повече.

http://www.alpkorkmazfan.com/forum/index.php

Ани, виж сега, ето това е мястото, където по принцип се правят регистрациите за форума..

http://www.alpkorkmazfan.com/forum/index.php?action=register

Проблемът е, че приема имейл адреси само на следните: hotmail.com, hotmail.com.tr, hotmail.de,msn.com, yahoo.com.tr, windowslive.com и mynet.com ... Сама ще си решиш дали ще си правиш нов мейл, само заради тази регистрация, или не...  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 729
  • Мнения: 294
Не знаех, все пак благодаря ви и ще видя по-натам какво ще реша.

# 730
  • Мнения: 0
Не знаех, все пак благодаря ви и ще видя по-натам какво ще реша.

То и аз не знаех- добре че първо се пробвах аз да се регна, че да видя дали ще стане.. И след като не стана взех да търся проблема...  Grinning Grinning Grinning Grinning

# 731
  • Мнения: 294
То и аз така направих, и аз се опитах да се регистрирам, ама не стана Grinning Както се казва "Здраве да е".

# 732
  • Мнения: 11 766
Благодаря ви за инфото - явно не е никак лесно да се регистрираш в този форум. Жалко, но какво да се прави ...  Hug

# 733
# 734
  • Мнения: 0
А въпроса ми е сега разбрах че почва някакъв сериал по времето на което го даваха Опасни улици и така въпроса ми сега е дали ще почва следващият сезон някой информиран ли е ? Благодаря предварително   Simple Smile

Ще има и 7 сезон.. миналият понеделник по kanal D даваха финала на 6 сезон

Общи условия

Активация на акаунт