Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Мен лично ме завладява паника само като си го помисля.  Дали защото съм нова в семейните отношения? При всяка промяна в настроението на мъжа ми,търся грешката в себе си. Къде сгреших,какво му липсва,казах ли нещо,не изглеждам ли добре....после вмъквам,дали има проблеми в работата,а ако има нова колежка...  Crazy  Laughing

Вас дерзаят ли ви подобни мисли?

# 1
Избий си тия мисли.  Гледай единствено себе си и бебето, нищо останало няма значение. Така и останалото ще  се съобрази с теб.

# 2
  • Tам през Атлантическия океан
Ниска самооценка.

# 3
Може би,и аз съм го мислела. Но не вярвам. Може би се страхувам от лошите пророчества - деца на разведени родители,следват техният пример. След детето брака загива и прочие.....

# 4
  • Tам през Атлантическия океан
Може би,и аз съм го мислела. Но не вярвам. Може би се страхувам от лошите пророчества - деца на разведени родители,следват техният пример. След детето брака загива и прочие.....
Е глупости  Wink а, какво да кажат многодетните мами , Laughing брака им по товоите съждения е в кома  Wink

Е , минзи ти го е казала , гледай си бебока  Wink

Последна редакция: сб, 24 мар 2012, 00:59 от Desss

# 5
Да,може би се хвърлям в няк'ви фиУми,както казва един пич  Laughing

# 6
Виждам, че скоро си родила.  bouquet
Като ти се наместят хормоните ще ти мине. Wink

# 7
Аз ще ти кажа един виц, поуките сама ги търси

Мъж и жена лежат по гръб в кревата, гледат тавана, жената си мисли: "Мълчи, не желае да разговаря с мен, значи не ме обича, сигурно си има друга..." Мъжът си мисли: "Муха. Муха на тавана. Как се държи с тия крачка, мамаидеба..."

# 8
@GiuliettaBg
Нормално е човек да се страхува - ще остареем ли заедно, ще ме уволнят ли, детето дали няма да се разболее и т.н. Страхът е продиктуван от чувството ни за самосъхранение, инстинктът за запазване на рода и понякога по-маловажни причини, но в общи линии може да се приеме за нормален и понякога полезен.
Важното е човек да намери балансът и да извлече полза от страховете си. Ако се страхуваш да не те зарежат, това ще те направи по-склонна да се замисляш, преди да кажеш нещо неприятно или да вдигнеш скандал на половинката. Ако, обаче, ти се превърне в идея фикс и започнеш да играеш ролята на изтривалка или перманентно да ровиш в телефони, пощи, джобове и прочие, рано или късно наистина ще те зарежат.

# 9
Естел  smile3532 много е вярно.

# 10
  • на плажа
 Изобщо не се страхувам от раздяла. Вероятно би ми било трудно в началото, но животът не свършва, а пък децата са си деца - оцеляват при всякакви ситуации. Ако и двамата родители продължат да се държат като родители, не виждам с какво ще бъде наранено детето. Не ги мисли тези работи! Живей си живота, обичай си детето, грижи се за връзката си, а ако някога се случи - не се обвинявай! Hug

# 11
  • София
В какви филми се вкарваш само!

# 12
Peace
След детето брака загива.....
По-голяма глупост скоро не бях чувала Thinking

# 13
Ти да не си влязла в някаква следродилна депресия? Не че не може да случи, никой не е застрахован, но все пак тия работи не стават за секунди, една връзка не се разпада без да има някакви проблеми преди това. Не си набивай тревоги без да има причини за това. А и след детето брака не загива Simple Smile
Вица с мухата е супер Simple Smile

# 14
Спокойно бе мамче, нали се махнахте от свеки, защо да се разделяте  Hug
Радвай се на бебчо и мъжа си и не си мисли глупости. Има неща, които не зависят от нас и ако е писано се случват, така че недей да плачеш за Нероден Петко.

Това за мухата просто ми направи деня  Joy Joy Laughing

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт