Какво мислите за диетата на д-р Емилова : на плодове и чай през 2часа

  • 73 870
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 290
И аз не съм фенка на Емилова и нейните лекции по здравословно хранене,наистина някой неща ,които тя проповядва ми се струват абсурдни Close

# 61
  • Мнения: 333
Килограми се връщат самоако не се храни човек както трябва!!!
Диетата трябва да сеправи под наблюдение,за това има и нещо като санаториум

Точно така е!!! Вчера се връщам от там и съм един много щастлив и жизнен човек. Аз имах нужда да сваля 2-3 кг и ги свалих за 10 дни, 5 от който на плодове и 5 на захранване(бях с мъжа ми, той има повечко килограми). Много сме доволни. Там срещнах много интересни хора, млади, стари, едни който са готови или са променили вече начина си на живот и други който с нетърпение чакат да се приберат вкъщи и да се налапат както преди. Да, ако си от втория вид няма да имаш никакъв резултат. Там се учиш как да се храниш и ако спазваш всичко ще си здрав и пълноценен човек. Д-р Емилова е един наистина много сърдечен човек. Само като я гледате как изглежда,как се движи и каква енергия има в себе си ще ви се прииска да сте като нея. Тя е преди всичко лекар и обяснява много добре до какво води нездравословното хранене. Ако в миналото храните са били чисти и нашите дядовци и баби са живели много дълго, то сега не е така. Много хора умират прекалено млади.Пазете здравето си!!! Мислете малко с какво се храните и с какво храните децата си! Ще я цитирам: "Мъжете не са ви роднина, но децата са ви!!!" Не си казвайте аз съм здрав и точно на мен няма да ми се случи. Защо трябва да се разболяваме и тогава да се чудим как да оздравеем!!!

# 62
  • Мнения: 5 299

И за сетен път да кажа, че гладуването се прави само и единствено под лекарски контрол!!![/b]

И аз така мисля. Това е основното правило, при такава диета.

# 63
  • София
  • Мнения: 192
Моля ви, напишете нещо повече за захранването. Какво се включва и как.

# 64
  • Мнения: 5 500
Моля ви, напишете нещо повече за захранването. Какво се включва и как.
Пусни в търсачата писала съм и 5 и 10 дневно захранване.

# 65
  • Мнения: 599

И за сетен път да кажа, че гладуването се прави само и единствено под лекарски контрол!!![/b]

И аз така мисля. Това е основното правило, при такава диета.
Peace
И съм твърдо ЗА.

# 66
  • Мнения: 3 461
Не мога да коментирам диетата на Д-р.Емилова,защото никога не съм я правила,но напоследък в английската и американска преса непрекъснато попадам на статии,според които има връзка между консумацията на мляко и рак на яйчниците и на гърдата при жените и на простата при мъжете,отделно,когато си на диета,препоръчват да се изключат всички млечни произведения.

Общи условия

Активация на акаунт