Нарекох те Фериха ~ 120 ~Щастието не е крайна цел, а начин на живот...

  • 22 844
  • 734
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 786
Здравейте Simple Smile
От известно време следя форума и най - накрая реших и да пиша...
Според мен Фериха не е бременна. Вярно, че в почти всички турски филми така се случва, ама на този сюжетната му линия не върви така. По- скоро се залага на модерното, на образованието, на мечтите им за общ бизнес, пък и много бременни ще му дойдат на Емир.
Така мисля аз  newsm78

# 46
  • Мнения: 0
k_kiara3, Добре дошла! Hug

# 47
  • Мнения: 21 201
Така като сте взели да смятате  hahaha  В коя серия ще се разбере че Фери е бременна според вас  Thinking
Зависи, от кой път е забременяла Фери, дали от първия, или от втория, или въобще е бременна, че може на този етап и да не е. Прави ми впечатление в техните сериали и филми, че бременните все припадат. Фери се справя много добре с припадъците и дано това не са първите й признаци ако е бременна, че, ще се чудим дали е от бремеността й, или е от друго. Joy
Аз лично когато бях бременна, имах прояви на първите признаци на бременост в края на първия месец.
k_kiara3 добре дошла.

# 48
  • Мнения: 8 400
k_kiara3, добре дошла.  Hug

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 311
k_kiara3 добре дошла  Hug Hug Hug

# 50
  • Мнения: 9
k_kiara3, най-сетне реши да се включиш. Добре дошла и приятни минути в темата!  Hug

- Нещо ще питам. Много новини излезнаха във връзка със скока във времето в АФК. Ще има ли скок във времето?
Енгин: - няма скок във времето.

# 51
  • Мнения: 1 786
Благодаря за топлото посрещане!  bouquet

# 52
  • Варна
  • Мнения: 2 311
Майче в сериалите им или припадат или повръщат
Щом няма скок във времето оная клюка че Фери умира при раждане едва ли ще се сбъдне  Thinking

# 53
  • Мнения: 0
Аз не знам дали Фери е вече бременна или ще бъде, но не искам да е.Не е подходящото време.  Мн е изтъркан номера тя да забременее, да не каже на Емир и примерно да представи Левент като баща на бебето й.

# 54
  • Мнения: 2
Гери, здравей  Hug Да, и мен ме разтопиха  Heart Eyes

Вече стана традиция да стоим до късно в неделя и да гледаме ФОКСА. Тази вечер ще дават новини за Джейда Атеш и Чаатай Улусой, за които много ще се говори.




ааааааааааааааа аз съм с вас тая вечер! Дано само нет да имам! Значи пак ще си бъдем заедно тези, които го следим, ах, колко хубаво!!!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

k_kiara3, добре дошла! Приятни минути/часове/дни/години в темата!!! Hug

# 55
  • Мнения: 21 201
Ааа, Неска, ясно, няма да има скок във времето.  И по-добре според мен, за да проследяваме всичко случващо се в реално време. Само за присъствието на Руя ме е яд, но явно, защото изкараха Халил и Джансу и ги показват само в психиатрията, затова образа на Руя, ще е за постоянно.
Да Ви кажа честно, че предпочитам Халил и Джансу, дори взети заедно пред образа на Руя, защото образа й вреди директно на самите отношения между ФЕмир.

# 56
  • Мнения: 21 201
Аз не знам дали Фери е вече бременна или ще бъде, но не искам да е.Не е подходящото време.  Мн е изтъркан номера тя да забременее, да не каже на Емир и примерно да представи Левент като баща на бебето й.
+1
И за кекса не му беше времето според мен, а за бебе в този момент, още по-малко. ooooh!

# 57
  • Мнения: 2
Аз вярвам на врачката на Ради Mr. Green, така че мисля,че Фери вече е бременна!

# 58
  • Мнения: 21 201
Майче в сериалите им или припадат или повръщат
Щом няма скок във времето оная клюка че Фери умира при раждане едва ли ще се сбъдне  Thinking
Маме, за повръщането и други подобни признаци съм съгласна на 100%, но припадъци, на мен не ми бяха понятни.
Точно така, маме, дали е бременна или не, няма да умре при раждането, щом няма да има скок във времето.

# 59
  • Варна
  • Мнения: 2 311
Аз вярвам на врачката на Ради Mr. Green, така че мисля,че Фери вече е бременна!
И аз  hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт