Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 март 2012, 19:02 ч.

Частна детска градина с много английски в София?

• 5 965
  • 28
  •   1
Отговори
Здравейте! Интересувам се дали някъде в София има частна детска градина, където усилено да се изучава английски, по възможност дори с англоговорящи преподаватели?

# 1
Виж в темата за градините-има доста - примерно, ако таксата не ти е проблем много ми препоръчаха "А,Б,С киндъркеър". Също се сещам за "Тути", "Светлина" и мн. др. Имаше подобна тема наскоро.

# 2
Ок ще чета и рам. Рекох ако все пак  някой може тук директно да препоръча каквото търся. Благодаря ти за предложенията, ще ги проуча.  Hug  bouquet

# 3
  • София
Меридиан 22 - с английски всеки ден, но е само по 1 учебен час (а това не е астрономически час). Преподавателите са англоговорящи, разбира се, но не са native speakers, ако това имате предвид. Peace
А това, което бих препоръчала с две ръце е Англоамериканското у-ще (AAS) - те имат и детска градина и се говори само на английски и целият персонал е чуждестранен! Но там са съвсем други цените... Wink

# 4
Благодаря! Да, бих искала с по-интензивно учене на английски, но пък в това англо-амерканско у=ще си представям какви си цените. Sad Вие там ли сте водили децата си?

# 5
  • София
ЧДГ "Ново поколение" имат филиал с английски в Люлин 10, ако не са се променили нещата от преди година и половина. Можеш да провериш. Имаха и сайт.

# 6
  • София
Благодаря! Да, бих искала с по-интензивно учене на английски, но пък в това англо-амерканско у=ще си представям какви си цените. Sad Вие там ли сте водили децата си?
Не. Работех някога в Меридиан 22 и ходехме на обмен на часове с учениците си в AAS и участвахме в техни часове всеки месец и затова знам как е на практика! Wink Беше все едно съм в Англия (там съм почнала училище като малка -от 5 до 7 г. възраст бяхме в Лондон, а по-нататък по други места) - и миризмата и атмосферата и хората и редът и материалите и всичко... Laughing
Доколкото помня последно таксите бяха около 13 000 на година, но не помня лева или евро... Rolling Eyes

# 7
ЧДГ ''Ново поколение'' има английски ежедневно с преподавател американка за 6-7годишните и българка за малките,вече нямат филиал в Люлин, а самостоятелна сграда с голям двор и започват училище от септември.Новата сграда е в Красна поляна,а старата до ж.пазар продължава да функционира.

# 8
не знам дали се изучава, но си е английска градина - cosmos kids - готини са хората, цените са нормални...

# 9
Дъщеря ми е в космос кидс - супер доволна съм  Peace

# 10
ЧДГ ''Ново поколение'' има английски ежедневно с преподавател американка за 6-7годишните и българка за малките,вече нямат филиал в Люлин, а самостоятелна сграда с голям двор и започват училище от септември.Новата сграда е в Красна поляна,а старата до ж.пазар продължава да функционира.

Може ли повече инфо за сградата в Кр. поляна? На сайта им като адрес откривам само този до Лъвов мост.  newsm78

# 11
  • София
Дъщеря ми е в космос кидс - супер доволна съм  Peace
Каква е месечната такса? Имат ли ясли?

# 12
Имат ясла, на сайта им е описано всичко подробно  Peace
таксата е 800лв

# 13
  • София
Thanks! Peace

# 14
Aguto, разкажи моля повече за системата на преподаване, какво учат, колко английски, говори ли им се постоянно на английски, какви са преподавателите?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт