ФУТБОЛНИ фенове ..::16::..

  • 20 880
  • 756
  •   1
Отговори

Анкета

Кои отбори ще подкрепяте на Евро 2012?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

  • Мнения: 2 272
                                   



                      







Сайтове със слухове, новини , клюки:
1   2   3


Линк за стриймове - Още един на български Тук можем да гледаме всички мачове, които не се излъчват по Бг канал.

Програми: Sopcast ; TVU ; TvAnts

http://www.eurovisionsports.tv/ - Един интересен линк

ТЕМА №1 ТЕМА №2 ТЕМА №3 ТЕМА №4 ТЕМА №5 ТЕМА №6 ТЕМА №7 ТЕМА №8 ТЕМА №9 ТЕМА №10 ТЕМА №11 ТЕМА №12 ТЕМА №13 ТЕМА №14  ТЕМА №15

ВСИЧКО ПОЧНА ОТ ТУК

С големи благодарности към Мама Цоцоланка, която ни събра!!   bouquet

# 1
  • Мнения: 2 272
Да ви поздравя с 2та гола от вчерашния мач, ако някой ги е изпуснал.. стурават си Simple Smile
Крауч и Я Я Туре.

http://watchhighlightsonline.blogspot.com/2012/03/video-stoke-ci … 1-1-man-city.html

# 2
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Да ви поздравя с 2та гола от вчерашния мач, ако някой ги е изпуснал.. стурават си Simple Smile
Крауч и Я Я Туре.

http://watchhighlightsonline.blogspot.com/2012/03/video-stoke-ci … 1-1-man-city.html
Благодаря Блу.  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 25
Прекрасни Simple Smile ...и това, че са свършили равен също  Laughing

# 4
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Прекрасни Simple Smile ...и това, че са свършили равен също  Laughing
Голяма торпила пусна Торе. Grinning

# 5
  • España
  • Мнения: 1 126
Винаги ми е драго да гледам Я я Туре!!!!  Wink
Блу мерси за новата тема! Hug

# 6
  • Лондон
  • Мнения: 449
Привет на всички в новата тема Hug

Радвам се на резултати като вчерашния.... като го докарахме да чакаме някой друг да ни прави сезона... Голям срам насъбрах тази година с любимия отбор, не че ще го сменям...но и аз мисля, че някой вече е за смяна Confused Да ме прощава г-н Фергюсън, но точно това си мисля...

Хайде, утре да се представим по-добре, че то тази титла само остана  Grinning

# 7
  • Манчестър
  • Мнения: 2 479
Аз се записах в темата,ама защо ми липсва поста?

Съра е за пенсия вече......

# 8
  • Мнения: 28
Eй поради тази причина НЯМА да ти търся факти, защото явно за теб те априори са такива сами по себе си ЕДИНСТВЕНО, когато защитават собствената ти позиция!!!
В този ред на мисли, КИА, мисля ,че няма лошо да си агресивна а да си ОБЕКТИВНА-това далеч не означава да тръпнеш като "млада булка" само при споменаването на Меси, но така също и да подскачаш като "ощипана госпожица" само ако някой си позволи светотатството да изкритикува Реал Мадрид, Роналдо или ,не дай си Боже, Моу !!!


Ааа не не, не така, леко ми бягаш по тъча.. Mr. Green Не очаквам да се защитава само моята позиция, просто видеото на Емо не беше факт в защита на тезата как подпират Реал, а компилация от нарушения на Пепе. Нещо, което веднага мога да ви изровя за Алвеш или Бускетс. Вторият стъпи в/у корема на паднал съперник преди няколко кръга, но това не се коментира!?

Всички грандове са подпирани в една или друга степен и е смешно да се твърди обратното, важи и за Реал, но аз съм способна да го призная - когато това се случи. За разлика от феновете на Барса, които никога не си признават, че отбора им е провокирал или симулирал, или е бил подпрян, или надигран - в конкретен мач, или в дългосрочен план.

Все пак е хубаво, че водим конструктивна дискусия  Peace Отворена съм за всякакъв вид помощ по отношение на  духовното ми израстване (футболно говорим  Mr. Green), трябва да има движение напред. Но не мога да бъда пристрастна и обективна ат дъ сейм тайм, никой не може! Двете неща взимно се изключват. Прекалено много обичам Реал Мадрид, не Моуриньо, а Реал Мадрид.
Иначе Специалният е доказан специалист и феновете по целият свят го искат в любимият си тим, единствено каталунците са му контра и го принизяват "преводача" през някаква си тяхна призма на времето и скачат само при споменаването на името му, помисли в/у това и по повод на "ощипаната госпожица"..  yes  Wink
Радвам се, че ще обявим примирие по време на европейското, нямам търпение.  Hug

Блу, благодарим!  Hug

П.П Лори, съгласна съм напълно и мен ми се иска монополистите да отпуснат малко юздите, за да не гледаме всеки сезон two-horse race  Crossing Arms  Ла Лига е вълнуващ шампионат и там се състезават прекрасни отбори, то е видно в ЕКТ. Би било добре ако разпределят парите от Тв права равномерно. Но едва ли..

# 9
  • Варна
  • Мнения: 294
мноого горещо станало в темата  Crazy , от наближаващото лято ще да е  Mr. Green

аз съм... така да се каже леко пас, но успявам да гледам мачове докато си бачкам, само където не сварвам да си отразявам мненията тук  Blush Blush Blush 



Рали, за темичката    bouquet     Hug

# 10
  • Мнения: 78
Айде и аз тук,
Блу - благодаря за темата!   bouquet
За уикенда само ще кажа - Go, Gooners!  Wink

# 11
  • España
  • Мнения: 1 126
http://www.dnes.bg/mish-mash/2012/03/26/novo-20-real-shte-stroi- … rort-v-oae.154946



Ще ви поканя като стане готово, живот и здраве!!!!


Естествено всичко това става не без финансовата инжекция на Емира!!! Те, по тези географски ширини умират да си мерят и показват ......  възможностите..... и ,понеже Барса ги водят Катарски любимци, Емирствата явно са решили да "отвърнат на удара"!!!! Laughing

# 12
  • Мнения: 78
Шампионската Лига тази седмица ли се връща, т.е. утре и вдругиден?  Embarassed
Редактирам се, да, утре са Бенфика-Челси и Апоел-Реал и в сряда - Марсилия-Байерн и Милан-Барселона.  Embarassed

Последна редакция: пн, 26 мар 2012, 20:32 от ceciliya

# 13
  • Valencia-estadio de Mestalla, Barcelona-estadio de Camp Nou
  • Мнения: 901
Шампионската Лига тази седмица ли се връща, т.е. утре и вдругиден?  Embarassed
Да - утре Апоел - Реал Мадрид и Бенфика - Челси, а в сряда Марсилия - Байерн Мюнхен и Милан - Барселона.

# 14
  • Мнения: 78
Емо  Hug

Само аз ли ще съм за Милан?  Embarassed И Мамето, предполагам?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт