Премахване на боя за коса с витамин C

  • 210 896
  • 624
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3
и аз се интересувам дали може да стане по светъл естествения ми цвят. newsm78

# 46
  • Мнения: 4
yours, не разбрах с какво си се боядисала първия път. Безамонячната боя я маха - при мен падна изцяло за 3 процедури. Няма да ви стане по-светла естествената коса.

# 47
  • Мнения: 1
и двата пъти се боядисвах с лонда,но не съм сигурна дали първата беше без амонячна боя,но за 2рата съм сигурна Peace

# 48
  • Мнения: 7 416
  Любопитен начин за премахване на боя!  Hug
  някой пробвал ли е с течен вит.С?

# 49
  • Мнения: 390
ще се пробва! а има ли значение количеството вит.С? предполагам, че добавка на масла няма да развали ефекта, ако има такъв наистина - нали и маслата свалят боята!? дали загряването на намазаната коса ще даде по-добър резултат?

# 50
  • Мнения: 4
yours, мисля, че ще махне и амонячната и безамонячната  Simple Smile

Селма, според мен, стига да е витамин С, върши работа, независимо под каква форма е

piss, може да се каже, че количеството няма голямо значение. Обикновено слагам един блистер с 40 таблетки по 100 мг витамин във всяка таблетка. Това общо прави 4000 мг витамин в една доза. Във форума, от които научих за този трик обаче, имаше жени които слагат по 20-30 таблетки от по 1200мг всяка.  И в двата случая ефект има. Е, разбира се ако сложиш 1-2 таблетки, едва ли ще се получи  Simple Smile.  Относно маслата - нищо не мога да ти кажа, защото не съм пробвала. Колкото до загряването - аз първия път си увих косата с фолио и кърпа, за да не цапам ако се допра до нещо, втория път не го направих - и при двата случая ефект имаше.
Успех на всички   bouquet

# 51
  • Мнения: 4
Ето две снимки - преди и след :






Ето и един клип - преди, по време на процедурата и резултатите :



В youtube има и други клипове, потърсете ако ви е интересно.

# 52
  • Мнения: 7 416
stellastz,blagodar[ za otgovora!  Hug

# 53
  • Мнения: 33
Момичето от клипа ми се струва, че го направи с течен вит.С
Аз в момента след обeзцветявания съм с тъмно руса коса, чудя се ако сложа дали ще изсветли още косата  newsm78   bouquet

# 54
  • Мнения: 7 416
   Още не съм пробвала този номер....
   Чудя се обаче за снимките в поста на stellastz.....Единствена разлика,която виждам между двете е отрязани тъмни краища на втората......
    Само аз ли съм така?  Thinking

# 55
  • Мнения: 3
преди малко се намазах и тъкмо си измих косата,но докато я миех не забелях да пада боя или да остане по кърпата.използвах този витамин с http://apteka.framar.bg/03000039/%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC% … D0%B2%D0%B8%D1%81
използвах цялата опаковка но няма разлика.
само да отбележа след като направих хапчетата на прах количеството беше по-малко отколкото очаквах

# 56
  • Мнения: 4
L.A candy, колко време стоя намазана? И каква боя махаш, наслоявана ли е дълго време?  newsm78
Селма, и на мен ми се струва, че жената от снимките е леко подстригана на 2-рата снимка. Но аз определено забелязвам лека промяна.  Simple Smile

# 57
  • Мнения: 3
стоях 45 минути,боядисвала съм се 2 пъти с без амонячна боя.не знам защо няма разлика  newsm78

# 58
  • Мнения: X
преди малко се намазах и тъкмо си измих косата,но докато я миех не забелях да пада боя или да остане по кърпата.използвах този витамин с http://apteka.framar.bg/03000039/%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B0%D0%BC% … D0%B2%D0%B8%D1%81
използвах цялата опаковка но няма разлика.
само да отбележа след като направих хапчетата на прах количеството беше по-малко отколкото очаквах

И при мен не падаше боя докато се къпя, поне аз не забелязах, но след като я изсуших вече имаше разлика.

# 59
  • Мнения: 7 416
  Така....Най-официално потвърждавам,че витамин С премахва боя за коса.  Simple Smile
  Опитах с течен такъв и ефекта е на лице.  Peace

   Благодаря на stellastz за идеята!   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт