Магията на изтока - фенове на азиатски филми и сериали - 11

  • 67 538
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 174
Оооо от Скандалът по едно време доста обсъждахме 2 субекта,



особено единият от тях и устните му...
Скрит текст:



А за първи път ми направи впечатление в http://wiki.d-addicts.com/Strongest_Chil_Woo и заради него го изгледах до края. Simple Smile
Скрит текст:


# 31
  • Мнения: 136
2в1,  точно тази част от Скандала не бих пропуснала, пък ако ще и с чалми да са  Heart Eyes Катеричката и Бесния са ми голяма слабост  Embarassed

О, значи не съм единствената, която през цялото време е гледала само устните му, изобщо нямаше да забележа, ако му бяха отрязали някоя част от тялото, много разсейват тия устни  Joy
А другия все го дебнех да се усмихне, макар че и неговите устни не бяха за изпускане  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 562
Благодаря ви относно информацията за субтитрите, но май ще си го гледам с руски, а после може и да го  повторя.

Наистина е непростимо да пропуснете такъв сладурски сериал като Sungkyunkwan Scandal.На мен Бясното ми беше любимец EmbarassedОнова момче с пухкавите устни Wink.Аз го гледах и във Вечния ерген.Е, и Катеричката си го биваше! Embarassed

                       

 

# 33
  • Мнения: 174
А другия все го дебнех да се усмихне, макар че и неговите устни не бяха за изпускане  Laughing
Ама те са същите устни, само че по-млади (говорим за героят му в Strongest Chil Woo, нали) - Yoo Ah In (Ю А Ин). Simple Smile

# 34
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 536
Love Rain продължи и днес много добре, но и е разбираемо - все още са в 70-те. Това означава, че поне и следващата седмица този корейски сериал ще ме задържи като зрител, т.е явно докато свършат кадрите от миналото. Давам им най-много още 2-3 епизода. Видях, че Смърфовете са започнали превод.

Скрит текст:
Гън Сок е влюбен до уши. Главната ми харесва, не ме дразни, но пък и съм готова за порция лигавщини в стил "SNSD" от героинята й (тази от наши дни).
Общо взето определям този нов корейски сериал от тези, които тръгват много добре и вече към 7-8 серия започва потъването. Ама такова потъване, че няма и една сламка около теб, за която да се хванеш. Мелодрамата ще е голяма, дано да нямаме и някой труп...
Kim Si Hoo наистина ми харесва. Влюбен и той в нашата главна героиня. Триъгълникът е готов.
Най-голям образ обаче е третият приятел. Описах ви го днес. Шеметен образ и с него има много смях.

A Gentlemаn's Dignity ще стартира на 26 май, събота и неделя по SBS от 22:00 ч. и ще бъде 20 епизода. Следя новините около този нов корейски сериал, който е задължителен за мен поради причината - Lee Jong Hyun. Шоши, това е сериала с теста за бащинство.

# 35
  • MJF
  • Мнения: 8 581
 Joy оххх пак прочетох устни. Автоматично застанах на щрек, но всичките показани ви ги оставам на вас.  Thinking и лупа взех но нещо съм пас.

Аз за отсрамване имам 1 единствено корейско "историческо" заглавие - The Princess' man . По-исторически корейски сюжет от този ми е абсурд да гледам, то и колко е исторически, гледалите го знаят  Laughing. А трите мъжки млади главни актьора бяха подбрани така че да не ги бъркам.  Laughing

rossonera , споко. Тестове съм приготвила, има и за бременност. Чета подробно "корейските" ти обзори, продължавай щото ти си отговорника за Love Rain  Laughing Hug.

# 36
  • Мнения: 6 743
.......................
Мммм, къде ги раздават тези телохранители, да си взема и аз един... а може и двама  Joy

Ето ти няколко Innocent

Скрит текст:
 







 newsm48

"Strongest Chil Woo" го догледах заради Ерик, Ю А Ин и музиката на Queen. Не, че е лошо сериалчето, но за мен имаше един голяяяяям дразнител - Koo Hye Sun. Просто не ми допада играта й и това си е.

rossonera, щом още гледаш ще чакам коментарите ти и за следващите серии Wink.

Бе Шоши, то в "The Princess' man" и само това да гледаш си беше достатъчно Mr. Green.

# 37
  • Мнения: 136
А другия все го дебнех да се усмихне, макар че и неговите устни не бяха за изпускане  Laughing
Ама те са същите устни, само че по-млади (говорим за героят му в Strongest Chil Woo, нали) - Yoo Ah In (Ю А Ин). Simple Smile

Не, имах предвид ТЕЗИ устни  Laughing това беше втория човек в Скандала, на когото гледах само усмивката и нищо друго  Sunglasses

Аз още си чакам субките за дъжда, че не ми се гледат само картинки, дори да са хубави като Суки  Heart Eyes

П.П. Сега ще ме накарате и аз да гледам "The Princess' man"   Joy  Не ми показвайте толкова хубави неща късно вечер

# 38
  • Мнения: 9 187
Ерик последно го гледах в "A Bittersweet Life". Дори и  не бях видяла, че участва,а и беше с мъничка роля.
Не е от типичните сладури,но е страшно чаровен.
И какво ме карате да правя
Скрит текст:








# 39
  • Мнения: 6 743
Оооо, Tuon Hug , искаш ли да те зарадвам. Цъкни тук и виж мнението от днес (по надолу в страничката). А пък батко ви Ерик сигурно е доста зает, покрай завръщането на SHINHWA и новият им албум.


Елеасара, оплакваш ли се мила Whistling Laughing.

# 40
  • MJF
  • Мнения: 8 581
Елеасара , The Princess' man ми е в корейските топ заглавия на 2011. От каста до декорите всичко изпипано и на висота.
2в1 , достатъчно и още как  Mr. Green
Tuon и аз отворих да видя от 2в1 . Браво че има идея за посещение и в България. Обаче като чета какво ще снима сега  Thinking , ще трябва да преразказвате накратко.

# 41
  • Мнения: 9 187
Ихааааа newsm68
Обаче аз и моя късмет, който най-точно се описва с онзи виц с глухата акула

Скрит текст:
Един човек,на който въобще не му вьрвяло се качил на кораб и застанал на палубата, гледайки с тьга кьм морето. Към него се приближил един от пътниците и го попитал:
 - Хей, човече, защо гледаш така тъжно?
 - Качих се на кола, която падна от скала и след това се оказах в болницата сьс счупена глава. Качих се на самолет, той се разби и аз станах на омлет. Сега сьм сигурен, че и кораба ще потьне.
 Точно го казвал и сирените за тревога започнали да свирят. По микрофоните се чува гласьт на капитана:
 - Внимание,корабьт потьва,всички да се качват на спасителните лодки и да не забравяте свирките против акули!
 Тогава нещастникьт сьвсем се обезкуражил и казал:
 -Ох, сега пьк ще ми се падне или глуха акула или свирка без топче!!!

Та стискам палци да не са само планове и аз да съм там при осъществяването им.

 WhistlingИ е едва вторник





# 42
  • Мнения: X
Мелодиите в сериалите се оказаха различни. Тъй като се повтарят през цялото време на даден сериал, в един момент ми се струва, че само това слушам... т.е. твърде познато ми изглежда като я чуя пак и пак, и съм се заблудила, че е една и съща в различните сериали.  Embarassed
Продължавам с Kurosagi Simple Smile.

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 01:29 от Анонимен

# 43
  • Мнения: 174
Мен нещо не ме лови съня тази вечер и започнах да се ровя из нета, и по-точно за новини около новият сериал на Van Ness Wu. Излъчването, доколкото разбрах ще започва от 10 април. Резюмето е доста интригуващо. Той е наследник на голям семеен корпоративен бизнес, но мечтае да си открие магазин за шоколад и изоставя досегашният си безгрижен живот, за да осъществи мечтата си. От ранно детство миризмата на шоколад му напомня за майка му, която го е изоставила и затова отношението към тази сладост е по-различно. Тя е момиче, което работи почасово където намери, докато не й се удава възможност да започне в магазинчето, но трябва да е преоблечена като мъж. Не знам защо, но ме е обхванало чувство на асоциация с Coffee Prince, може би заради тази снимка:



И тук ще пусна трейлърчето, което пуснах и в спирита:


А който има път към Тайван или е там... ако си пуснете името, телефона и мейла на този мейл: mkt@mail.sanlih.com.tw може да сте от 250-те фена, които ще присъстват на премиерата заедно със звездите и възможност да се снимат с тях.  Grinning

# 44
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 536
Изгледах вече първи епизод на Love Rain с английски субтитри. В doramax264 се оказа, че са много бързи. Препоръчвам ви и да сваляте версиите на сериала от тях. Освен, че са малки като обем (аз лично свалям тези с 360p) качеството им е много добро и със сигурност по-добро и от това в d-addicts. Сериите са само по 200 МВ. Става много бързо, не иска никакви регистрации, файловете се свалят за 1-2 минути.

Love Rain - Doramax264

След като изгледах първи епизод с английските буквички вече (Смърфовете с това "темпо", което правят субтитри, не е чудно, че се появиха други много по-бързи от тях групи) искам да кажа, че вторият приятел съм го сгрешила, но и лицето му трудно се вижда. Това не е актьорът Kim Young Kwang (той явно ще се появи в наши дни), а певецът Seo In Guk, който е победител в музикалната програма "Superstar K".
Големият шемет е именно той.

Скрит текст:
Разбрах вече абсолютно всичко от първа част (схванала съм много добре ситуацията и само по погледите им) мога да кажа, че толкова влюбен още от първите секунди на сериала Гън Сок трябва да се види обезателно. Така започна и продукцията с думите му: "Едно, две, три. Само три секунди и се влюбих." А пък какво ще стане до финал... не смея и да си помисля. Приятелят му, героят, който се изпълнява от Kim Si Hoo явно ще му подлее вода. До тук Гън Сок-а е свитият, притеснителен, не смее да обели и дума, докато приятелят му е негова противоположност. Бас ловя, че в наши дни, когато се прехвърли историята ще е точно обратното - Гън Сок отново ще е нахакания герой, а това момче ще го играе пас. Но да видим...
Днес очаквам и субтитрите за втори епизод. Явно ще върви много добре при мен, няма да влача гледането, а когато поемам на малки порции корейски сериал - по два епизода на седмица може и да го издържа. Ще преценя и като видя образите от наше време.
Музиката за мен в сериала е прекрасна. Звучат мелодии от 60-те и 70-те, освен корейски и американски, френски парчета. Страхотно е! Познах Simon & Garfunkel с Mrs. Robinson и още много други.
Блаженстово за мен от тази нова корейска продукция до тук е пълно - великолепната есенна картина, рисунките на Гън Сок, нежната мелодия, приятните образи, годините, в които се развива историята.... Но, но, но ще си дойдем и на "тежката корейска дума" рано или късно... Очаквам мига.

Нищо друго не съм гледала вече 4-5 дни, а и май не ми се започва. Ще видим, японците приключиха, сега имат почивка от месец до началото на новия сезон, така че само на четене на японски новини съм тези дни.

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 10:27 от rossonera

Общи условия

Активация на акаунт