Осмомартенска и великденска томбола 2

  • 15 192
  • 395
  •   1
Отговори
# 30
  • Атлантис, Галактика Пегас
  • Мнения: 57
Есть у меня незримые друзья,
Которых я не видела ни разу....
В них доброту почувствовала я,
Читая их посланья раз за разом.

Невидимые люди писали от души,
Что заставляло их, мне не дано понять....
Их чудные слова звучали здесь в тиши,
и заставляли жить.... и нет пути назад.

Что знаю я о них? И всё и ничего...
Но ясно лишь одно - душой они прекрасны!
И счастье и беду поделят на двоих,
Заставят снова сердце биться не напрасно.

Спасибо Вам, незримые друзья,
За то, что в жизни появились на минуту....
Мне каждая секунда дорога,
Я Вас люблю.... и помню все минуты!
 Peace Peace Peace
Макар че съм ви виждала някои, но все пак стихчето ми допадна и реших да го споделя. Wink

# 31
  • София
  • Мнения: 607
Здравейте и от мен най-накрая успях да се добера до компютъра и сега да се похваля http://hrid.snimka.bg/tapestries/podar-ci.665080.26732007

teddybearm   bouquet много ти благодаря  миличка , направи ме страшно щастлива и пожеланията и писмото което ме трогна , мишовците които си ушила специално за мен и децата , (малката ми дъщеря вече им намери почетно място   Flutter)
Гобленчето с цветята е страхотно , чашката кафе вече е подготвена за шиене от по-голямата ми дъщеря , а лакомствата едва успях да снимам  Crazy
Сереопорените яйчица ще трябва някой да ми покаже как се сглобяват  Peace защото до сега не съм правила , но пък имам голям мерак.
Картончетата за картички са страхотни , ох за малко да забравя и великденските украшения !
Но най- голямата изненада е че мила ми Иринка ние с теб сме не само една и съща зодия , но сме и родени на една и съща дата  Hug
Така че пожеланието да се видим на по чаша кафе  , сладки приказки и гобленче обезателно трябва да се изпълни , защотото ако това не е пръст на съдбата  незнам какво друго е !
Още веднъж едно голямо Балгодаря  Hug  bouquet

# 32
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 044
 Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 630
Здравейте и от мен най-накрая успях да се добера до компютъра и сега да се похваля
teddybearm   bouquet много ти благодаря  миличка , направи ме страшно щастлива и пожеланията и писмото което ме трогна , мишовците които си ушила специално за мен и децата , (малката ми дъщеря вече им намери почетно място   Flutter)
Гобленчето с цветята е страхотно , чашката кафе вече е подготвена за шиене от по-голямата ми дъщеря , а лакомствата едва успях да снимам  Crazy
Сереопорените яйчица ще трябва някой да ми покаже как се сглобяват  Peace защото до сега не съм правила , но пък имам голям мерак.
Картончетата за картички са страхотни , ох за малко да забравя и великденските украшения !
Но най- голямата изненада е че мила ми Иринка ние с теб сме не само една и съща зодия , но сме и родени на една и съща дата  Hug
Така че пожеланието да се видим на по чаша кафе  , сладки приказки и гобленче обезателно трябва да се изпълни , защотото ако това не е пръст на съдбата  незнам какво друго е !
Още веднъж едно голямо Балгодаря  Hug  bouquet

Ех, камък ми падна от сърцето - толкова се радвам, че ти е харесал подаръка!  Hug
Много се притеснявах дали ще улуча с избора, но вече всичко е наред, като прочетох тази сутрин написаното от теб и ми се насълзиха очите.   bouquet

А изненадата с рожденения ден Hug - е тя не беше планувана от мен, но явно така е трябвало да се случи newsm51.

# 34
  • Мнения: 19
тук и аз със запис гол уви
но пък в пости сме нали Wink

Ама каква си ми стихоплетка само! Браво! Много настроение внасяш.

 Embarassed чак пък творец не съм, първо искам да се извиня за словоизлиянието, с което може да ви досадя  Confused, но както обичам да казвам на приятелите ми "да си споделя - нали сме си близки" - такива ви чувствам и вас също както по-горе каза Kordelia Hug
Исках само да ви споделя, че преди доста години 15-16 когато бях ученичка имах период на рими и стихоплетства, това беше онзи велик момент на силно, чак изгарящо влюбване, когато хилядите пеперуди пърхат вътре в теб, идва ти да крещиш от радост, че обичаш.
И ето, че сега в началото на пролетта, изпълнени с настроение, топлина, много радостни трепети и стотици усмихващи се  Grinning, търкалящи се  Joy, танцуващи  newsm44, и прегръщащи се  Hug жълти човечета, в мен напират толкова силни чувства, както онази далечна влюбена пролет на 1996 г. (ooooh! мале бая годинки станаха наистина)
Аз съм щастлива със същия този човек до себе си, вече толкова много пролети,
а тази пролет съм щастлива със всички вас! Че ви има, че се радваме и споделяме, че си помагаме! Поклон пред всички вас - всички тук сте(сме) доказателство, че все още има добронамерени и сърдечни хора, които могат да обичат, могат да носят радост и могат да бъдат щастливи и да правят другите щастливи!   bouquet

Последна редакция: ср, 28 мар 2012, 09:35 от delfin4e

# 35
  • Троян
  • Мнения: 141
Много добро начало на деня,подарък и мили думи.Аз вече се успокоих,другарчето ми си има подарък,но ми е интересно какви красоти ще се покажат днес тук и колко мнго усмивки ще напълнят темата.Определено ме зареждате с положителна енергия Peace  bouquet

# 36
  • Мнения: 22
Добро утро  Wink. Хубав старт за деня- пратката ми вече е в България, остава само да пристигне до адреса на другарчето ми.
А  след думите на Делфинчето ме е обхванало и мен страхотно настроение  Hug Делфинче да изживеете още много щастливи пролети заедно  Hug и хич не досаждаш със стихчетата да знаеш. Аз лично много им се радвам   bouquet
Хубав,слънчев, пълен с изненади и усмивки ден ви пожелавам на всички  Heart Eyes Hug

# 37
  • Поморие
  • Мнения: 85
Да се похваля и аз си имам подарък.Моето другарче didida може да си одъхне подаръка е при мен и е страхотен. Гоблена е точно в десятката.  Hug Снимки малко по-късно ще кача, защото тръгвам по задачи.

# 38
  • Kneja, Vratsa, Bulgaria
  • Мнения: 447
delfin4e теб те е обхванала музата за стихове, а аз като вляза в тази тема (почти непрекъснато надничам и служ. работа изостава)  се сещам за песента на Емил Димитров Нашият сигнал :" Аз чакам, чакам вече час ...." .
 И аз оттогава съм със съпруга си - Боже, 1996 г - колко години ooooh!
 
Снощи като казах, че другарчето ми е получило подаръка моето дете пита "А ти кога ще получиш твоя? "....

Да се похваля и аз си имам подарък.Моето другарче didida може да си одъхне подаръка е при мен и е страхотен. Гоблена е точно в десятката.  Hug Снимки малко по-късно ще кача, защото тръгвам по задачи.

Браво, откриваме деня с радостна новина...

# 39
  • Поморие
  • Мнения: 85
Ето и моя подарък - имам си прекрасен гоблен, несесер с гобленарски принадлежности - игли, ламета, ножичка, копринена лента, бродиран игленик и бродирана великденска картичка с много хубави пожелания. Огромно благодаря didida за хубавия подарък - направи денят ми страхотен и вълнуващ. И обещаните снимки:



# 40
  • София
  • Мнения: 607
galle74  честит подарък   bouquet


# 41
  • Мнения: 482
И аз имам нещо за показване, дойде един куриер, а тези дни нищо не съм си купувала и си знаех какво може да е  Simple Smile . Корделия, благодаря ти много, много! За първите ми Dimensions, за прекрасния книгоразделител /този ще си бъде лично мой Simple Smile/, за картончетата за картички, за картичката, изработена специално за мен, за магнитчето и двата ключодържателя, за шоколадовото изкушение /аз не мога да живея без шоколад  Mr. Green/, за прекрасната емоция, която си поставила в плика, за да ме залее  Hug Мисля, че си се постарала много повече от това, което е по регламент. И не знам как е при вас, но аз при всяка игра имам чувството, че съм получила повече, отколкото съм изпратила  Blush
Ето, вижте и се радвайте с мен Simple Smile

         


# 42
  • Враца
  • Мнения: 871
 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44..
Имаааам известие....и моето подаръче е при мен....тичам до пощата и ще докладвам....тръпна като първолак на 15 септември...така се чувствам  Wink..
Много красоти в новата тема... няма  да ги изброявам..всички са прекрасни....

# 43
  • Мнения: 352
Хайде, отново честито на печелившите!   bouquet
Давайте още... Whistling

nadezhda96 , много са сладки мишлетата ти-помощнички!
ИнаТ , вярно ли това ще са ти първите Дименшънси? Да знаеш, че ще ти харесат много, може и да се разглезиш!  Hug
galle74, игленичето ти го позагледах аз, много стилно ми се струва, отива на чантичката.  Wink
delfin4e, щом вдъхновението ти се връща покрай тази томбола - на прав път сме с нея. Дано все така държим високо честотата на вибрациите тук!  Hug А не теб още поне четири пъти по 15 години с любимия човек ти пожелавам!
margi_vr , чакаме, чакаме...
mishleto_85, какво стана със снимките от твоя подарък? Давай ги, има вече албум с колекция на всички подаръци!

# 44
  • Мнения: 482
ИнаТ , вярно ли това ще са ти първите Дименшънси? Да знаеш, че ще ти харесат много, може и да се разглезиш!  Hug
 

Ами да, вярно са ми първите Simple Smile Дано да не са от най-трудните, още не съм ги отворила. Излизахме с малката навън, но пък използвах разходката да си купя ламинатче за бъдещия книгоразделител  Mr. Green Че нали си ги слепвам в къщи с ютията Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт