Отслабване с букет от 17 билки - 2

  • 65 626
  • 95
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 118
Здравейте,
Не знам дали вече сте го споменали, но има течна тинктура със същите билки и ми се струва по-лесна за употреба. Ето:
http://bilki.bg/index.php?m=320&lang=1&cat_bilki=22141&a … &bilki_p=4423

# 46
  • Мнения: 15
Момичета,може ли някой да ми каже колко време трябва да пия билковия чай???Трябва ли да се прави някаква почивка или не??? newsm78

# 47
  • Мнения: 0
Момичета пия чая вече 15 дена но за съжаление резултатът при мен е нулев,такъв апетит ми се отворил,че просто се учудвам сама на себе си.Вместо да ми намали апетита аз направо оглупявам от глад.Моля ви кажете ми какво да правя....при вас как действа???

# 48
  • Мнения: 1 274
Момичета пия чая вече 15 дена но за съжаление резултатът при мен е нулев,такъв апетит ми се отворил,че просто се учудвам сама на себе си.Вместо да ми намали апетита аз направо оглупявам от глад.Моля ви кажете ми какво да правя....при вас как действа???
Пробвай 7 билки. Той е най-добър. Щом имаш голям апетит 17 билки не са твоята отвара.
veseto68, добре е на 3 до 6 месеца да се прави 1 месец почивка. При дискомфорт на организма ги спираш за известно време, независимо колко време е минало. Имаш ли ефект? Ти нали си на 7 билки?

# 49
  • Мнения: 0
Здравейте и аз да цопна тук,как мога да се сдобия с билките ако живея в Германия,мога ли да ги поръцам newsm78

# 50
  • Мнения: 0
Аз си поръчах от 7 билки и от тях пия ,но може би ефекта ще се получи една след първия месец от приема на билките...поне се надявам да стане така....поръчих си ги от София...

# 51
  • Мнения: 1 274
Аз си поръчах от 7 билки и от тях пия ,но може би ефекта ще се получи една след първия месец от приема на билките...поне се надявам да стане така....поръчих си ги от София...
Ако искаш пробвай по моя метод - накисваш билките в 1 л. студена вода на вечерта и на следващия ден си отсипваш и пиеш 3-4 пъти без да ги вадиш, докато свършат. Аз, освен това, ги взимам през постите и комбинацията с постна храна е много добра. Отслабването ми с билки и пости е трайно. Според мен постната храна подпомага ефекта им.

Аз засега нямам ефект от бъзака, но продължавам да го взимам упорито. Вече станаха повече от три седмици, откакто го започнах. Много ям, но не пълнея. Смятам да продължа да го взимам, защото е най-простото нещо. 100 г. май ще ми стигнат за 4 месеца, ако не и повече.

# 52
  • Мнения: 15
Момичета пия чая вече 15 дена но за съжаление резултатът при мен е нулев,такъв апетит ми се отворил,че просто се учудвам сама на себе си.Вместо да ми намали апетита аз направо оглупявам от глад.Моля ви кажете ми какво да правя....при вас как действа???
Пробвай 7 билки. Той е най-добър. Щом имаш голям апетит 17 билки не са твоята отвара.
veseto68, добре е на 3 до 6 месеца да се прави 1 месец почивка. При дискомфорт на организма ги спираш за известно време, независимо колко време е минало. Имаш ли ефект? Ти нали си на 7 билки?
Аз съм на 7билки,и имам голям ефект за перисталтиката на червата/което ми беше проблем/Не мога да повярвам че действа по-добре и от хапчетата които съм вземала...ПРЕПОРЪЧВАМ!!! newsm10Има ефект и срещу многото килца,ама те не ме вълнуват чак толкова. Laughing

# 53
  • Мнения: 0
Весе,на мен също ми действат добре на перисталтиката на червата,но защо не мога да сваля и грам от теглото си...мъчат ме само 5 кг и това вече от година ми е проблема.До преди две години нямах никакви проблеми с кг,но пих едни лекарства и качих 12 кг,направих 90 дневната диета и свалих 7кг за месец и половина,след това постепенно си възвърнах фигурата,но...тази зима качих 6 кг с диета успях да сваля само 1 кг и сега тези 5 кг направо не мърдат нито надолу нито нагоре.А като пия билките,пък умирам от глад имам чувството че направо омитам всичко след себе си...понякога се чудя дали да не ги спра да ги пия....чудя се какво вече да правя,а хапчета за отслабване просто се страхувам да пия....Благодаря ти Адриана ще пробвам и по твоя начин дано да получа положителен резултат.Дрехите които си носих миналата година вече не мога да се пъхна в тях....а нов гардероб на този етап е просто страшно дори да си го помисля.Благодаря ви момичета,желая ви лек и спорен ден!!!

# 54
  • Мнения: 1 274
Ваня, кой знае, може пък на теб 17 билки да ти окажат по-добър ефект, ако не си ги пробвала досега. Все пак пробвай и моя метод. При него корените набъбват и ми се струва, че се извлича по-добре веществото им. А именно сладкият корен е това което подтиска апетита.

# 55
  • Мнения: 0
Благодаря ти Ади ще опитам и твоят начин на приготвяне на билките....

# 56
  • Мнения: 3 118
А никой ли до сега не е пробвал тинктурите?

# 57
  • Хасково
  • Мнения: 14
Здравейте! Днес си набавих всички билки и си сварих чая утре да си го взема за работа. Не знам защо но нещо ме хвана страх. При някой имало ли е някакъв страничен ефект и някаква негативна реакция от 17те билки ?? newsm78

# 58
  • Мнения: 82
Здравейте!
Темата е поизостанала...но да питам..Може ли 17-те билки да се пият от хора които са на инсулин?
Ще ми се да направя подарък на свекъра че положението е много зле при него...ама да не взема да го отровя Mr. Green
Шегата на страна -има ли някой наблюдения по въпроса?

# 59
  • Wonderland
  • Мнения: 809
Нямам представа, но според мен най-добре е да се консултира с лекар преди да ги започне....Баба ми все още не е на инсулин,взима само лекарства за диабета,но въпреки това личната лекарка не й даде да пие билките....при нея също положението е зле с кг и не иска да спазва диети....но след консултация с лекарката се отказа от билките,така че най-сигурно е консултацията със специалист.

Общи условия

Активация на акаунт