Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте ,майчета.Нашето момиченце е на 3 мес.и половина и от близо 15 дена започна да се нахранва много бързо - 5мин от едната,малко повече 6-7 мин.от другата и е готова.Опитвам се да я задържа повече време,но тя явно се е нагълтала набързо и се дърпа,не иска повече.После издържа 3часа-3 и половина,на месец наддава точно по килограм - значи й стига.
Интересно ми е вашите бебенца за колко време се нахранват,защото аз я сравнявам с батковците/имаме и две момчета/,които си цокаха по повече време.

# 1
  • София
Ех, тези сравнения.....
Екстра сте, не виждам проблем.  Grinning

# 2
  • Mars Hotel
Много е различно при всеки.
На 3 месеца детето вече е по-силно и може да изсуква по-голямо количество за по-кратко време. Може да се каже, че става професионалист и се справя много ефективно със задачата.  Grinning След като не се буди и не е гладна, няма от какво да се притесняваш. Пък и това си е сумарно петнадесетина минути, не е малко.

# 3
  • София
Първите месеци- и по 2 часа, сега по 5 минути. Crazy

# 4
  • София
Най-много 20 минути, обикновено за 10-15 е нахранена и сама се дърпа.

# 5
И ние така.

# 6
  • При щастливите чревоугодници
И ние така.

и при нас е същото  Simple Smile

# 7
При нас първите 3 месеца беше по два часа, след това по около 20 минути, намали сукането чак след 6-ти месец на около 10 минути.

# 8
Първата седмица сучеше по около час - час и половина. Втората седмица по съвет на докторите го ограничавах по 20-30 мин, а след това колкото иска и сучеше по около 40мин. След кърмене се цедях, края на втория месец престанах и гърдите ми са доста често препълнени и започна да се насуква за има-няма 5 мин. като даже едвам смогва да гълта! Сега за третия месец качи 990гр, така че явно му стига. Не го насилвам повече Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт