Какво мислите за обувки и чанти Tendenz?

  • 42 347
  • 85
  •   1
Отговори
  • Мнения: 78
Моля тези, които са си купували от магазини Tendenz  да споделят мнение, че тези дни много се запалих да си купя чанта и обувки от там.

# 1
  • Мнения: 18
Обувките са готини но не мога да кажа, че са качествени. Забелязала съм, че моделиште от естествена кожа са в пъти по добри от другите, но то при всички обувкиш е така. За цените на които се продават са добре нещата.

# 2
  • Мнения: 78
Благодаря, tedy9330! И аз много ги харесах но във сайта им но не знам как ще са на живо.https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cP … o8sco597rr7globlg харесах тези обувки и тази чанта https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cP … o8sco597rr7globlg

# 3
  • Мнения: 81
Много са сладки пантофките Simple Smile
А по отношение на качеството ще споделя личен опит. Миналата година си купих много хубави боти - изкуствена кожа. На втората седмица след покупката при обуване 4-5 пъти забелязах, че токът на едната бота се отлепя. Поогледах и другата и се оказа, че и там има отлепяне, но на ходилото. Занесох ги в магазина за рекламация. За първи път толкова лесно и бързо я приеха. Обадиха ми се след 4-5 дни да отида да си ги взема и о чудо - беше отремонтирана само едната. Пак ги върнаха за ремонт и пак до няколко дни ми звъннаха да си ги взема. Миналата година не ги обух повече, защото беше студено за тях, но тази ги носих 2 пъти и засега проблем няма. Тогава продавачката каза, че нейна приятелка си е купила същия модел и при нея се е разлепил. Та не зная дали е частен случай с точно тези боти или по принцип е такова качеството. Забелязах обаче, че книгата с рекламациите беше доста позапълнена, а магазинът беше на има няма 2 месеца. Така или иначе мисля, че определяща е цената. Ако я считаш за приемлива - не се колебай. Дано извадиш късмет  newsm10

# 4
  • Мнения: 78
Благодаря, Yavrum ще си помисля още малко и ще видя дали има и други мнения. В интерес на истината си харесах още неща пак от там. https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cP … sk5blj8ii2d3k9k7q , https://tendenzstore.com/index.php?main_page=product_info&cP … sk5blj8ii2d3k9k7q

# 5
  • Мнения: 2
Zdravejte ,
Az sam si  kupuvala predi 3 godini ot tqh edni botushi - Da kaga ce izdyrgaha ucudvashto dylgo vreme .
Predi edna godina si vzeh drugi , no ne bqh dovolna !

# 6
  • Мнения: 17 934
В сайта им има прекрасни неща, в магазините- 20-30 модела и непълна номерация.
Затова не мога да ги харесам, обувки по нета не си поръчвам.

# 7
  • Мнения: 78
Ако наистина предлагат в сайта едно а в магазина почти нищо, много тъпо от тяхна страна!!! Аз лично не съм им влизала в магазините ама при първа възможност ще отида. Иначе нямам проблем с това да се поръчам онлайн но да знам, че и на живо ще са същите каквито на снимката.

# 8
  • Мнения: 81
При нас пък магазинът в мола е толкова претъпкан със стока, че чак дразни - да се чудиш къде да гледаш по-напред (Ст. Загора). Явно навсякъде е различно.

# 9
  • Мнения: 17 934
Моите наблюдения- Гранд МОЛ Варна, Някакъв си МОЛ в Габрово, този в Търново , някаква пародия в Русе. Ами нищо си няма, поне моделите, котио си набелязвам в нета, никога не ги откривам в магазините. Най- трагичен от горе изброените е варненския  Shocked

# 10
  • Мнения: 50
Купувала съм си преди 5 години (от МОЛ В. Търново) два чифта ботуши и останах много доволна, дори едните още се мяркат вкъщи.

# 11
  • Мнения: 324
Качеството не е добро Naughty. Обувките не са удобни в повечето случаи. Правила съм рекламация дори на чанти, заради нацепване на кожата. Втора вече такава имам с проблем и ще е последната Crossing Arms . Една друга се изтърка не само по дръжките, а и там, където се е допирала до тялото и то много бързо.
Не, че конкуренцията им Паоло Ботичели са по-добри...и от там имам чанта, която се обели бързо и й се нацепиха дръжките. А забелязвам, че в някои колекции имат абсолютно еднакви модели обувки (от миналата година се сещам за един конкретен модел), както и материалите и десените на чантите им са еднакви. Китайски произход-китайско качество Sad

# 12
  • Мнения: 290
Аз съм си купува общо 3 чифта обувки. И трите имаха страхотна визия. Двата чифта бяха супер неудобни.  Това не можах да го констатирам  докато ги пробвах, но като  походих малко по-продължително с тях и се оказаха невъзможни. Една разходка не може да се направи с тях. И проблемът не приключи с това. Единия чифт на втората седмица започна да се къса. Другия чифт не мога да преценя здрав ли е, защото да съм го обувала 2, 3 пъти и то за ултра къси разстояния, пък и е по-официален.
Единствено хубави се оказаха едни обувки тип гуменка. Изключително удобни и издържаха цял сезон Laughing. Кожата започна да се нацепва едва края на следващия сезон.
Като цяло мнението ми е, че не са качествени обувките там.

# 13
  • Мнения: 4 668
Два чифта обувки съм имала от тях Confused  Ужасно неудобни са , просто като дървени ... Не бих ги препоръчала на никой . За мен са откровени боклуци .

# 14
  • Мнения: 0
Зависи за какво са ви обувките, ако са ей така да ги сложите 1-2-3 пъти по официални за повод - ДА, но за всеки ден там обувки няма. Работила съм в магазините им, рекламации доста, иначе се приемат. От моделите, които са идвали в магазина и като съм гледала Паолото съм стигнала до извода, че зареждат от едно и също място. За чантите е същото, на визия са докарани, ама качество да не се търси! По-добре от някой китайски магазин с 20 лв. по-евтини обувки или чанти, ама да знаеш какво си платил и какво си получил.

Общи условия

Активация на акаунт