Какво мислите за обувки и чанти Tendenz?

  • 42 425
  • 85
  •   1
Отговори
# 60
  • UK
  • Мнения: 5 999
Китайки, които странно защо Thinking се опитват, да ни ги продадат на баснословни цени Crazy ooooh!
От отварянето на магазините, имам едни ботуши, които НЕ съм носила, а са се нацепили  Shocked (кожата им) така, както си отлежава 4 година почти в кутията ooooh! Crossing Arms
Тези Паоло Ботичели Thinking откъде пък се взеха има и един магазин Масимо Зарди ли, беше newsm78 да не си купите и оттам Crazy Реплики са на цената на почти оригиналите, пък качеството даже не си и заслужава да се коментира "ала Тенденц" Crazy

# 61
  • Мнения: 78
И аз да ви се оплача от Deichman и по-точно от марката им Graceland е няма такива боклуци. Два чифта си бях купила едни сандали и едни обувки на платформа е такива мехури и рани ми отвориха, че накрая не можех нормална обувка да обуя от болки.  Sick Повече няма да си дам парите там.

# 62
  • Мнения: 1 427
От Тенденз няма никога да си взема обувки! Купих си едни сандали от магазина на Графа и когато на второто обуване се разлепиха ги върнах за рекламация. Тия идиоти ме размотаваха почти месец и то само за едно лепене  #2gunfire #2gunfire #2gunfire а хем работата ми беше наблизо и често ги "подсещах"  #Cussing out

# 63
  • София
  • Мнения: 2 497
Дааам, и на мен ми се е случвало същото с лепенето Simple Smile
Иначе за Паоло Ботичели - и там повече от 15 - 20лв. не давам и то си купувам някакви ежедневни обувки, защото изглеждат добре.

# 64
  • Мнения: 1 788
Относно Тенденз и аз мисля, че са некачествени и най-важното - неудобни. Същата работа и Паоло Ботичели. Макар че от там съм си купувала разни сладурски летни, съвсем непретенциозни сандали и сякаш не съм имала някакъв фрапиращ проблем. Simple Smile
В началото, когато откриха първите си магазини, сякаш бяха малко по-нормални и качествени. Тогава имах купени ботуши от естествена кожа и си бяха наред.
Сега, въпреки че имат доста весели и сладки модели, колкото и пъти влизам да си взема някой чифт, излизам с празни ръце, защото дори още докато ги меря, си личи колко са неудобни - твърди, с неправилна извивка...

И аз да ви се оплача от Deichman и по-точно от марката им Graceland е няма такива боклуци. ...

Имам доста такива също, купувани от Германия преди 3-4 години. Доста време ги носих и не мръднаха. Не са кой знае какво, но за нисък клас обувка, изкуствена кожа - толкова. В сравнение с Тенденз обаче, са по-удобни и качествени.
Може да има разлика някаква с това, което се продава в България, не знам...

# 65
  • На планетата земя
  • Мнения: 758
Тази зима рискувах с Tendenz  ботуши и за мое учудване си останаха читави. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 0
аз мисля че  са големи боклуци всичките им стоки купих си обувки от там дадох 40 лв и на първото обуване се скъсаха направо се разпраха те са от велур,званях на посочените тел но явни си знаят  калпавата стока и никой невдига.така че не си поръчвайте нищо от техните боклуци

# 67
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 38
За чантите не знам, но 3 чифта съм си купила от тях за последната година и съм много доволна. Имат едни елегантни обувки с нисък ток, които са страхотни. Имат ортопедична стелка, а аз имам проблем с единия крак. От тогава винаги ги обикалям , за да видя има ли нещо ново. Купила съм ги от мол Парадайз.

# 68
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 38
Все пак да добавя, всеки сам си решава. Ето една мама й харесват Паоло Ботичели, на мен не ми харесват. Но въпрос на вкус.

# 69
  • Мнения: 5
За съжаление всичките им обувки са изключително нискокачествени!
Веднъж си купих оттам сандали и точно след 20 дни буквално се разпаднаха, докато вървях по улицата!!! Оттогава нямам намерение да купя нищо от тази верига магазини.

# 70
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
От Tendenz съм си купувала и сандали(ниски) и ботуши.Сандалите пак изкараха по дълго,но на второто обуване на ботушите се оказа,че пропускат. ShockedОгледах ги добре няма скъсано,няма сцепено..........но факт е че пропускат.

# 71
  • София
  • Мнения: 2 497
Аз уж не ги харесвам, но само от там успях да си харесам официални обувки за повод. Ще ги обуя само за 2 часа, така че се надявам да оцелеят.

# 72
  • Мнения: 992
Имала съм два чифта сандали, които изкараха по един месец и бяха за хвърляне. Отдавна не влизам в Тенденз каквато и промоция да има.  И без пари да ги раздават не ми трябват.

# 73
  • някъде по морето
  • Мнения: 809
Купих си чанта от там - беше евтина, хареса ми, засега се държи Simple Smile
За чанти правя компромиси, защото ми омръзват и не виждам смисъл да купувам скъпи и да ги захвърлям!

# 74
  • Мнения: 8
Здравейте, поръчвала съм от Tendenz няколко пъти. Миналата зина си поръчах за първи път 3 чифта ботуши, които цяла зима носих непрекъснато(надявам се и тази зима да ме издържат, след като прочетох коментарите). Направих и втора поръчка, но за съжаление не ми хареса как ми стоят и затова ги върнах без проблем. Сега направих и нова поръчка, дано всичко да е наред. Харесва ми това, че моделите си отговарят на номерата, понеже нося 41 номер и ми е много трудно да си намеря обувки, които да ми станат, защото повечето модели, които продават по магазините и в интернет са китайски и са доста малки. Пролетта си взех и пантофки, тъй като тези от Мегияс не издържаха и месец, и почти 3 месеца ги нося и са като нови. Също така съм доволна и от Deichmann, понеже и там си отговарят на номерата и нямам проблеми с нищо, което съм купила досега. Имам ботуши от преди 4 години и още са си здрави.

Общи условия

Активация на акаунт