Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 март 2012, 20:19 ч.

Защо човек участва в реалити шоу?

• 2 229
  • 30
  •   1
Отговори
А и в конкурси? Вие участвали ли сте?

# 1
  • Варна
Някой се надяват да спечелят от шоуто, а други от извесноста покрай него.

# 2
За мен лично би било интересно...
Не съм участвала, но съм се пробвала...Никога не са ме избирали обаче. )

# 3
  • Вън от пространство и време
Според мен за някои е вътрешна потребност от подобен вид показност, за други - надежда да променят радикално живота си по някакъв начин.

# 4
А и в конкурси? Вие участвали ли сте?
Искам да попитам на онази дебелата, облечена като кючекчийка, от "България търси талант" ли искаш психопрофил? Щото аз бях дотам, реших, че е под достойнството ми да гледам такива простотии. Мога да направя и психопрофил на драгия зрител, а също и на журито ако искаш.  Mr. Green Обаче няма да бъде с чувство за хумор и на някои хора няма да им хареса. Wink

# 5
  • Варна
Вероятно по причини, подобни на тези да бълва 24/7 статуси и снимки във фейса.

# 6
  • Скиталец
Повечето се надяват да станат известни.

# 7
...и богати.

# 8
Не знам. Не намирам достатъчно добра причина за себе си.

# 9
  • Kопенхаген
За майтап. Има такива шутове, които обаче дълго остават в аналите на съответното шоу. Че ги и помнят и другия сезон. А на други им е професия  Grinning

# 10
  • ВОДОЛЕЙ
Понякога има хора, които участват и защото са чалнати, така да се каже. Или много заблудени и самозаблудени. Понякога това е доста тъжно, понякога е смешно.

# 11
  • В. Търново
Участвах в проекта на Слави- Моята голяма ТВ сватба.
Одобриха ни за последният кръг на кастинга, когато измежду не помня колко двойки избраха финалистите за участие.
Ама моичкия се запъна и не отидохме.
Участвах, понеже наградата беше на сватбата на победителите да пее Слави и да свири Ку- ку бенд, а това на милото е мечта.
Сега ще чакам Кустурица да обяви някакъв конкурс- другата мечта за певец на сватбата ни. Crossing Arms

# 12
  • Bon Temps, Louisiana
Вътрешна потребност от външна проява на усещането и убедеността, че има какво да покажат на света.

# 13
  • Резиденция "Букет"!
Re: Защо човек участва в реалити шоу?

Представа нямам, но съм сигурна, че всеки, който участва има своите аргументи и мотивация.

# 14
Мисля,че повечето участват за своите 15 минути слава.Защото "звезда" така не се става.Аз не бих участвала в риалити.За конкурсите в по-традиционен вид имам друго мнение-мисля,че там човек се явява,за да докаже на себе си и останалите,че е достатъчно добър в някаква област.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт