Носехте ли специално бельо за бременни

  • 2 130
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 227
Аз пък ноя страсто-убийки само на консултации за  smile3508 заблуда на противника, че ми се карат много, а колкото до сутиените ги смених вече... растат, растат ама то стига вече и мъжо само им се точи, ама сори кръц, да не пипа храната на детето (все още ме болят). А той горкия  smile3518 нещастен го раздава.

# 31
  • Мнения: 5 299
Бях си купила 2 бодита - много удобни, само тях редувах Mr. Green

# 32
  • Мнения: 218
Не, макар че сега си мисля че трябваше да купя поне сутиен за бременни

# 33
  • Мнения: 5 577
Не, ходех с едни бабешки килотки ... удобни бяха.

# 34
  • Мнения: 7 430
Изобщо не е нужно да си купуваш бельо за бременни. Аз си носех прашките до края. Peace
И аз също Peace.

И аз и аз...и сега не мисля да си купувам Wink

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 765
Не .Накрая като не се събирах в сутиена си взех безшевно бельо.

# 36
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Не, носех си нормално бельо, само за след раждането си взех няколко безшевни, защото предположих, че ще са ми удобни след шевовете, ама то пък нямах шевове. Grinning

# 37
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Изобщо не е нужно да си купуваш бельо за бременни. Аз си носех прашките до края. Peace
И аз така

# 38
  • Мнения: 2 047
  Обличай каквото ти е удобно - ако се чувстваш добре в сегашното си - продължавай с него. Ако желаеш да пробваш с бременски гащи - купи си, но не е задължително. Не е вярно, че ще ти увисне корема и ще ти се появят стрии ако не носиш. Това са неща, които зависят от състоянието на кожата.

   Аз до последно си бях с бикини, а след излизане от болницата някак ествествено (заради изтичащите лохии) дойде ред и на дълбоките гащи.

# 39
  • Мнения: 8 505
Не.Само в болницата след като родих носех бикини (съвсем обикновени) и това беше.

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 822
на мене мойте не ми ставаха Simple Smile за това си почъяах от данет боксерки за бременни. Зависи как се чувстваш

# 41
  • Мнения: 5 391
Все още съм с прашки, смятам че и така ще бъде до края.Относно сутиените, смених вече 2-3 размера и мисля съвсем скоро да си купя сутиен от Триумф за кърмачки.

# 42
  • Мнения: 247
Носих си прашките до края, нищо не съм променяла, само дето подбирах по-разтегливите материи Mr. Green

# 43
  • Мнения: 8 769
Носех си нормално бельо.

# 44
  • Мнения: 992
и аз още съм с прашките, но си купих сутиени за бременни, защото са ми много удобни.

Общи условия

Активация на акаунт