Бунгала Камчия - Елмона

  • 59 633
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 37
Розова маслинке,благодаря за информацията. Вярно,че няма места,правих запитване. Точно това харесах и аз,че е на самия плаж и с таткото може  да се сменяме в грижите за бебето без да се ходи на километри от морето.А с бебе на море,където и да си,все си е бебе.Мойто си е кротичко, за това съм се навила за море. А бунгалата ги предпочитам,че си от вратата и на вън с количката,разходки и т.н Докато хотел ми се. вижда по ограничаващо.
Още веднъж благодаря на всички,които се включиха с отговори.
Весело,слънчево и изпълнено с хубави моменти лято.

# 151
  • Мнения: 761
Ох, тези бунгала са ми мечтата, но за съжаление никога няма места, а и цената е височка за мен.

# 152
  • Мнения: 6 300
Абе човек трябва да е луд да отиде с бебе на бунгало Laughing друго си е в центъра на Варна или на Бургас, има магазини, аптеки, лекари ако се наложи, заведения и цивилизовани места къде да се разхождаш с количката. На Камчия ако ти се наложи медицинска помощ, умираш прав, предполагам, че най-близкостоящите лекари са чак във Варна. Никога не мога да повярвам, че няма комари, все едно на някаква друга Камчия в друга държава съм ходил. И по всички реки има комари. Особено пък в този райнон. Леле пък на Шкорпиловци какви комари има! Ако на Камчия са като врабчета, то на Шкорпиловци са пък колкото гълъби, и на цели ята. Там пък и милиони да ми дават, не отивам на почивка.

# 153
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Е няма, а и не убеждавам никой да ходи, за да има места.


Има си лекари в района е не работят със Здравна каса май  newsm78  и към лекарския кабинет има и аптека. И сладкарница има и ресторантчета има . Който не обича бетон и тарапана е там. Пък и дори да стане гъчкано за деня, пак има къде да си сложиш кърпите. Лелее само минавах един ден във Варна на плажа, абе защо си го причиняват това.

# 154
  • Мнения: 761
Божее, детето ми отрасна на Шкорпиловци дето се вика, пък я каква мома стана. Комари има навсякъде, даже и в София.

# 155
  • Мнения: 30
Здравейте!
Аз и съпругът ми сме фенове на Камчия! Ходим вече няколко години поред, а тази година за първи път ще идем с детенцето си, което август ще направи годинка!
Прочетох част от коментарите по темата и държа да отбележа, че има огромна разлика от условията на бунгалата, водата, пясъка и комарите при реката и тези на мястото, което е на няколко км. разстояние, а именно района на к-с Романтика и останалите около него!
Ние лично отсядаме в бунгала Мечта и сме повече от доволни! 30 лв. на бунгало за двама си е добра цена според мен. Има спалня с нощни шкафчета, тоалетка, огледало, ТВ с Булсатком, хладилник /помещава се в малко коридорче/. Също така има и баня с тоалетна. Това, което най-много харесваме е верандата с дървени маса и пейки, където при желание може да си приготвяте храна. Ние си носим парти-грилчето и туристическа газова бутилка.
Тези бунгала се намират непосредствено над Романтика, като имайте предвид, че там също има много кофти бунгала, които са с по 3-4 легла и струват по 10 лв. за цялото бунгало! Аз говоря за бунгалата, които са точно до портала!
Ето малко снимки от бунгалата и от плажа:

https://imageshack.com/a/U9xz/1



П.С. Относно мезонетите на Романтика, които са точно на плажа, бих казала, че не са удачни за малки деца по простата причина, че спалните са на втория етаж и става адска жега горе. То и отвън си е жега, друго си е да си на сянка. Не съм сигурна имат ли климатик, но дори да имаха с малко бебе пак не е удачно да се стои на климатик!
Пожелавам приятна почивка на всички, които са избрали Камчия за целта! Независимо къде сте, нали за морето сте отишли? Very Happy Забавлявайте се!

Общи условия

Активация на акаунт