elea

  • 3 032
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 328
Аз също ползвам зеленото кремче от серията.Само, че моето е и с
UV фактор(май беше 25).Доволна съм много, препоръча ми го една приятелка.Ползвам и другите продукти от зелената серия.Опитайте!Заслужава си,пък и цената е направо супер.
Искам да ви похваля и едни сенки за очи.Четох скоро и за тях във форума, "I love just you".Ползвам ги вече втора година,само тях.Страхотни са и цената е смешна.Чарвилата на същата фирма са доста добри,както и фон дьо тена.Някой пробвал ли ги е? Stop

# 16
  • Мнения: 614
Имам цялата розово серия, страхотна е и на добри пари.

# 17
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ползвала съм зеления измиващ гел-доволна съм

# 18
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз отскоро използвам зелената серия и съм много доволна.Доста добра козметика ще се окаже на поносима цена. Peace

# 19
  • Мнения: 2 047
Зеления почистващ лосион - чуден е. Не щипе на очите.

# 20
  • Мнения: 8 505
Гела за лице и днеwния крем за регулиране на омазняването-и двата от зелената серия.Много съм доволна yes

# 21
  • Мнения: 2 332
Копирам мнението си от темата за бг-козметиката:
Ползвала съм от зелената серия на Елеа - матиращия крем и измиващия гел, от които съм много доволна. НО... от околоочните им (розовата серия) - хич   Naughty - от този за уморени и какви там още беше очи - малко след като го сложих започваше страшно да ми опъва; другия - противобръчковия - получих алергия към него, изразена в подуване на областта под очите (ама много - като супер пиянде) и кожата стоеше много суха - като лишеи направо. Знам други мацки, на които им понасят добре, и все пак - с повишено внимание към тези продукти!

# 22
  • Мнения: 1 517
И аз точно от околоочния не съм доволна,може и  в мен да е причината но се подух ужасно след като го сложих за първи път , иначе съм доволна от почистващия , друго не съм ползвала

# 23
  • Мнения: 4 358
Ползвам розовото тоалетно мляко и съм много доволна  thumbsup

# 24
  • Мнения: 160
  Много ме заинтигувахте с тази зелена серия. Кажете горе долу какви са цените?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
Смешни! По 3-4 лв. за продукт.

# 26
  • Мнения: 85
И аз съм доволна от зелената серия, а и черните ми точки намаляха

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Аз ползвам зеленото гелче за измиване на лице. Харесва ми.

# 28
  • Мнения: 302
Ползвала съм зеления матиращ крем и съм много доволна от него Grinning

# 29
  • Мнения: 830
Да , зелената серия е добра.

Общи условия

Активация на акаунт