elea

  • 3 002
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
използвали ли сте продуктите на Елеа и ако да доволни ли сте от тях? може да споделите и от кои продукти сте най доволни и кои са ви се отразили добре Simple Smile

# 1
  • Мнения: 5 790
Използвам зеленото кремче на Елеа - мат контрол от около месец. Винаги съм имала проблемна кожа, с черни точки и доста мазна. Сега обаче, пу, пу, направо ми се изчисти лицето. А и като се намажа, чувствам едно стягане на кожата. Май ще излезе хубаво това кремче.

# 2
  • Мнения: 3 447
От розовата серия - лосиона за тяло е много хубав, дневния крем също, май и маската ставаше...Боята за коса обаче - тц Naughty

# 3
  • Мнения: 1 205
Ползвам зеленото кремче за Т зоната, синьото за останалата част. Наистина са много добри, особено зеленото Flutter

# 4
  • София
  • Мнения: 3 271
Използвам зелената серия - за проблемна кожа, моята е мазна по принцип , абе по-скоро смесена. Много съм доволна! Peace

# 5
  • sofia
  • Мнения: 8 925
 newsm10 Зелената серия, друго не съм ползвала.
ако някой иска да я види

# 6
  • Мнения: 229
Аз също съм много доволна от зеленото кремче за 24 часова хидратация - ммм мирише много хубаво. Не знам защо , но за да харесам някой крем задължително условие е и да ми мирише приятно.

# 7
  • Мнения: 428
Ползвам цялата зелена серия за лице и определено съм доволна. Розовият лосион за тяло също е много добър.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Аз ползвам розовата серия. Кожата ми е много суха и чувствителна, нощния им крем почти покрива нуждите й. Тоалетното мляко е добро. Дневните  и очния с нищо не ми помагат, от маската се изринах. Само веднъж си сложих от нея, явно на мен не ми понася.

Някой иска ли да му подаря розова маска?

# 9
  • Мнения: 5 313
Сестра ми използваше до скоро крема от зелената серия и беше доволна.Аз имам крема от розовата серия но не съм очарована.Гледам,че са пуснали и избелващ крем в синя опаковка.Пробвали ли сте го и доволни ли сте?

# 10
  • Мнения: 123
еми мойта кожа е сухичка, но като гледам серията на Елеа за суха кожа  гледам че повечето неща са и за бръчки, пък все пак аз съм на 22 и нямам бръчки, но не знам дали биха ми навредили тези кремове, вие какво мислите.

# 11
  • София
  • Мнения: 718
Аз използвам зелената серия , но не цялата - само гела за измиване и тоника . Доволна съм.Сега мисля да си купя и крема. Laughing

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ползвам зеленото гелче за измиване от година и половина - много съм доволна! Лятото си взех зелено слънцезащитно кремче за лице, но много плътно беше и направо ставах бяла след нанасяне Sick Розовата серия нещо не ми миришеше добре, купих си като бременна да пробвам гела за измиване, но то тогава от всичко ми се гадеше, така или иначе  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 174
От доста време се каня да си взема тази зелената серия, кожата ми е доста проблемна и като чета отзивите май още утре ще се зафуча да си купя 2-3 продукта  bouquet

# 14
  • Мнения: 766
И аз използвам зелената серия и съм много доволна thumbsup
За другите продукти - не съм ги ползвала.

Общи условия

Активация на акаунт