Отговори
# 30
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Няма нищо по лесно, от това да излезнеш, след като разбереш, че си отворил неподходяща тема.

амииии Naughty, иzобщо не е лесно zа някои.... Whistling

# 31
  • Мнения: 3 161
Аз пък много ви се чудя newsm78
Как още не сте свикнали на маниера на МК ? Пише си жената, вие и се вразвате и на нея и е кеф, затова и продължава да ви апострофира !

Ами защо няколко хиляди души трябва да свикват и търпят грубостите на един, вместо да му покажат какво може и какво не в пространството, споделяно от всички ни? Именно защото, както казва мамма, форумът е такъв, какъвто си го направим - мисля, че е редно да има реакции на провокациите на Провокатора на годината.

Аз лично, като бях нова, много се засягах от постингите на мама кенга, както и от това, че никой не й опонираше (а то било политиката на по-старите - игнор). Сега не може да ме засегне, напротив - забавлява ме, с любопитство чета темите й, все пак е колоритна личност, все намира с какво да се самоизтъкне. Но се дразня, когато се бърка, където не й е мястото, и обижда хора, които с нищо не са я засегнали. И обикновено реагирам.

Така че подкрепям призива на  Jule и не смятам, че е достатъчно да се игнорират провокациите - понякога поне е редно да се реагира.

# 32
  • Мнения: 3 146
Ами какво да ви кажа - тези дето ги боли и страдат ... не виждам какво да ви посъветвам. ... Избор и изход винаги има!

Последна редакция: пт, 13 яну 2006, 02:58 от Tatti

# 33
  • Мнения: 1 072
По-добре не бих могла да го кажа:
Цитат
Мъчно ми е за форума, такъв какъвто беше като го открих преди 1 година, пълен с респект, толерантност, веселие. Всеки да прати по някоя нова снимчица да видиме как растат малките палавници щастливо и безгрижно в различни краища по света....
Но ми е и много странно, че има хора, на които това не им липсва  newsm78 Знам, че сме различни, но все пак  newsm78

# 34
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
не е странно, че има хора, които не обичат да изпращат картички, не искат да споделят снимки от празници или дори обикновени случки с техните деца и семейство, не искат да дават съвети на хора в нужда, не обичат типичните женски мохабети и други подобни.
странно ми е какво правят в този форум, за който всички неща , които изброих са типични и заради тях са болшинството хора тук.
странно е, че дори се опитват да се подиграват.
но не се коси.
наистина стана тъжно тук.

# 35
  • Мнения: 2 381
И за какво да ми е тъжно newsm78  Да не би да съм обидила някого?
Трима човека създадоха нов форум и спряха да пишат тук. И сега какво да направим? Който иска пише тук, който иска пише там, а който иска пише и на двете места. Хайде стига вече с тези трагедии.


МарияБутти - ами аз лично влизам във форумите, понеже искам бебе, защото живея в чужбина и защото информацията относно лекарства, препарати и т.н. са специфични. Други хора, защото имат нужда от информация за това как се отглежда бебе. Споделянето на всичко останало е въпрос на интереси и лична преценка. На мен лично твоите разкази са ми много интересни. Благодаря ти, че ги споделяш.

Фрея специално за теб     bouquet
Радвам се, че продължаваш да пишеш.

Общи условия

Активация на акаунт