10 години от сватбата

  • 12 000
  • 13
  •   1
Отговори
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
С мъжа ми сме заедно вече 15 години но след месец и нещо ще празнуваме 10 годишнина от сватбата  Heart Eyes
За съжаление не сме толкова добре финансово тази година понеже аз съм все още неплатена отпуска по майчинство и караме на едната заплата.
Та вече дълго време се чудя - как да отпразнуваме тази годишнина? Обикновенно ми идват добри идеи но този път не...
Реших да се допитам до вас - как празнувате такива годишнини? Най вече без да харчите голяма сума за тях...
Искаше ми се нещо по различно от стандартния ресторант...

# 1
  • Мнения: 4 714
 Желая ви още дълги години безоблачно съжителство Simple Smile

 Направете си един следобед в някой СПА салон, има такива за двойки. Ти на едната кушетка, той на другата. После общо джакузи. Има много промоции, на някои места не са толкова страшни цените.
 Пък знаеш ли, може той да ти готве някаква изненада.
При всички положения каквото и да решиш, нека децата почакат Blush

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Аз бих купила бутилка шампанско и бих гледала записа от сватбата. Или сватбения албум. Следва - повторение на първата брачна нощ.
Празникът се прави от вас двамата, не са ви нужни кой знае какви атрибути, за да се чувствате сантиментално-приповдигнато.

# 3
  • Мнения: 2 216
Непрекъснато има ваучери за ресторанти или екскурзии
Може да си купите свещи, да си поръчате храна или да си приготвите това, което обичате, да си подготвите изненади един на друг....
Вие най-добре знаете какво би в накарало да се почувствате добре и да се насладите един на друг

# 4
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Аз бих купила бутилка шампанско и бих гледала записа от сватбата. Или сватбения албум. Следва - повторение на първата брачна нощ.
Празникът се прави от вас двамата, не са ви нужни кой знае какви атрибути, за да се чувствате сантиментално-приповдигнато.

За албума ок, но записа как ще гледат? На видео или на двд?  Grinning

Ние миналата година направихме 11 г., съвсем импулсивно отидохме на аква парка до Г.Малина. Не бяхме ходили никога и си прекарахме добре- разгледахме животните, разходихме се, поснимахме се и хапнахме със страхотна гледка към язовира.

# 5
  • Мнения: 4 569
страстна нощ, сами без деца, мили думи.

# 6
  • Мнения: 1 199
Начерете кой да гледа децата и ако е хубаво времето си направете една дъъъъълга разходка из града. Напоследък това най-много ми се прави с половинката, но е най-трудно изпълнимо.

# 7
  • Мнения: 605
Ние миналата година имахме 10-годишнина. 9-те предходни годишнини винаги сме ги прекарвали само двамата, обикновено на ресторант.
10-тата годишнина отпразнувахме с 4 двойки близки приятели.
Гледайки в подписа броя и годините на децата  Simple Smile предполагам, че дори и 1 ден някъде на хотел само двамата ще ви бъде добре (въпреки, че моите вече се сърдят, че празнуваме годишнини без тях и в последните години ги отчитаме и с тях на друг ден).

# 8
  • Мнения: 4 965
Аз бих купила бутилка шампанско и бих гледала записа от сватбата. Или сватбения албум. Следва - повторение на първата брачна нощ.
Празникът се прави от вас двамата, не са ви нужни кой знае какви атрибути, за да се чувствате сантиментално-приповдигнато.

За албума ок, но записа как ще гледат? На видео или на двд?  Grinning
...

Ако имат видео, на видео. Ако нямат видео, а имат видеокасети, в повечето фотостудиа правят прехвърляне на двд. Пък може и да не са си правили филм. Crazy
За нашите годишнини винаги пътуваме някъде - на годишнината, откакто сме заедно пътуваме в чужбина двамата; на годишнината от сватбата - заедно с децата в страната.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
А дали благоверния таи подобни
топли чувства към празника хмм?

# 10
  • Мнения: 4 965
А дали благоверния таи подобни
топли чувства към празника хмм?

 Peace
Като във вица, дето жената на този ден празнувала, че го е вързала, а мъжът правел панахида и оплаквал свободата си.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 575
И аз тук, да не пускам нова тема.
Мисля да направя колаж от снимки - от сватбата, до днес. 10 години. Досега все с приятели празнуваме. На всичко отгоре се оженижме на имения му ден - да не го забравя  hahaha
По-смелата ми мисъл е  - гледам, че 3 дни , точно за годишнината, цените на уиз до Рим ме устройват, изкушавам се..... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 361
ние от няколко години около годишнината от сватбата отиваме някъде на хотел- без деца, роднини и т.н. и си прекарваме пълноценно времето само двамата Simple Smile

# 13
  • Мнения: 593
С много любов!

Поздравления за годишнината!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт