Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 12 ян. 2006, 11:55 ч.

може ли теста да греши

• 11 756
  • 68
  •   1
Отговори
  • Бургас
може ли sure check да бърка Shocked

# 1
  • Стара Загора
На мен не ми се е случвало да обърка

# 2
  • Пловдив
Тука си имаме един мохабет : Може да има грешен отрицателен тест, но не и грешен положителен Wink
Ти да не би да се изкуши ?

# 3
Кога най рано може да се направи теста и раЗбира се реЗултата да е реалисти4ен??

# 4
Възможно е да не отчете в много ранен етап на бременността, но рано или късно ако си бременна е редно да покаже 2 черти Laughing
Редно е тестът да се направи 14 дни след евентуалното зачеване или по-късно. Колкото повече дни закъснение имаш, толкова по-надеждно отчита теста. Успех

# 5
Аз имах положителен тест при закъснение 4-5 дни. Бременност не настъпи.

# 6
  • Пловдив Белащица
Тука си имаме един мохабет : Може да има грешен отрицателен тест, но не и грешен положителен Wink
Ти да не би да се изкуши ?
Вече не важи  Laughing Навъдили са се едни мутирали тестове дето ти показват положителни резултати, а няма нищо.......така че........ newsm78

# 7
  • Пловдив
Верно ??  Shocked
А някоя специална марка ли са или...? Я метни малко инфо насам Crazy

# 8
За фалшивите тестове - `Изи` тест е гола вода винаги има бледа черта, след М. преди ову, след ову и т.н. Друг такъв е на `Озон`. въобще не е вярно, че отчита 10 млл хормон, може да бъде отрицателен, когато всички други ти показват две черти и положителен когато овулираш.
Аз лично вярвам само на `Шуър чек`, `Клиър`, `Уни марк`. Като нямаш необходимото ниво ЧХГ се появява само една резка, като прорязване с топлийка. няма как да се сбърка с чертичка за бременност.

# 9
  • Пловдив
За фалшивите тестове - `Изи` тест е гола вода винаги има бледа черта, след М. преди ову, след ову и т.н. Друг такъв е на `Озон`. въобще не е вярно, че отчита 10 млл хормон, може да бъде отрицателен, когато всички други ти показват две черти и положителен когато овулираш.

Ъх..тези даже не съм ги чувала Embarassed
Аз също разчитам само на Шуър или на Клиър-а...

# 10
Аз ползвах касетьчен(но не помня какьв),който ми показа   EFN на 10 ден от закьснението,а си бях бременна!

# 11
  • София
А за Quick sure и Dbest какво ще кажете добри ли са?

Всъщност Dbest са тестове за ову, но в тях има и един за бременност.

# 12
  • Sofia
БИБЛИОТЕКА !

Цитат на: venush
Всъщност Dbest са тестове за ову....
Не само.

# 13
От личен опит ти казвам, че не са добри, не гледай какво пише на тях. ако искаш да засичаш ранна бревменност, само не с тези.

# 14
Да попитам и аЗ тогава..Днес се тествах,zа жалост негативен..Трябва по принцип да ми дойде на 15...Ако бях бременна сигурно 6е6е да от4ете днес,или?? Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт