В коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци?

  • 163 327
  • 284
  •   1
Отговори
# 90
# 91
  • Мнения: 15
С първата бременост разбрахме когато родих. А с втората бременост в 29седмица 

# 92
  • Мнения: 7 640
С първата бременост разбрахме когато родих. А с втората бременост в 29седмица 

извинявай, ти къде живееш  Shocked

# 93
  • Мнения: 15
живея в София.  Защо питаш?

# 94
  • Мнения: 7 640
живея в София.  Защо питаш

На женска консултация никога ли не си ходила Shocked

# 95
  • Мнения: 595
По принцип има доказано бащинство на разнояйчни близнаци от разлини бащи чрез генетични тестове Simple Smile А колко ли недоказани  има Wink А имаше филм на тази тема, бабата прегрешила с чернокож, а генът се проявил при внучката.
Много са сладки Simple Smile

имаш ли линк? В научните среди все още това е много под въпрос newsm78

http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1547&sectio … id=4&id=00012

# 96
  • Мнения: 31
6 g.s.vidjxa samo ednoto,no posle prokarvjx.vljzax za zadarzane i 10g.s vidjx v bolni4nij karton 4e sa otbeljzani 2 plod4eta.ednoto se o4akvalo da padne no se zadarza ,mislj 4e imaxa 2sedmizi razlika.sega sa ve4e na 3godinki[mom4eta]

# 97
  • софия
  • Мнения: 555
в 8г.с. с вагинален ехограф

# 98
  • Мнения: 844
В трета седмица ми регистрираха бременността, а в четвъртата и самите близнаци, съответно бях доста шокирана и щастлива. Имах чувството че вървя  цял час до в къщи а то само 5 минути!

# 99
  • Мнения: 7 640
В трета седмица ми регистрираха бременността, а в четвъртата и самите близнаци, съответно бях доста шокирана и щастлива. Имах чувството че вървя  цял час до в къщи а то само 5 минути!

вероятно имаш предвид след закъснението, щото в този срок само екстрасенс ще види близнаци

# 100
  • Мнения: 1 165
На първия преглед на 19-и ден след трансфера се видя една точица. След 5 дни се видя плоден сак. В 7-а седмица се видяха две туптящи сърчица. Щастието ми е неописуемо. Очаквахме да са две, защото забременях с ИКСИ. Сега съм на преглед след седмица и много ме е страх дали двенките слънчица ще са там! Доста хора ми предсказваха, че ще имам близнаци, случваха се странни неща в живота ми, аз не вярвах, защото нямаме в рода, но ето, че след пет години чакане е факт! Ще имам близнаци! Дай боже всичко да е наред с мен и тях!

# 101
  • Мнения: 649
На първия преглед на 19-и ден след трансфера се видя една точица. След 5 дни се видя плоден сак. В 7-а седмица се видяха две туптящи сърчица. Щастието ми е неописуемо. Очаквахме да са две, защото забременях с ИКСИ. Сега съм на преглед след седмица и много ме е страх дали двенките слънчица ще са там! Доста хора ми предсказваха, че ще имам близнаци, случваха се странни неща в живота ми, аз не вярвах, защото нямаме в рода, но ето, че след пет години чакане е факт! Ще имам близнаци! Дай боже всичко да е наред с мен и тях!
Стискам палци!!!

# 102
  • Мнения: 29
8седмица

# 103
  • Мнения: 107
4-та седмица

# 104
  • Мнения: 7 640
ако не ти бях прочела поста от другата тема, щях да ти обясня, че овориш глупости.
Коригирай си представите за гестационните седмици- те са стандартни, за да е лесно и ясно на всички, най-малкото няма кой гинеколог да те изслушва всеки път как ги броиш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт