В коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци?

  • 163 344
  • 284
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 770
Това е 6 г.с., т.е. седмиците смятани от последния цикъл, което е 4 седмица от бременността.

# 151
  • Мнения: 7 640
Това е 6 г.с., т.е. седмиците смятани от последния цикъл, което е 4 седмица от бременността.

абсолютно Не си права.
Бременнността се брои в г.с. от първия ден на последната менструация.

# 152
  • Мнения: 770
Не знам защо се заформя някакъв безсмислен спор.  PolarFox допусни за момент, че съм знаела деня/дните на зачеване и затова го казвам с точност - 4 седмица от бременността. Не смятам повече да коментирам. Тук е зададен въпрос в коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци и аз отговорих, както и много други майки.

# 153
  • Мнения: 7 640
Не знам защо се заформя някакъв безсмислен спор.  PolarFox допусни за момент, че съм знаела деня/дните на зачеване и затова го казвам с точност - 4 седмица от бременността. Не смятам повече да коментирам. Тук е зададен въпрос в коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци и аз отговорих, както и много други майки.

 Laughing въобще няма за какво да спорим, седмиците на бременността не се броят от зачеването, и 200% да си сигурна кога е станало, питай ако не вярваш майките с асистирани методи, по простата причина, че при болшинството жени този момент не е ясен и за еднаквост е прието бременността да се брои в г.с. от първия ден на ПРМ.


Бременност в 4 г.с. според ПРМ в общия случай не се вижда на ехораф, а в другия - сърдечната дейност не е видна.

Ей така за инфо.
Иначе всеки може да си брои и смята каквото иска.

# 154
  • Мнения: 770
Не знам защо се заформя някакъв безсмислен спор.  PolarFox допусни за момент, че съм знаела деня/дните на зачеване и затова го казвам с точност - 4 седмица от бременността. Не смятам повече да коментирам. Тук е зададен въпрос в коя седмица разбрахте, че ще имате близнаци и аз отговорих, както и много други майки.

 Laughing въобще няма за какво да спорим, седмиците на бременността не се броят от зачеването, и 200% да си сигурна кога е станало, питай ако не вярваш майките с асистирани методи, по простата причина, че при болшинството жени този момент не е ясен и за еднаквост е прието бременността да се брои в г.с. от първия ден на ПРМ.


Бременност в 4 г.с. според ПРМ в общия случай не се вижда на ехораф, а в другия - сърдечната дейност не е видна.

Ей така за инфо.
Иначе всеки може да си брои и смята каквото иска.

6-7 г.с.
Надявам се да си спокойна вече Hug

# 155
  • Мнения: 1 539
Здравейте, мами! Както виждате от подписа ми вече съм в 20 г.с. Вчера ходих на редовната ЖК за този месец, с доки дълго гледахме бебо, за да разберем пола, но много мърдаше мъника  Heart Eyes По едно време доки каза "Имате ли близнаци в рода?" Аз "Не"  Shocked Тя: "А в началото имахме ли съмнения за близнаци?" Аз пак "Не"  Shocked  Shocked Тя: "Ще съм много изненадана, но май, че са две". след малко "Не, едно е, но много мърда", а накрая "На следващия преглед пак ще уточняваме бройката"  Crazy И сега съм наистина в шок... Винаги съм искала близнаци, а сега не смея да се зарадвам... В понеделник съм на ФМ, знаете ли дали там се вижда със сигурност дали са близнаци?

# 156
здравейте, и аз разбрах в 6 г.с., когато отидох на първия преглед. Не го очаквах, но щях да пощурея от радост. Надявам се да останат две / едното сакче е доста мъничко/, макар че ще ми е адски трудно - таткото ни изостави,  родителите ми ще помагат, но вече са доста възрастни

# 157
napylno e wyzmojno towa ne6o i  e syvsem normalno takiva ne6ta u4ehme po biologia genotip nedsledstvenost i izmen4ivost i tn  Crazy

# 158
  • Мнения: 138
Аз разбрах при първия преглед, който беше в средата на 2- рия месец

# 159
  • Софето
  • Мнения: 618
В 7 г.с.  Simple Smile

# 160
  • Мнения: 521
Я кажете кога почва да се вижда, че бият две или повече сърчица в тумбачетата ви?
аз да кажа за една колежка която е на 22 години и има брат близнак.майка и хич не е знаела жената но колежката ми много яко се базика : " И като излезнах от на майка корема викам на доктора-чакайте,чакайте и брат ми идва ! "

много се смях  hahaha

# 161
  • Мнения: 242
Я кажете кога почва да се вижда, че бият две или повече сърчица в тумбачетата ви?

Аз разбрах в 7г.с. макар,че много хора не вярваха как това може да се случи толкова рано.И ги видях,и им чух сърчицата,ама ходи обяснявай на хората,че не си измисляш...

# 162
  • Мнения: 22
Моите принцеси ги видяха че са 2 в 8г.с.Те щяха да са 3 но едното падна.Тук е мястото да благодаря за грижите за нас на специалистите от "Шейново".Благодаря!!!!

# 163
zdraveite ,kazvam se Marina i sym ot Belene,Az razbrah ,4e shte imam bliznaci 4ak v 8miq mesec newsm78 ne,4e ne sym hodila po rano na videozon ,naprotiv kazaha mi 4ee edno,kogato mi kazaha ,4e shte sa  Peace beshe golqma iznenada za men i za sypruga mi :hug:Ve4e sa na 9g ,kazvat se Iliqn i Antonio.

# 164
  • Варна
  • Мнения: 1 149
 Аз разбрах в 10 г. с., още на втория преглед след като бях разбрала, че съм бременна.

Общи условия

Активация на акаунт