Седем часа разлика сезон 2: Какво ли има още да се случи...? - тема 11

  • 42 877
  • 726
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 74
Teddy_l4, благодаря за новата тема   bouquet. Справила си се невероятно с оформлението на началния пост. Продължавай все така да ни радваш с произведенията си.

# 2
  • Мнения: 8 172
Благодаря, Теди! Страхотно си се справила!  bouquet

# 3
# 4
  • Мнения: 0
Е, благодаря, момичета. Определено не ми харесва това, че снимките са станало по-малки, ама...а аз толкова си играх да ги правя по мярка  smile3518

# 5
  • Мнения: 43
Много е хубава темата. Мерси, Теди.   bouquet

# 6
# 7
  • Ню Йорк
  • Мнения: 5 062
Браво за оформлението.   bouquet  Teddy_l4 ще взема да те пазаря да ми оправиш фирмения сайт Wink

# 8
  • Мнения: 931
Теди, страхотно оформление! Обикновено оформлението го прехвърлям с половин око, но наистина се зачетох с интерес! Много си добра!

Гледах сега пресконференцията на Глобал Вижън по повод скандала с bTV. Направо война са си обявили. Почвам да се притеснявам за бъдещето на нашия сериал...

Това с почистването през зимата наистина беше много нелепо.

Моника, и според в предстоящите епизоди има много ключови за развитието моменти. Ако случайно ги изгледате преди неделя, казвайте, че да ги почнем Simple Smile

# 9
  • Мнения: 0
Браво за оформлението.   bouquet  Teddy_l4 ще взема да те пазаря да ми оправиш фирмения сайт Wink

Ехеее...това си е признание  Embarassed

Теди, страхотно оформление! Обикновено оформлението го прехвърлям с половин око, но наистина се зачетох с интерес! Много си добра!

Гледах сега пресконференцията на Глобал Вижън по повод скандала с bTV. Направо война са си обявили. Почвам да се притеснявам за бъдещето на нашия сериал...

Това с почистването през зимата наистина беше много нелепо.

Моника, и според в предстоящите епизоди има много ключови за развитието моменти. Ако случайно ги изгледате преди неделя, казвайте, че да ги почнем Simple Smile

Благодаря!!!  Hug

Абе лоша е работата, чак Милена Ф. е писала в страницата у Фейса, че се надява филмът
 да не пострада заради тоя конфликт.

Хаха и мен ми направи впечатление, че нали е на 12 май тоя ден, а то има сняг, а отде се взе изведнъж е отделен въпрос.

А епизодите,.... стоя си на твърдата позиция, че ще си ги гледам в неделя

# 10
  • Мнения: 3 399
Ау, страхотно оформление  Party Много идейно!
п.с. цитатът на руснака е ужасен, но той целия е отвратителен така чеее Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1
Във втория сезон вече ме загубиха. Ако питате мен няма какво да се случи повече, това е положение. БТВ забозиха нещата, най добре да приключват докато е останала аудитория.

# 12
  • Мнения: 2 545
 easter Ехеееее, още преди Великден се излюпи новата ни тема!
Прекрасно и нетрадиционно оформление! Teddy_l4, ти завиши много критериите за оформление и... май с това се самоназначи за постоянен оформител на темата.   bouquet

Остава сега да видим наистина какво има още да се случи и кой за кого какво ще научи... easter Май това последното успешно допълва заглавието  hahaha

# 13
  • Мнения: 0
Ау, страхотно оформление  Party Много идейно!
п.с. цитатът на руснака е ужасен, но той целия е отвратителен така чеее Simple Smile

Благодаря! Аз винаги се опитвам да влагам идеи в това което правя, било то клипове или каквото и да е. Затова при мен важи правилото за "важното е качеството, а не количеството", че има такива дето бълват неща без особен замисъл, колкото да има.
За цитата на Распи, мнооооого се чудех дали да сложа точно тоя, че верно си е малко ужасничък, ма то си е верен, така че викам айде....


Teddy_l4, ти завиши много критериите за оформление и... май с това се самоназначи за постоянен оформител на темата.   bouquet

От това се опасявах  Confused Confused Confused  hahaha

# 14
  • Мнения: 931
Идеята да ги завъртиш по трима е много добра Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт