ужасна мигрена и кърмене

  • 1 629
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 040
От 20 дни ме мъчи ужасната мигрена,всяка нощ се събуждам все едно ми пробиват дясното слепоочие,пия солпадеин и трая още половин час да ме отпусне.Но така не се издържа вече-каква ирония на съдбата-бебето да ми е кротко и да спи през нощта, а аз да не спя заради главата ми.Хваща ме веднъж на 2 години и ми е по наследство от баща ми.
А аз кърмя в момента и не мога да пия по-силни лекарства,четох някъде ,че Мигренон бил природен продукт и си го самоназначих,вече съм изпила 2 хапчета.Много ви моля,момичета,ако някоя го е пила,нека сподели дали й е помогнал?

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
някои билки също отиват в кърмата.
защо не се съветваш с лекар?

аз също имам мигрена напоследък, пия силно кафе с лимон. не смея нито гинко да пия, нито нещо друго. иначе ибупрофенът не отива в кърмата, ама той има толкова странични действия, че рядко го взимам.

иначе смятам скоро да посетя хомеопат за мигрената, болкоуспокояващите не помагат, те намаляват болката, но не премахват причината.

успех Hug

П.П. виж тук, пробвай и магнезий може да помогне  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 598
Защо не се посъветваш с педиатъра на детето ти? Той ще знае какво може да пиеш като кърмачка.

Дано мине бързо!

# 3
  • Мнения: 1 040
Ох,тя мигрената нали не се лекува.Преди ми бяха изписали някакво лекарство,което е за епилептици,но в малки дози лекува мигрена,това било най-новото в борбата с мигрената,и благодарене на него 2-3 години съм нямала пристъпи.Сега сигурно на хормонална основа пак се започна... но дано от този Мигренон малко да ми отшуми/той бил съвместим с кърменето/,пък и аз смятам само 1-2 седмици да го пия.

# 4
  • Мнения: 2 898
Провери си кръвното.Друго - масажи на врата и плешките, стягане с кърпа на главата над очите, хапване на нещо доста кисело.

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Ох,тя мигрената нали не се лекува.

страхотна нагласа  Wink
успех с билките

# 6
  • Мнения: 1
по принцип знам че може да се пие парацетамол ,  но за по сигурно се посъветвай с лекар 

Общи условия

Активация на акаунт