Колко често купувате нови обувки на децата?

  • 1 530
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 663
въпросът ми е най-вече към майките на по-малки деца - 1-2-3 годишни
през колко време сменяте обувките?
за колко време ги израстват?
знам, че за всяко дете е индивидуално
интересува ме приблизително...

# 1
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
2-3 месеца

# 2
  • Мнения: 5 103
Мисля, чее като им умалеят се зимат нови.

# 3
  • Мнения: 5 228
Мисля, чее като им умалеят се зимат нови.

Вярно?  Laughing

 

# 4
  • Мнения: 1 489
През два-три месеца,защото бързо ги израства,а като й купя по-големи и не може да ходи с тях.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 4 969
3-4 месеца Peace

# 6
  • Мнения: 6 472
И като по- малка и сега - по 4 чифта на година (сиреч по чиф на месец). За всеки сезон купувам обувки - през зимата ботушки, пролетта - някакви тип мокасини, лятото сандали, есента - мокасините вече са и малки, тъй че взимам нови и т.н. Сега вече и купувам по повече чифтове, но те за да и отиват на различните тоалети.

# 7
# 8
  • Мнения: 2 910
И като по- малка и сега - по 4 чифта на година (сиреч по чиф на месец). За всеки сезон купувам обувки - през зимата ботушки, пролетта - някакви тип мокасини, лятото сандали, есента - мокасините вече са и малки, тъй че взимам нови и т.н. Сега вече и купувам по повече чифтове, но те за да и отиват на различните тоалети.

И при нас положението е същото, особено през пролетта и  лятото, когато купуваме по 2-3 чифта, за да отиват на тоалетите.

# 9
# 10
  • Мнения: 4 629
На 1-2 месеца купувам нови, а понякога и по-често. Не, защото ги износва, а, защото все намирам по-хубави от предните, които съм купила

# 11
  • Мнения: 10 758
И като по- малка и сега - по 4 чифта на година (сиреч по чиф на месец). За всеки сезон купувам обувки - през зимата ботушки, пролетта - някакви тип мокасини, лятото сандали, есента - мокасините вече са и малки, тъй че взимам нови и т.н. Сега вече и купувам по повече чифтове, но те за да и отиват на различните тоалети.
И при нас е същото положение.По два чифта на сезон, а през лятото просто не им хващам бройките.А маратонките даже не ги включвам в списъка. Това е за щерката, а за малкия - като му умалеят и взимам нови.Ама не ми е направило впечатление през колко месеца.Но обикновенно взимам по 2 - 3 чифта.Гледам и при него да се съобразявам с тоалетите Mr. Green.

# 12
  • Мнения: 1 370
Сменям ги на максимум 3 месеца, защото му умаляват. Но харесам ли нещо, го купувам

# 13
  • все тук
  • Мнения: 1 714
Така като се замисля, май се налага всеки нов сезон да купувам нови обувки - ако не ги е израснал, вече са толкова издрани и похабени, че плачат за смяна.

# 14
  • Мнения: 8 505
1.5-2 месеца (в най-добрия случай).Крачето и расте страшно бързо.Един чифт не може дори сезона да изкара Confused

Общи условия

Активация на акаунт