Ъъъъъъъ..... нещо не разбирам....

  • 7 059
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 458
Пожелавам ти една истинска и изпепеляваща любов Simple Smile

Виж за истинската ти благодаря, но аз изпепеляваща..... не мерси то вече съм на пепел и няма на къде повече  Grinning

Момичета, господина ми казва че знае и предполага какво ми е заради бившия и т.н. но твърди че не всички мъже са такива и той е от малкото изключения...... Колко ми се иска да го повярвам..... ама пусто някак...... как да пипна горещ котлон отново като веднъж съм се опарила.

Ще разказвам в понеделник за продължението на сериала  Mr. Green  Ама и ще си поговориме де, не може така да му се размине само с един сериозен разговор по телефона Naughty

# 31
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Ми само да ти кажа, че каквото и да е  - опр ако имаше какво да скрие - ти нямаше и да предполагаш за въпросната мадама, камо ли да знаеш, че са в една стая. ТАка, че ми се вижда нелогично да демонстрира открито фриволност.
По-скоро или иска да види ти до къде си захапала въдицата - дали и колко ревнуваш. Или както ти казах е сгледа.
Все пак ако не е неуверен застаряващ ерген без опит - значи пак не ми допада причината поради която постъпва така.
ДОри да иска да види как ще реагираш - още повече тогава - има нещо малко садистично в този похват. А акщо е сгледа, а е уверен в себе си - пак не говори добре.
НАй-добрия но не безобиден вариант /но поне изчистен от лоши подбуди/ е този на неуверен в себе си мъж.
БЕ забавлявай се от сърце с него, но пази сърцето си по-далеч. Щото ми се струва, че си лапнала въдицата - поне гледай да не е дъброко!

# 32
  • Мнения: 1 559
Ми само да ти кажа, че каквото и да е  - опр ако имаше какво да скрие - ти нямаше и да предполагаш за въпросната мадама, камо ли да знаеш, че са в една стая. ТАка, че ми се вижда нелогично да демонстрира открито фриволност.

Искам да ти кажа,че доста хора използват точно това,за да не се крият.Лично аз съм го правила.Така че не може от това да си вадиша заключения.
Кяра,просто бъди много внимателна,и нащерк,по добре така,от-колкото накрая да разбереш всичко последна.Аз имам малко по странни разбирания ,голям егоист сам и искам всичко ,което обичам и ми харесва да е само мое,па макар и за кратко... bowuu

# 33
  • Мнения: 2 327
Сега се съняваш в него заради тая постъпка, ама преди това пък ти се виждаше прекалено идеален и пак се съмняваше Simple Smile
Може пък това да му е кусура на човека - малко по свободни разбирания, но нищо повече Simple Smile
Дано всичко завърши или продължи добре за теб Simple Smile

# 34
  • Мнения: 583
аз пък искам да кажа,че има едно чувство и то се казва интуиция.то ва по повод съмнението на киара.от собственият си скромен житейски опит мога да кажа,че винаги,когато не съм се доверила на интуицията си съм била излъгана.но в любовта винаги човек я подтиска-съзнателно или не.дано всичко се нареди както го искаш ,киара. newsm10

# 35
  • Мнения: 4 458
Значи, да споделя последни впечатления от въпросната .... жена. Определено се усеща нещо повече, но не мога да го определя. Може би е имало нещо в самото начало, но сега няма нищо - поне така мисля де   newsm78  или се надявам.

megan79, и аз поради същите причини се съмнявам  Wink Знам ги аз тези "добри приятелства" имала съм ги такива и съм била от другата страна на мрежата където мен са ме представяли за най-добра приятелка и сме си ....... били компания  Mr. Green

Ама да ви кажа май вече няма значение каво има или няма м/у тях. В неделя вечерта реших че ще е най-добре да се разделиме с него. Колкото и да не го искам и колкото и да ми е трудно, мисля че така е най-добре. И той човека плака и ме моли да не се разделяме ама.....  (Тук причината е друга, не рускинята)

Май не е чак толкова перфектен колкото изглеждаше в началото  Sad

# 36
# 37
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киара, идеални няма.
Защо го правиш? Какво губиш ако останиш?
И последно - значи повечето сте били от другата страна... ми с кого остана мъжа? А тогава що не ви пречеше, че мъжа се държи така и с вас и с жена си/приятелката си?
И най-последно - това, че вие сте били в лоша ситуация и вие лъжете - не значи автоматично, че подобна ситуация значи, че и човека срещу вас лъже - може той да не е като вас!
Киарче, аз имам приятел с който имахме един период в който сме спали преди 5-6 години... Ако пак бъдем в една стая - може за някого с чувствителна натура - да усети нещо по-специфично.
Но реално и на двама ни е ясно, че нищо няма и не може да има между нас! И ти би се разделила напр. с него само заради това? А тй би ме завел на сгледа...

# 38
  • Мнения: 1 559

И последно - значи повечето сте били от другата страна... ми с кого остана мъжа? А тогава що не ви пречеше, че мъжа се държи така и с вас и с жена си/приятелката си?

При мен ситуацията беше ,че аз си представях"приярелите",на гаджетата,не съм била любовницата или нещо такова.И знаеш ли какво сам забелязвала преди(сега вече доста се промених),че когато казвах истината,никoй не ми вярваше,а като лъжех ми вярваха...е не мога да разбера що ставаше все така newsm78

# 39
  • Мнения: 945
Първо искам да коментирам иzкаzването "Рускиня?... Беz коментар"(цитирам по памет).
Момичета, покажете малко толерантност към нациите. Това иzкаzване много ме ядоса. По няколко причини. Псрвата е, че съм омъжена zа руснак и имам много приятелки рускини. Втората е, че въпросната дама си поzволи да дава такъв краен коментар zа човек, който дори и от 100км не е виждала. Третото е, че тук има и руски момичета, коиот пишат. А аz държа на толерантността.

Сега по въпроса на Кяра. Аz имам един такъв приятел, с който сме си само приятели. Една година ни стигаше напълно да станем такива. И когато се прибирам в БГ си спя или спим с мъжа ми при него(в една стя, раzбира се, не в едно легло), zа да можем да си бъбрим. И когато се zапоzнах с мъжа ми се случи точно тогава моя приятел да е в Германия (и пак спа в моята стая). И моя настоящ мъж реагира точно като ти с недоверие. А аz просто бях много щастлива с гаджето си и исках да споделя моето щастие с най добрия си приятел. По точно исках да се иzфукам с новото си "готино гадже". Приятелят ми пък с голямо удоволствие се zапоzна с човека, който ме прави толкова щастлив. Сега те двамата са нещо като приятели и даже мъжа ми се смее и каzва "помниш ли колко глупав бях и те ревнувах от Иван Laughing"

От друга страна, ако той е имал нещо с таzи рускиня, дори не би я споменавал. А и zащо тогава тя ще иска да се zапоzнава с теб? Те двамата трябва или да се супер супер подли хора, zа да направят такъв театър, или просто да нямат какво да крият.

# 40
  • Мнения: 4 458
Киара, идеални няма.
Защо го правиш? Какво губиш ако останиш?

Ами..... да си кажа и другата мъка тогава и дефакто причината да реша да се разделиме.
Той, преди да ме срешне мен излизал с една която живее в САЩ (мексиканка) и бил сигурен че това е жената на живота му. За негово огромно съжеление и тотално объркване се появявам аз която също е жената на живота му. И дефакто се получава, че иска и двете ни - едната тук, другата там. Имал бил нужда от време да реши коя от двете като с мене си ляга а с нея още не. Нямах нищо против ама не издържах когато в неделя вечерта(от петък му бяхме на гости) заяви че трябва да и се обади за да не се разсърди че не я е търсил два дена. Питах не може ли да го направи като си тръгнем на сутринта но не, важно било че шяла да се сърди и да пита какво толкова имал да прави та не звънял. Казах че ще е добре да и каже истината, но се оказа че тя дори не знае за мен.
Та от там си направих извода, че държи повече на нея и а това да не нарани нея а не мен. Казах му го и съответно казах, че съм до тук освен ако скоро той не реши друго.
Последва дълъг разговор и сума молби от негова страна. Казва че иска да е с мен и много държи на връзката ни и че съм сбор от всико което търси в една жена........ НО имал чувства и към другата.
Е, не става така, аз не го приемам!
И сега ми е много мъчно и трудно но........
 Cry Cry Cry

# 41
  • София
  • Мнения: 2 958
Ех, тези истории колко съм ги изгледала  Sad На такива дори не трябва да проговаряш. После постоянно ще се чудиш дали наистина майка му е болна и трябва да отиде при нея или е с другата. Дано скоро намериш сродна душа, чиито недостатъци са достатъчно малки, за да бъдат пренебрегнати с лекота от теб и дечковците. Нацелувай сладурките от мен! Heart Eyes На теб пращам виртуална прегръдка  bouquet

# 42
  • Мнения: 2 863
Ех, Киара, как ми стана мъчно като прочетох последния ти постинг.... Хем си "опарена" жена и пак вървиш огън да търсиш. Ми още като ти е казал, че има друга не помислили какво ти предстои? Откъде се взима  тоя мазохизъм в някой от нас, дето все си мислим,че нещата накрая ще са  в наша полза....По добре да ти е мъчно сега, но не виждам нищо хубаво да излезе от това.

Имал бил нужда от време да реши коя от двете като с мене си ляга а с нея още не. Нямах нищо против ама не издържах когато в неделя вечерта(от петък му бяхме на гости) заяви че трябва да и се обади за да не се разсърди че не я е търсил два дена. Питах не може ли да го направи като си тръгнем на сутринта но не, важно било че шяла да се сърди и да пита какво толкова имал да прави та не звънял. Казах че ще е добре да и каже истината, но се оказа че тя дори не знае за мен.Та от там си направих извода, че държи повече на нея и а това да не нарани нея а не мен. Казах му го и съответно казах, че съм до тук освен ако скоро той не реши друго.

Как така няма да имаш нищо против бе скъпа, това да не е серигия бе #2gunfire И защо ще оставяш някой друг да решава твоя живот? И какво по точно да реши- да дойде и да каже аз избрах теб???? До кога???

Последна редакция: ср, 18 яну 2006, 09:40 от Jaly1

# 43
  • Мнения: 1 425
Kiara
ако му вярваш на тоя, че не спи с мексиканката трябва да ти съвсем заслепена.

# 44
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Киарче, при тези обстоятелства - излъжеш ли ме веднъж - срам за тебе, излъжеш ли ме дваж - срам за мене.
МИ то от разстояние мирише - горния факт не беше достатъчен, но това което сега сподели - аз не бих се захванала с такъв неориентиран тип.

Мислех, че е или тъп или от тия дето карат жените да страдат и ги кефи това - е той обича да кара жените да си падат по него и после да им разказва играта - извратеняк е.
Затова личен съвет след последната инфо - БЯГАЙ далече от него! ЗАбрави за него, защото той може да промени играта само да те задържи - така, че не се чуди ако до седмица промени държанието си тотално - така, че да ти се хареса пак.... НО томва, ще е само да спечели позиция... Затова - далече от него!
ПОне аз така мисля - просто не ми беше ясно какъв тип е и реших, че е просто безобидно тъп, но явно не е такъв!

Общи условия

Активация на акаунт