Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 512 899
  • 3 380
  •   2
Отговори
# 2 415
  • Мнения: X
Стискам много силно палци да се задържи! Аз бях с отлепяне в 10-12 седмица, а сега съм 27. Вярвай и ще се оправят нещата. Пожелавам ти много късмет!!! Flowers Hibiscus

# 2 416
  • Мнения: 15
Здравейте,
от скоро съм тук, но ви следя и реших да се включа.
При мен ситуацията е следната: последен цикъл на 17.03.2018, продължителност 30-32 дена различно,но всеки месец редовен. Правих тестове за овулация, засяках силно оцветена черта на 02.04.2018. Какво ми стана този месец реших да направя тест по рано. 4 дена преди МЦ (който трябва да е днес) все ми се появяват супер бледи черти, които се чудя има ли ги или си въобразявам, само на 2-рия ден преди МЦ чертата беше леко по наситена и на 3-тия пак по светла едва доловима. Днес сутринта имах леко светло кафяво течение ( да вметна че по принцип всеки месец такова ми предхожда цикъла). Таа тези тестове възможно ли е да дават някакъв фалшив резултат и възможно ли да е отчетат 4 дена преди МЦ изобщо? Правила съм Престо и Шуър.

# 2 417
  • Мнения: 348
Възможно е да засечеш бременност с домашен тест още преди закъснението. Щом чхг се повиши над 20, а за престото мисля, че дори е по чувствителен. Във форума обаче съм срещала много негативни мнения за престо, тъй като показвал втора черта, макар и бледа, без да има бременност. При мен лично си показа вярно - още седмица преди датата на менструацията,излеле много бледа втора чертичка, а даже го правих с вечерна урина. Ащза течението не знам какво да ти кажа, момичета са писали, че и те са имали такова, но аз на твое място бих отишла на лекар. Успех!!

# 2 418
  • Мнения: 15
Разговарях вече с док, Тя ми каза че още било рано за каквото и да било. Каза да изчакам (в предвид течението) да видим дали ще ми дойде, един вид ако е имало нещо и е тръгнало да се чисти - да се чисти. Повече тестове преди МЦ няма да правя, какво си причиних! БАСИ!

# 2 419
  • Мнения: 5 468
Престо наистина често дават изпарителни черти и човек може да се подлъже. Шуърчек е много по-достоверен и може да му се вярва. Но фалшив положителен тест няма как да има. Лъжливи са единствено изпарителните черти, но те са сиви и лесно могат да се различат от истинските тестови черти, които са розови.

Престо е с чувствителност 20, а Шуърчек - 25. Разликата не е голяма, т.е. Престо не е толкова чувствителен, колкото подлъгват на опаковката. Има къде къде по-чувствителни тестове, но те не се предлагат в България.

# 2 420
  • Варна
  • Мнения: 367
Здравейте! Искам да споделя, че аз всъщност съм разочарована от тестовете на Sure check. На 3 дневно закъснение два теста ( различно изглеждащи ) ми показоха бледи чертички и в предвид обстоятелствата помислих, че съм бременна. Но уви след 7 дневно закъснение и още един тест на Be.live, който вече ясно показва само една черта + цикъла ми дойде, стана ясно, че не съм за съжаление Sad... Прикачвам снимка на първият тест


п.с Наистина бледа, но беше там Sad

# 2 421
  • Мнения: 3 371
Здравейте! Искам да споделя, че аз всъщност съм разочарована от тестовете на Sure check. На 3 дневно закъснение два теста ( различно изглеждащи ) ми показоха бледи чертички и в предвид обстоятелствата помислих, че съм бременна. Но уви след 7 дневно закъснение и още един тест на Be.live, който вече ясно показва само една черта + цикъла ми дойде, стана ясно, че не съм за съжаление Sad... Прикачвам снимка на първият тест


п.с Наистина бледа, но беше там Sad

Според мен, това е бременност,която е приключила преди да се развие. Два фалшиви теста е много странно...

# 2 422
  • София
  • Мнения: 1 480
Да, вероятно е имало някакъв опит за имплантация. Прекалено розова ми е тази чертичка, че да е фалшива

# 2 423
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
И аз мисля, че е бременност, която рано е приключила. Успех следващия път!

# 2 424
  • Варна
  • Мнения: 367
Ох, и аз така се надявах, но уви...
Благодаря на всички за отговорите!

# 2 425
  • Мнения: 5 468
Smurfie, тестът е положителен, но вероятно си имала биохимична бременност. Това означава много ранна загуба на бременността, още преди да може да се види на ехограф. След като организмът отхвърли бременността, идва менструацията. Затова е било и твоето закъснение. Някои жени дори не разбират, че са били бременни. Просто няма как да излезе втора розова черта, ако няма повишение на хормона на бременността. Успех следващия месец!

# 2 426
  • Варна
  • Мнения: 367
Благодаря за отговора, а според вас можем ли да продължим с опитите или трябва да изчакам известно време...

# 2 427
  • Мнения: 852
Продължавате!

# 2 428
  • Мнения: 61
Здравейте отново момичета днес правих тест и беше отрицателен и сам със седем дневно закъснение дали не е рано за тест

# 2 429
  • София
  • Мнения: 7 645
не е рано, отиди на лекар, закъснението е от друго сигурно

Общи условия

Активация на акаунт