Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 023
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 2 985
  • Мнения: 105
Laura, отрицателен е. Няма смисъл да правиш повече тестове. При 4 дни закъснение, ако има бременност, чертата би трябвало да е напълно отчетлива и да се появи веднага. Причината е, че при няколко дневно закъснение и бременност, ЧХГ отдавна е минало 3 цифрено число.
Да, знам че е така. Но надеждата умира последна, както се казва. Тайно си се надявах, тъй като четох мн постове на момичета които късно е отчел теста. Тестове няма да правя повече, не виждам смисъл. Ще си зачакам МЦ още няколко дни и ще отида на лекар ако не дойде.

# 2 986
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Успех следващия път!

# 2 987
  • Мнения: 27
Здравей те.
На 07.08.2018 имах изписана инжекция за спукване на фоликол и на двата яйчника. Сле това очакваната оволация трябвало да баде ма 09.08.2018 и 10.08.2018 дванайсет дни слет тази дата да си направя тест за бременност коите се падна на втори ден от цикала които очаквах на 24.09.2018 които такаи не дойде..Демек направих теста на първи ден закаснение както ми бе казала гинеколожка та тестат има втора много бледа чертичка и аз незнам дасе радвам ли или нее защото и коремът ме боли като пред цикал

# 2 988
  • Мнения: 3 375
Здравей те.
На 07.08.2018 имах изписана инжекция за спукване на фоликол и на двата яйчника. Сле това очакваната оволация трябвало да баде ма 09.08.2018 и 10.08.2018 дванайсет дни слет тази дата да си направя тест за бременност коите се падна на втори ден от цикала които очаквах на 24.09.2018 които такаи не дойде..Демек направих теста на първи ден закаснение както ми бе казала гинеколожка та тестат има втора много бледа чертичка и аз незнам дасе радвам ли или нее защото и коремът ме боли като пред цикал

Да, бременна си. Честито!!
( Пише се овулация, бъде, след...и т.н)

# 2 989
  • Мнения: 27
Благодаря ти дано да е така..
И мисля че тук сме за други съвети а не за правописни..

# 2 990
  • София
  • Мнения: 1 480
При прилагане на чхг инжекции  (прегнил, хориомон, овитрел) най-меродавен е кръвния тест.  Да се има предвид че чхг ат урината понякога се изчиства доста бавно,докато в кръвната плазма със сигурност е близо до нулата. Успех и дано да е бременност !

# 2 991
  • Мнения: 61
Здравейте, направих си тест на 18.09.2018 и съм супер щастлива на 01.10.2018 съм на доктор и се надявам да се види плодно сакче

# 2 992
  • Мнения: 73
Честито simonsita  до финал с здраео бебенце поръси и нас с звеЗден прах чакащите при мен 2 години мъка и след няколко биохимични вече имам лека депресия и чуство че никога няма да се зарадвам защото е толкова силно желано успех на всички бъдещи и настоящи мами People Angel

# 2 993
  • Мнения: 27
Здравей те.
Ако наистина съм бременна както каза eli защо толко ме боли коремът днес е трети ден от закъснението ми а по принцип цикалат ми е 4 дни

# 2 994
  • Мнения: 1 327
Утре направи нов тест ,за да видиш дали се насища чертата .

# 2 995
  • Мнения: 27
[video][/video]Иска да направя втори тест когато дойде мажат ми тоест неделя Heart Eyes ако издаржа дотогава просто този корем много ме притеснява постояно ходя на тоалетната за да погледна дали не ми е дошло ноо болкаката е придрожена от гадене а когато не ме боли сам си ок но като ме заболи почва бола гадене нз вече какво да мисля само да кажя чее е мн желоно бебчето от 3г. 9м опити несмеяя дасе зарадвам на първия теста

# 2 996
  • Мнения: 3 375
[video][/video]Иска да направя втори тест когато дойде мажат ми тоест неделя Heart Eyes ако издаржа дотогава просто този корем много ме притеснява постояно ходя на тоалетната за да погледна дали не ми е дошло ноо болкаката е придрожена от гадене а когато не ме боли сам си ок но като ме заболи почва бола гадене нз вече какво да мисля само да кажя чее е мн желоно бебчето от 3г. 9м опити несмеяя дасе зарадвам на първия теста

Недей да пиеш лекарства само. Почивай си и не се притеснявай.стискам палци всичко да върви леко и до термин.
Тези болки не са рядкост. И мен ме боля доста корема в началото.

# 2 997
  • София
  • Мнения: 10 642
Не е добре да се търпят болки. Можеш да пиеш но шпа или папаверин, като максималната доза е 3х2 на ден

# 2 998
  • Варна
  • Мнения: 10 493
[video][/video]Иска да направя втори тест когато дойде мажат ми тоест неделя Heart Eyes ако издаржа дотогава просто този корем много ме притеснява постояно ходя на тоалетната за да погледна дали не ми е дошло ноо болкаката е придрожена от гадене а когато не ме боли сам си ок но като ме заболи почва бола гадене нз вече какво да мисля само да кажя чее е мн желоно бебчето от 3г. 9м опити несмеяя дасе зарадвам на първия теста

По принцип имах лека бременност, но поне до 5-6-ти месец имах болки покрай датата на менструация, все едно всеки момент ще ми дойде. Като казвам болки, не нетърпими.

# 2 999
  • Мнения: 45
Здравейте, моля аз постна в друга тема но май тук ми е повече мястото на въпроса. Имам три дни закъснение, неразположение средно между вирус и бременност - гадене, повръщане, температура 37,1 ии съвсем неясен за мен тест за за бр. Моля за мнение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт