Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 512 998
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 153
Момичета, помощ!!!
Някой  случайно да вижда втора чертичка?? Аз май виждам! И мъжа ми каза, че виждал "нещо"

http://prikachi.com/images.php?images/905/7620905a.png

Оххх няправи шуър чек утре с първа урина...На този тест  не виждам втора  черта - тълкувам го като отрицателен. Най-вероятно е изпарителна черта...

# 241
  • Айтос
  • Мнения: 358
Момичета, помощ!!!
Някой  случайно да вижда втора чертичка?? Аз май виждам! И мъжа ми каза, че виждал "нещо"

http://prikachi.com/images.php?images/905/7620905a.png

Оххх няправи шуър чек утре с първа урина...На този тест  не виждам втора  черта - тълкувам го като отрицателен. Най-вероятно е изпарителна черта...

Наистина на снимката не се вижда .... Този го правих преди малко след доста вода. Ще изчакам още ден-два.

# 242
  • Мнения: 82
Здравейте момичета. Тъй като днес ми дойде с пълна сила реших веднага да посетя доктора... той ме прегледа каза че лигавицата е тънка и според него е нямало изобщо бременност обясни ми че през даден период от цикала когато се засекат два хормона.. ( не сещам какви бяха те ) се получава такава реакция ( отделяне на ЧХГ в малки количества ) да ви кажа честно се успокоих че не сам направила поредния аборт... благодаря ви за вниманието  spoko

# 243
  • Мнения: 2 153
Момичета, помощ!!!
Някой  случайно да вижда втора чертичка?? Аз май виждам! И мъжа ми каза, че виждал "нещо"

http://prikachi.com/images.php?images/905/7620905a.png

Оххх няправи шуър чек утре с първа урина...На този тест  не виждам втора  черта - тълкувам го като отрицателен. Най-вероятно е изпарителна черта...

Наистина на снимката не се вижда .... Този го правих преди малко след доста вода. Ще изчакам още ден-два.

Престо са за много ранна диагностика и може би това е причината да дават толкова изпарителни черти. Позволих си да ти разгледам графиката и според деня в който си отбелязала овулация е много рано за тест...Аз мисля обаче, че овулацията е била около 18-19 ден, при което вече би трябвало да излизат втори чертички на тестовете, пък макар и бледи... Пробвай утре с първа урина...

# 244
  • Мнения: 2 153
Здравейте момичета. Тъй като днес ми дойде с пълна сила реших веднага да посетя доктора... той ме прегледа каза че лигавицата е тънка и според него е нямало изобщо бременност обясни ми че през даден период от цикала когато се засекат два хормона.. ( не сещам какви бяха те ) се получава такава реакция ( отделяне на ЧХГ в малки количества ) да ви кажа честно се успокоих че не сам направила поредния аборт... благодаря ви за вниманието  spoko

За първи път чувам, че при засичането на хормони се отделя ЧХГ...ЧХГ се отделя само при бременност, употреба на медикаменти, съдържажи човешки хорион гонадотропин и при някои ракови заболявания....

# 245
  • Мнения: 82


 човешки хорион гонадотропин и при някои ракови заболявания....
В такъв случай би трябвало всеки път да ми покаже положителен тест нали  cry

# 246
  • Мнения: 2 153


 човешки хорион гонадотропин и при някои ракови заболявания....
В такъв случай би трябвало всеки път да ми покаже положителен тест нали  cry

Да, при някои ракови заболявания се отделя този хормон, което не значи, че ти имаш рак. Затова и когато се прави кръвния тест за бременност самото изследване се води "туморен маркер".

# 247
  • Мнения: 122
Много странно, Александрина. Наистина съжалявам. Това за първи път го чувам, че може да покаже положителен, ако не си бременна. Трябва да го пишат на опаковките. Относно рака, съм чувала, че важи за мъжете и за рак на тестисите, но е възможно и за други видове рак да важи. Но ти не се притеснявай, нали другите тестове са ти отрицателни.
Май е по-гадно да видиш двете черти и да ти дойде, отколкото да не ги видиш. Следващият път ти желая много, много късмет и дано да успееш.

# 248
  • Мнения: 381
Момичета, помощ!!!
Някой  случайно да вижда втора чертичка?? Аз май виждам! И мъжа ми каза, че виждал "нещо"

http://prikachi.com/images.php?images/905/7620905a.png
Аз нищо не виждам..

# 249
  • Мнения: 122
И аз не виждам, но ти си направи след някой-друг ден пак тест. Тогава ако има нещо, ще е по-видимо.

# 250
  • Мнения: 7
Момичета,аз май ще се размина със следващия тест  Sad боли ме коремът и май ще ми дойде… Но все пак имам малка надежда.

# 251
  • Мнения: 381
Момичета,аз май ще се размина със следващия тест  Sad боли ме коремът и май ще ми дойде… Но все пак имам малка надежда.
Дано да е лъжливо идването...

# 252
  • Мнения: 7
Би трябвало да ми дойде на 26.09, а ако съм заченала, то е било на 06.09, така че все още чакам и евентуално първия ден след закъснението ще направя тест. Кой бихте ми препоръчали. Аз досега съм купувала Clear test касета и лентички.

# 253
  • Мнения: 82
5 теста си направих общо и всичките бяха с втора бледа черта.... интересното е че само 1 ден имах кръвотечение придружено със съсираци след това спря... а иначе менструацията ми е 7 дена... не знам....

# 254
  • Мнения: 2 153
5 теста си направих общо и всичките бяха с втора бледа черта.... интересното е че само 1 ден имах кръвотечение придружено със съсираци след това спря... а иначе менструацията ми е 7 дена... не знам....

Ти кръвен тест прави ли? Може да имаш тъй наречената биохимична бременност. Прочети в нета има доста информация...Много ми е любопитен твоя случай.

Общи условия

Активация на акаунт