Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 154
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 12
Здравейте момичета,
Включвам се и аз с моята едва забележима втора чертичка... и с големия въпрос - ДАЛИ е положителен теста?
Днес на 29-тия ден от цикъла направих тест (на SureCheck). По принцип цикълът ми е винаги около 27 дена, като веднъж на година се случва и да дойде на 30-31ви ден, но никога по-късно. Днес обаче ме глождеше много и реших да си направя теста надвечер (не е със сутрешната урина). На 5-тата минута имаше една ярко оцветена контролна лента и втора доста бледа черта. Поглеждайки резултата без да се колебая реших, че е отрицателен, но няколко часа по-късно чета тук колко много жени са се оказали бременни при такива резултати. Имаше и места в нета, където срещнах, че това е отрицателен тест, но сякаш доста повече бяха случаите на жени, оказали се бременни след това Simple Smile Знам, че реално само с ден-два ми закъснява, но някакси се чувствам по-особено от нормалните признаци на ПМС. Гърдите доста ме болят (макар че и друг път се е случвало), а типичните болки, които се усещат преди да дойде цикъла са някак доста по-слаби и много рядко се появяват .. и са по-различни...Сякаш няма да ми идва. Може и да се лъжа и да е внушение, но как мислите? Вярвате ли в шестото чувство? Simple Smile Вярно, че се надявам, но досега само съм чела тук, а сега тръгвам да пиша.
Само да добавя и, че си измерих телесната температура и е 37.4 градуса, а съм здрава. Възможно ли е да е просто от вълнение след като изчетох всичко тук? Simple Smile  newsm78

# 361
  • Мнения: 1 235
Температурата не я гледай, не е показателна.
Но тестът е положителен. Можеш да го повториш за по-сигурно.

# 362
  • Варна
  • Мнения: 153
Има ли втора черта било то бледа или ярка, то теста е положителен. Повтори теста след 48 часа за твое успокоение, успех Heart Eyes

# 363
  • Мнения: 12
Благодаря ви момичета! Днес си купих тест на Presto, всъщност той съдържа два в опаковката. Току-що направих единия - стори ми се отрицателен. Втората лентичка сякаш беше само като някаква сянка, или само в моето въображение... Ще изчакам до утре сутрин за втория, но малко се разочаровах.. Уж този го дават за ранна диагностика. Макар че ми се иска да вярвам на SureCheck, все пак и цената му е двойно по-скъпа, може би е по-точен? Неприятното е, че след всично прочетено вчера и поради липсата на типичните симптоми, че ще ми идва, сякаш вече се настроих, че е станало Коледното чудо... а може и да се изненадам неприятно.  smile3506

# 364
  • Мнения: 12
Сутрешният тест показа отново бледа втора черта.. Няма как за втори път да си въобразявам Simple Smile
Ето какво се виждаще на 5-та и 7-ма минута съответно:
http://prikachi.com/images.php?images/301/7850301I.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/302/7850302q.jpg
Още не мога да повярвам, че е истина, мисля след няколко дена и кръвен тест да направя преди да отида на лекар Simple Smile

# 365
  • Мнения: 1 419
Golden taurus, не е нужно да чакаш за кръвен, напротив, той безпогрешно отчита и преди пикливите тестове. Така, че може днес да идеш и след 48  часа пак да видиш как нараства, за да дочакаш по-спокойно прегледа. По кръвния ще се ориентираш и кога да запишеш час при док, защото може да види нещо при стойности над 1000. Стискам палци всичко да е наред  newsm10

# 366
  • Мнения: 332
Аз имам направени много тестове с бледи втори черти дори на престо и на шуарчек, сега съм бременна, кръвен си направих защото не вярвах въпреки и вече ярката втора черта. Честито!

# 367
  • Мнения: 1 235
Тихичко честито Hug

# 368
  • Мнения: 381
ЧЕСТИТО МИЛА,НЕ СЕ СЪМНЯВАЙ!
Изчакай 2-3 седмици и върви на лекар.желая ти успех!
  bouquet

# 369
  • Мнения: 12
Вече вярвам, днес направих първия кръвен тест и резултатът е повече от ясен!  newsm03
 Много се радвам и се моля всичко да е наред. Благодаря още веднъж на всички, включили се, много сте мили Simple Smile

# 370
  • Мнения: 1 419
Честито Голдън Таурус, пожелавам ти успешна бременност до края с едно пухкаво бебешорче накрая.
Може за всеки случай да си направиш още един кръвен след 48 часа ако се удвоява или най-малкото нараства с поне 60 % ще знаеш, че засега са ок нещата и че не е извънматочна.
Стискам палци до кеая за лека и безпроблемна бременноср  newsm10

# 371
  • Мнения: 12
Честито Голдън Таурус, пожелавам ти успешна бременност до края с едно пухкаво бебешорче накрая.
Може за всеки случай да си направиш още един кръвен след 48 часа ако се удвоява или най-малкото нараства с поне 60 % ще знаеш, че засега са ок нещата и че не е извънматочна.
Стискам палци до кеая за лека и безпроблемна бременноср  newsm10


Да, ще правя втори тест в събота задължително!
Много благодаря за пожеланията, и на теб всичко хубаво!  newsm51

# 372
  • Мнения: 1 419
Благодаря, надявам се някой ден и аз пак да известя подобни новини Simple Smile

# 373
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
За тест Престо това е съвсем нормално. Правила съм си на първия ден от закъснението и две седмици след закъснението и чертичките винаги едвам се виждат...

# 374
  • Мнения: 12
За тест Престо това е съвсем нормално. Правила съм си на първия ден от закъснението и две седмици след закъснението и чертичките винаги едвам се виждат...

Дa, явно все пaк ценaтa имa знaчение Simple Smile Нa SureCheck беше по-яснa чертичкaтa. Определено бих го препоръчaлa вместо Presto, който е зa 'рaннa диaгностикa' Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт