Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 141
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 13
Brayda,напълно съм съгласна с теб.Благодаря за съветите и аз лично ще пиша да се похваля или поплача,май натам отиват нещата.. Cry

# 481
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Аделия мис, не се дтазни.....хора всякакви.

# 482
  • Мнения: 176
Не се дразня, просто не е тук мястото за избиване на комплекси и за нападки.

А ти, щом имаш отрицателен кръвен, се успокой и спри да го мислиш. Явно има причина да не ти отчитат както трябва уринарните. Дали е някаква особеност на твоя организъм, на теста, на партидата, няма значение.

Гледайте си тестовете във времето за отчитане, след това ги хвърляйте и НЕ ги вадете от коша Wink Ако тогава се появи втора линия, повторете теста на следващия ден и пак го гледайте само във времето за отчитане. Линията трябва да се насища. Ако имате съмнение - кръвен.

# 483
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Аз дори съм решила само кръвен да правя и то ако имам някакво по сериозно закъснение. Гадното е че в монтана не ги правят а ги пращат в София....но как ще ми вземат кръв и в същия ден след обяд са готови резултатите. Пробите ли се пращат до софия или.....не мога да разбера....

# 484
  • Мнения: 13
Цвети,гаджето е от Монтана та се наложи преди няколко месеца да си направя там тест-струва 12 лв. и ако го направиш преди обяд ще е готов преди 16 ч. на същия ден.Не ги носят в София,там ги правят.

# 485
  • София
  • Мнения: 7 645
Ако не си от София, можеш да попиташ в Лаб. Ако дадеш пробата сутринта и те още на обяд я изпратят в софия, може до края на деня да имаш резултати, съответно ако дадеш следобед, сигурно на другия ден.

# 486
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Яснооо....да и аз толкова платих: ) благодаря ви момичета.....дано на всички чудещи се се окажат наистина положителни тестчетата...стискам палци и ви го желая от сърце. Няма по прекрасно нещо от това да си родител. Децата испълват живота ни със смисъл. Аз съм горда мама на един синеочковец....дай боже да се повторя.

# 487
  • Мнения: 2
Здравейте, имам въпрос към вас мили дами Simple Smile
имам съмнения отностно трите теста които си направих, и на трите тест втората черта е бледа, направих трите теста в рамките на 6 дена, закъснява ми 7 дена, болят ме гърдите ужасно, има една тъпа болка от време на време все едно ще ми идва и съм доста раздразнитела.
Може ли мнение Simple Smile благодаря ви Simple Smile

# 488
  • Мнения: 1 419
Кръвен тест ще отговори на въпросите ти. При 6 дена закъснение, ако твоя док му е добра апаратурата и сакче може да види даже, така че няма какво да се чудиш- кръвен тест за бременност и след това час при док Simple Smile

# 489
  • Мнения: 2
Кръвен тест ще отговори на въпросите ти. При 6 дена закъснение, ако твоя док му е добра апаратурата и сакче може да види даже, така че няма какво да се чудиш- кръвен тест за бременност и след това час при док Simple Smile

ОК , Благодаря и стискайте палци Simple Smile

# 490
  • Мнения: 1 419
Стискаме fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed..и не забравяй да се похвалиш  Simple Smile

# 491
  • София
  • Мнения: 7 645
Aко искаш пусни снимка на тестовете и ще ти кажем дали чертата е бременна или изпарителна.
Аз лично имам много опит с изпарителни и веднага бих видяла разликата.

# 492
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Да и на мен ми е любопитно

# 493
  • Мнения: 28
Здравейте бъдещи мами. На мен ми отчете втора бледа 20тина минути след времето и на 15ти ден закъснение. Цикълът ми не беше редовен и затова не се усъмних. Теста беше направен в неделя и чак в петък ходих на лекар (с добра техника!) Докито нищо не видя, каза че е рано и три седмици след това бебко имаше тонове в 7.4 г.с.

На една приятелка теста ѝ е бил с наситена втора след 3 дена закъснение и всичко се е видяло при същия лекар. Дано да съм била от полза   bouquet пожелавам ви успех Simple Smile 

# 494
  • София
  • Мнения: 7 645
Явно си имала късна овулация, защото 15-дни закъснение си е много за бледа черта. Сигурно овулацията ти е била в деня на очаквания цикъл.
Ако не се следи овулация, няма как да се каже 100% кога е в един цикъл, тя може да варира, а може и да се получи много късна както е било при теб.

При съмнителни втори черти, кръвния тест е най-сигурен. Въпреки това моят опит сочи, че ако чертите са розови, а не сиви, те показват положителен тест.

Общи условия

Активация на акаунт