Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 154
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Аз мисля че дори да е имало нещо, вече го няма. Дойде ми мц и мн ме боли.
Пс. Току що разбрах резултата. Вече съм по успокоена. Резултатът е категорично отрицателен, което означава че от тук нататък никога повече уринен тест. Имам ли съмнение ...знам къде е лабораторията.

Последна редакция: ср, 08 фев 2017, 14:46 от flo_

# 1 261
  • Мнения: 5 468
Аз мисля че дори да е имало нещо, вече го няма. Дойде ми мц и мн ме боли.
Пс. Току що разбрах резултата. Вече съм по успокоена. Резултатът е категорично отрицателен, което означава че от тук нататък никога повече уринен тест. Имам ли съмнение ...знам къде е лабораторията.

Моят съвет е да отидеш на преглед или да пуснеш хормонални изследвания, защото ти някъде спомена дали не се касае пак за биохимична бременност. Тоест, ако и преди е имало подобна ситуация, е редно да се отхвърли някакъв проблем. Положителни тестове за бременност, закъснение и след това болезнен цикъл, много прилича на биохимична бременност. Неприятна е ситуацията, но затова сме тук за подкрепа и понякога доза реализъм. Стискам палци чудото да се случи в най-скоро време!

П.П. Сега си припомних твоя тест, който повече приличаше на изпарителна чертичка. Ако не са ти излизали други тестове с втора чертичка, мисля че няма място за притеснение.

Последна редакция: ср, 08 фев 2017, 16:17 от Happy_mommy

# 1 262
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
При мен се установи преди 2 3 месеца, че съм с завишен тсх 3.889. Изписаха ми еутирокс 0.25....след 45 дни пеше паднал на 2.45. Обаче сега дали се късае за биохимична, след като кръвния тест е отрицателен

# 1 263
  • София
  • Мнения: 11 484
Не, не се касае за биохимична, щом теста е отрицателен.

# 1 264
  • Мнения: 5 468
Най-вероятно е така  Hug

# 1 265
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ми и аз така мисля.....ако беше биохимична щеше все пак да има някакво чхг. Просто производителите на тестове се дънят нещо. И по между другото тези тестове Белиив, незнам ползвали ли сте ги, но не ви ги препоръчвам. Точно от тези вчера взех. 2 са в кутия за 8 лв. Единият е с чувствителност 10 а др с чувствителност 20. Вчера като го направих на 5 минута имах бледо розова чертичка....виждаше ди се мн добре. Бях с приятелка, която дори я видя преди мен. Луда работа...нс бледи чертички не вярвам вече

# 1 266
  • Мнения: 4 087
Кръвният кръгла 0 ли е

# 1 267
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Ами обадих се по телефона, понеже лабораторията ми е далеч от вкъщи и те ми казаха че е отрицателен <0.100 така че, да определено е кръгла 0

ПС: Щеше да бъде хубаво ако се беше получило, въпреки че ние не правим целенасочени опити, нищо не следя и щеше да е приятна изненада за нас. Разбира се от време на време си правя тестове, защото все пак с моя проблем е хубаво да се знаят нещата по от рано за да ми се вдигне дозата на Еутирокса. Не съм тъжна от факта, че няма нищо.По скоро се ядосвам на тези тестове, дето само ни залъгват с бледите си чертички. Имам син на 9 години, тогава не си спомням да е имало такива неща....изпарителни и лъжливи резултати. И на този тест от вчера ми направи впечатление, че контролната се виждаше преди урината да мине от там. Все едно беше драсната с моливче. Вече след като урината мина през целия тест се затъмни и удебели като на др тестове. Това ми се стори странно. Както и да е. Ангажирана съм за месеци напред и сега поне ще мога да изпълня ангажиментите си. Занимавам се с рисуване. Рисувам със всякакви бои по всякакви повърхности. Някои са вредни особено при бременност.....но това е др тема. Пожелавам ви в най скоро време всички, които очаквате и се надявате на положителен резултат, да го получите! Извинявам се ако съм прекалила с постовете си и съм подразнила някои от вас. Не е нарочно...

Последна редакция: ср, 08 фев 2017, 17:27 от flo_

# 1 268
  • Мнения: 4
Здравейте момичета закъснява ми вече няколко дни,не знам колко точно,защото от два месеца съм си казала да не следя и мисля за това. Трябваше да ми дойде около 3 според мен. Днес не издържах и си направих тест,но не с първа урина. Сега ще пусна и една снимка за да ми кажете просто какво мислите,бих се радвала и благодарила много!
http://prikachi.com/images/730/9034730N.jpg

# 1 269
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Има чертичка, но ми се струва че са мн приближени....повтори теста

# 1 270
  • Мнения: 4
Има чертичка, но ми се струва че са мн приближени....повтори теста
до сега не ми се е появявала такава,защото на живо ми изглежда още по-видима,но не смея да се зарадвам

# 1 271
  • Мнения: 5 468
Flo, обичайно ЧХГ е под 5 единици, ако няма бременност. Някои лаборатории считат малко по-високи резултати за неопределени, тъй като има нарастнало ЧХГ, но е ниско. Идеята ми е, че са ти казали отрицателен резултат, но не знаеш стойността точно колко е. Ако приемем, че вчера много чувствителни тестове са ти дали бледа чертичка, то са засекли много ниско ЧХГ, което до днес е намаляло още. Ако е била биохимична бременност, то нивото на ЧХГ е нормално да намалява, когато бъде отхвърлена от организма. Това, което можеш да направиш, е следващият път да пуснеш кръвен тест на много ранен етап (най-рано може 11 дни след О) за да проследиш нещата.

# 1 272
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Имаш си закъснение, тест със 2 чертички...най-вероятно има нещо. Понеже ми се струват мн приближени чертичките, за това ти казах да направиш още един за всеки случай. А може и от снимката така да ми изглежда

# 1 273
  • Мнения: 4
Имаш си закъснение, тест със 2 чертички...най-вероятно има нещо. Понеже ми се струват мн приближени чертичките, за това ти казах да направиш още един за всеки случай. А може и от снимката така да ми изглежда
   Дори не смея да се зарадвам,не сме опитвали постоянно ,но доста и ако е станало ще се радвам,благодаря ти за отговора дано всички да се похвалим с това  Heart Eyes Wink Wink EFP

# 1 274
  • Монтана
  • Мнения: 1 508
Дано, дано....хайде, като повториш ни пиши за резултата

Общи условия

Активация на акаунт