Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 512 989
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 74
Здравейте може би си въобразявам но на 2та теста се вижда много бледа черта,след 4 дена трябва да ми дойде менструацията,знам че прибързвам с тестовете ,но просто много месеци очаквам чудото ...според вас отрицателен ли е резултата.
Мисля, че е +. Изчакай 4 дневно закъснение.

# 1 711
  • Мнения: 126
Здравейте момичета искам да попитам
Днес си направих тест Престо и в оказаното време се появи многоо бледа втора черта невидима почти.
Какво ви е мнението за този тест
Благодаря

# 1 712
  • София
  • Мнения: 1 480
Престо изкарва редовно почти невидима черта. Пробвай пак след няколко дни. Стискам палци

# 1 713
  • Мнения: 126
Мррси ще изчакам .Птеди като съм го ползвала никога не е имало дори и такава черта пък да видиме сега какво ще стане.

# 1 714
  • Мнения: 5 468
Винаги трябва да имаш едно наум за Престо. По-добре направи Шуърчек. Колко дни след О си?

# 1 715
  • Мнения: 39

Охх даноо найстиа от много месеци опитваме и започах да се притесняеам че не става...вчера се изкуших и си направих още един само че друга марка,чертата изглежда оше по наситена,но ще изчакам няколко дни ...защото от нетърпение може да се разочаровам....

# 1 716
  • Мнения: 7 325
Този със сигурност е положителен.

# 1 717
  • Мнения: 5 468
Мименце, бременна си. Изчакай си спокойно 10 дни закъснение и иди на преглед. Няма нужда от повече тестове.

# 1 718
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Тя направо очеизвадна чертата бре. Честито!

# 1 719
  • Мнения: 25 732
От какви невидимки са станали бебета. тази черта си е супер ясна!!! Честито. bouquet

# 1 720
  • Мнения: 126
Винаги трябва да имаш едно наум за Престо. По-добре направи Шуърчек. Колко дни след О си?
13ени след ову и след два дни трябва да ми дойде

# 1 721
  • София
  • Мнения: 1 480
13 дни след ову, на престо-то излиза черта, поне като на момичето писало след теб (mimenceto91).
Качи снимка, ако можеш

# 1 722
  • Мнения: 126
13 дни след ову, на престо-то излиза черта, поне като на момичето писало след теб (mimenceto91).
Качи снимка, ако можеш

Еми сега няма как да го снимам ,но със сигурност не е такава чертата значи най вероятно е отрицателен Sad

# 1 723
  • Мнения: 5 468
Без да сме видели теста, не можем да ти кажем дали е положителен. Утре можеш да направиш един Шуърчек и ще си сигурна в резултата.

# 1 724
  • Мнения: 19
Аз имах тооолкова бледа черта на престо около 6 дни преди предполагаемата дата на менструацията ми, че си мислех, че си въобразявам, че изобщо е там. Сега съм вече във втория триместър. Чудех се като теб, но няма кой да ти каже тук дали си бременна, шуърчека може също да е блед, може и от някой медикамент да ти излизат така. Аз за да си прекратя съмненията още на следващия ден след теста си пуснах чхг, още едно след 48 часа и така. Желая ти успех и само хубави вълнения.

Общи условия

Активация на акаунт