Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 512 464
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 1 845
  • Мнения: 2 721
И аз виждам бледа черта, направи тест след няколко дни пак.
😊😊

# 1 846
  • Мнения: 3 334
Хахаха, аз направих 6 теста. Много ме кефеше да виждам 2-рата чертичка! Grinning

И аз си ги правех за удоволствие Simple Smile
Бяз сигурна, че съм бременна, но имах десетина теста и си ги правех да им се радвам на чертичките Simple Smile

# 1 847
  • Мнения: 25 673
Хахаха, аз направих 6 теста. Много ме кефеше да виждам 2-рата чертичка! Grinning

И аз си ги правех за удоволствие Simple Smile
Бяз сигурна, че съм бременна, но имах десетина теста и си ги правех да им се радвам на чертичките Simple Smile
По 8 кинта парчето Thinking...повече бих се изкефила да си купя нещо за тези пари, че после с бебе всичко е за малкия човек.

# 1 848
  • Мнения: 129
Аз си купувах 2 теста за 2 лева.

# 1 849
  • Мнения: 2 721
И аз си направих 4,5теста , само един шуър чек имаше , другите бях лентички, просто неможах да повярвам колко бързо стана, (17дни след първия ни опит) . : )

# 1 850
  • Мнения: 87
След 10 и повече биохимични бременности, хванати с положителен тест, нещата с имам положителен тест- бременна съм, седят малко по-различно. Не само се тествам през ден, през два, ами и кръвни тестове правя през такъв период, след като изкарам един положителен.........

И аз съм така една извън маточна и една година по късно, точно по коледа биохимична, такмо се зарадвахме и всичко приключи за една седмица... много е важно да се правят кръвни докато не се види, че всичко е както трябва. Нека новата година ни донесе не две чертички, а едно малко и сладко бебче...( пак може и две😃)

# 1 851
  • София
  • Мнения: 10 642
След 10 и повече биохимични бременности, хванати с положителен тест, нещата с имам положителен тест- бременна съм, седят малко по-различно. Не само се тествам през ден, през два, ами и кръвни тестове правя през такъв период, след като изкарам един положителен.........

И аз съм така една извън маточна и една година по късно, точно по коледа биохимична, такмо се зарадвахме и всичко приключи за една седмица... много е важно да се правят кръвни докато не се види, че всичко е както трябва. Нека новата година ни донесе не две чертички, а едно малко и сладко бебче...( пак може и две😃)
И по 5 теста на ден да се правят, това не гарантира нищо

# 1 852
  • Мнения: 3 334
Хахаха, аз направих 6 теста. Много ме кефеше да виждам 2-рата чертичка! Grinning

И аз си ги правех за удоволствие Simple Smile
Бяз сигурна, че съм бременна, но имах десетина теста и си ги правех да им се радвам на чертичките Simple Smile
По 8 кинта парчето Thinking...повече бих се изкефила да си купя нещо за тези пари, че после с бебе всичко е за малкия човек.

Повечето ми тестове бяха купувани по интернет за стотинки... Но и да бяха скъпи, повече нямаше да ми трябват Simple Smile



# 1 853
  • Мнения: 25 673
Хахаха, аз направих 6 теста. Много ме кефеше да виждам 2-рата чертичка! Grinning

И аз си ги правех за удоволствие Simple Smile
Бяз сигурна, че съм бременна, но имах десетина теста и си ги правех да им се радвам на чертичките Simple Smile
По 8 кинта парчето Thinking...повече бих се изкефила да си купя нещо за тези пари, че после с бебе всичко е за малкия човек.

Повечето ми тестове бяха купувани по интернет за стотинки... Но и да бяха скъпи, повече нямаше да ми трябват Simple Smile




Нагледали сме се на разглобени тестове, защото стъклото пречи. Само казвам, 2 теста стигат.

# 1 854
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Хич не става въпрос за парите,но на мен ми се струва малоумно да се правят 100 теста при положение,че резултата е ясен. Tired

# 1 855
  • Мнения: 2 721
Е добре де, и 100теста да си направят вас какво ви бърка? Вие ли ги плащате? Някои жени с години се борят с безплодие , и е съвсем нормално да не могат да повярват като видят първия тест.
Във всяка тема някой все ще намери за какво да се заяде.

# 1 856
  • Варна
  • Мнения: 25 212
По принцип е така, всеки си знае. Аз също се борих с години, но не съм правила сто теста, направих два, трети ме достраша, щото чертата си стоеше бледа. Реших да изчакам присъдата на доктора. Въпросът е, че не е "много важно да се правят кръвни тестове, докато се види, че всичко е наред", защото както някой по-горе писа те не гарантират нищо. Но ако някой се успокоява, правейки ги лошо няма.

# 1 857
  • Мнения: 87
По принцип е така, всеки си знае. Аз също се борих с години, но не съм правила сто теста, направих два, трети ме достраша, щото чертата си стоеше бледа. Реших да изчакам присъдата на доктора. Въпросът е, че не е "много важно да се правят кръвни тестове, докато се види, че всичко е наред", защото както някой по-горе писа те не гарантират нищо. Но ако някой се успокоява, правейки ги лошо няма.
Напротив полезно е, особено ако си езкарала извън маточна...която се хваща само с кръвен с проследяване на хормона, когато е в самото намало. А тя хване ли се късно е фатално. Разбрах го по най-лошият начин като ми се спука тръбата. Пожелавам на всички да не им се случва подобно нещо, и да не се налага да се интерисуват по сериозно кое е важно или не. Аз просто давам съвет от личен опит. И повярвай ми преди две седмици се молих да го изхвърля като видях че не се развива както трябва. По малкото зло.

# 1 858
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 662
Е добре де, и 100теста да си направят вас какво ви бърка? Вие ли ги плащате? Някои жени с години се борят с безплодие , и е съвсем нормално да не могат да повярват като видят първия тест.
Във всяка тема някой все ще намери за какво да се заяде.

Не се заяждам.Изказвам мнение.Кой колкото иска тестове да си препикава.Но за мен не е нормално да правиш тестове н-на брой само защото ти е кеф да виждаш втора черта. Rolling Eyes Нали си имаш един.....гледай си го.Може и в рамка да си го сложиш дето се казва.

# 1 859
  • Мнения: 5 513
А те пък тези дето правят по 100 теста да не мислите , че ходят 10 дена по ред на кръвен ,че да се радват на покачващото се ЧХГ.Сигурно и един не правят.
Не е проблема че правят 20 теста,а че убеждават останалите ,че е нормално.Ми не е.Правиш 2 теста и после на доктор.Че да не си останеш само с гледането на 20 теста.

Общи условия

Активация на акаунт