Втора бледа черта на теста за бременност?

  • 513 087
  • 3 380
  •   1
Отговори
# 2 940
  • Мнения: 6

Миналия месец ми дойде на 20.08 нямам  закаснение днес си направих тест и имаше 2 бледа черта това означава ли че съм бременна

# 2 941
  • Мнения: 754

Миналия месец ми дойде на 20.08 нямам  закаснение днес си направих тест и имаше 2 бледа черта това означава ли че съм бременна
Момиче това не е бледа черта!Честито!

# 2 942
  • Мнения: 6
Мерси ☺☺☺

# 2 943
  • Мнения: 1
Здравейте,

Закъснява ми с 4 дни и днес реших да направя тест (sure check). Появи се бледа втора чертичка, но усещам симптоми като да ми дойде всеки момент. Споделете, дали сте имали подобни резултати при бременност. Благодаря ви Simple Smile)

# 2 944
  • Sofia
  • Мнения: 857
Момичета, това не са бледи черти , а съвсем нормални при бременност!
Симптоми на бременност и ц много се препокриват! Честито!

# 2 945
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Megan нормални симптоми са това ! Честито !
Сиби честито !

Днешният ми тест на 4 ден закъснение е с много наситена и хубава черта ! Безкрайно съм щастлива !

# 2 946
  • Мнения: 1 327
Знаех си Две в едно .Толкова много се радвам .Познавам те още от преди ,когато след всеки трансфер четях вашите истории и се радвах на всеки ваш успех и тъжах на неуспехите .Ето ,че и при мен дойде щастието .Дай Боже по Коледа и Нова Година  и аз да гушна моето слънчице. Много мъчно ми стана когато писа ,че се отказваш вече .Ето че чудото се случи.Бог да те закриля този път Simple Smile .Стискам палци .

# 2 947
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Много ти благодаря Шанел !
Голяма борба за това така чакано и желано трето детенце живот и здраве !
Пътя е дълъг сега, но аз се радвам на всеки ден и всяка важна стъпка !
На теб пожелавам най хубавият коледен подарък !!!!

# 2 948
  • Мнения: 61
Здравейте момичета може ли мнение по моя тест според вас положителен ли е след 2 3 дни ще повторя теста

# 2 949
  • Sofia
  • Мнения: 857
Положителен е , да! Честито 👌

# 2 950
  • Мнения: 61
Благодаря ви дано всичко е ок че март месец имах Биохимична бременност

# 2 951
  • Мнения: 6
Благодаря Две в едно дано всичко да е наред

# 2 952
  • Мнения: 61
Кога най-рано може да посетя гинеколог за да се види нещо

# 2 953
  • Мнения: 15
Здравейте, имам втора много бледа розова черта на теста за бременност, 2 дни преди да трябва да ми дойде МЦ, втората черта се появи някъде около 3 4 мин след първата.. Дали е + теста, много ми се иска да е, и се чудя дали ще се случи Simple Smile

# 2 954
  • Мнения: 3 597
Щом е розова и се е появила в отчетното време , теста е положителен . Blush

Общи условия

Активация на акаунт