Gutto natural Крем против нежелано окосмяване

  • 35 118
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Марката предлага

1. крем за лице
2. крем за тяло
3. крем за мъже
4. серум

сега в един сайт видях промоция, при закупуване на 2 продукта - третият е безплатен  Peace цената на един е 25 лв  Peace

# 16
  • Благоевград
  • Мнения: 61
Марката предлага

1. крем за лице
2. крем за тяло
3. крем за мъже
4. серум

сега в един сайт видях промоция, при закупуване на 2 продукта - третият е безплатен  Peace цената на един е 25 лв  Peace

къде? Simple Smile

# 17
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
промоцията беше до 7 септември

при мен има ефект от крема за тяло  Peace

# 18
  • Мнения: 52
промоцията беше до 7 септември

при мен има ефект от крема за тяло  Peace

След колко време установи ефекта?

# 19
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
месец

# 20
  • Мнения: 52
Благодаря!
Само още нещо да те питам. Продължаваш ли да го ползваш още. В смисъл като се спре връща ли се старото състояние, някой беше писал нещо такова май по напред.
То и да се връща пак ми върши работа де - защото за лице се интересувам, ако трябва цял живот ще го ползвам, ама информативно питам.

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
ами връща се, естествено  Hug

# 22
  • Варна
  • Мнения: 19
момичета вижте на какво попаднах http://www.biodarbg.com/product/12/maslo-ot-mravchen-hayver.html
 пак е със масло от мравки, дали няма да е по-добро  newsm78 че напоследък този крем не ми действа  Rolling Eyes мисля да си взема такова масло за подмишниците, че за краката идва малко...

# 23
  • Мнения: 10
И аз имам същия въпрос за това http://eha.bg/dfR0 звучи зле с тия яйца, ама...  Crazy ако има ефект ще се прежаля

# 24
  • Мнения: 0
Здравейте,

Много добре звучат като цяло отзивите за крема, и аз мисля да си поръчам. Бих искала да попитам дамите, които са го ползвали вече, дали има някакъв ефект върху косъмчета, които никога не са били епилирани, но попадат в намазаната област? Аз мисля да го ползвам за някои по-твърдикосъмчета по брадичката, които епилирам, и под веждите (в областта, където ги скубя), но не искам фините руси косъмчета да паднат. Имате ли подобни наблюдения?

# 25
  • Мнения: 52
Здравейте,

Много добре звучат като цяло отзивите за крема, и аз мисля да си поръчам. Бих искала да попитам дамите, които са го ползвали вече, дали има някакъв ефект върху косъмчета, които никога не са били епилирани, но попадат в намазаната област? Аз мисля да го ползвам за някои по-твърдикосъмчета по брадичката, които епилирам, и под веждите (в областта, където ги скубя), но не искам фините руси косъмчета да паднат. Имате ли подобни наблюдения?

Мисля че няма смисъл от поръчки на крема, в аптеката може да ти излезе по евтино. В Марешки крема за лице против окосмяване е 21.85. Виждам чрез поръчка е по скъпо. 99.99% съм сигурна че въпросните руси косъмчета няма да паднат, крема се използва/действа само след механично премахване. По скоро трябва да се притеснява човек дали ще паднат тези косми които иска да паднат!.

# 26
  • Мнения: 3 118
И мен ме интересува този крем.
Радвам се, че го има по аптеките. Виждам, че и някакъв серум има (или масло)

# 27
  • Мнения: 186
Хайде, няма ли някой да сподели за мравчените кремове и масла? Лято е и всички се борим с тези нежелани косъмчета. Интересно ми е да каже някой, който от повече време ги използва. Четох в чужди форуми за маслото на Тала. Като че ли то е най-концентрираното според тях, но и там не ми стана ясно във времето какво се случва. В началото всички са във възторг, след време май им писва да инвестират и минават на старите методи.
Любопитно наистина в Ориента как се справят?

# 28
  • Мнения: 32
Ако някой има позната с ориенталски произход, може да се поинтересува, защото съм чувала че използват различни методи за обезкосмяване, аз прилагам епилация с конец, от една туркиня се научих.. Гуто ще го пробвам и аз в най-скоро време и ще дам отзив.
А м/у другото една приятелка ми беше казала че по болниците използват крем за бръснене с такъв подобен ефект (за бръснене непосредствено преди раждането), но нямам и представа какъв.

# 29
  • София
  • Мнения: 234
Здравейте,

Някой поръчвал ли е скоро този крем Gutto?
Виждам че именно той е турския, бих искала да го пробвам, но се чудя откъде да е с гарантиран произход.
Също, ако скоро някоя от вас го е използвала да сподели за колко време стига опаковката и колко време след спирането продължи ефекта?

   

Общи условия

Активация на акаунт