Gutto natural Крем против нежелано окосмяване

  • 35 088
  • 30
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 19
Някой ползвал ли е този крем? Дали ще има ефект newsm78

 Нежеланото окосмяване създава неудобство на много жени. GUTTO е метод за поддържане на кожата, спомагащ за отслабване и намаляване на нежеланото окосмяване.
 Стебло, корен и луковица са изграждащите елементи на косъма.Активната съставка в крема е маслото от яйца на мравки. Благодарение на силното си въздействие, маслото намалява активността на луковицата. Употребата на крема предизвиква отслабване на корените, изтъняване на стеблото и с течение на времето окосмяването намалява, без да се нанасят поражения върху кожата.
 При проведени тестове в немската лаборатория Dermatest(R) GmbH върху 30 доброволци са констатирани следните резултати: намаляване на нежеланото окосмяване с до 55%, изтъняване на косъма до 45%.
За да може кремът да прояви своето максимално действие, космите трябва да са епилирани и порите да са отворени - например след душ в дните след епилация.
Кремът GUTTO е със специална формула, съдържаща глицерин, благодарение на която кремът овлажнява и успокоява кожата, прави я мека, гладка и здрава.
Начин на употреба: След електроепилация или коло маска, третираната част на тялото се почиства с топла вода и мек сапун или душ гел. Изчаква се да отмине раздразнението на кожата, след което кремът се нанася върху епилирания участък с масажиращи движения за 2-3мин. сутрин и вечер за период от 5 дни.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 136
Аз съм ползвала този крем и бях много доволна,но скоро не съм го срещала по магазините, Също е с мравчена киселина

# 2
  • Варна
  • Мнения: 19
Аз съм ползвала този крем и бях много доволна,но скоро не съм го срещала по магазините, Също е с мравчена киселина
и аз четох из разни форуми, че маслото от яйца на мравки оказвало много добър ефект върху окосмяването и случайно попаднах на този крем в нета.Ще съм ти благодарна ако споделиш твоя крем като си го ползвала какъв беше ефекта при теб?

# 3
  • Варна
  • Мнения: 136
Ами ефекта беше много удовлетворяващ,Като почнат да растат косъмчетата и само като го почоплиш леко с ръка и си пада сам с корена,По-нарядко излизат и по-бавно растат,Но иска постоянно мазане,

# 4
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А къде могат да се купят и двата, има ли ги някъде он-лайн, понеже не виждам добре на самата снимка името на крема?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 136
Само тук го намирам в момента,Не знам защо,но го няма по магазините http://www.dani88.com/index.php?option=com_content&view=arti … ika&Itemid=46  ,А колкото до другия крем и в сайтовете не го намирам,

# 6
  • Мнения: 1 525
Наистина ли е ефикасен?
Не е скъп, да рискувам.
Как става доставката?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 136
Наистина ли е ефикасен?
Не е скъп, да рискувам.
Как става доставката?
  Аз лично съм много доволна,Имам още малко от него за ползване,За доставка виж в сайта,Преди го имаше в един
Скрит текст:
сайт мегашоп
но вече го няма там,

# 8
# 9
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
А колко мл е като количество - не се вижда нито на един от сайтовете, и снимката не разчитам отново добре Rolling Eyes.
Има ли разлика м/у тези двата крема?

# 10
  • Мнения: 3 447
Ами ефекта беше много удовлетворяващ,Като почнат да растат косъмчетата и само като го почоплиш леко с ръка и си пада сам с корена,По-нарядко излизат и по-бавно растат,Но иска постоянно мазане,
И като спреш да мажеш, всичко си е по старому, за съжаление  Simple Smile

# 11
  • където си пожелая...даааа...
  • Мнения: 575
Ами ефекта беше много удовлетворяващ,Като почнат да растат косъмчетата и само като го почоплиш леко с ръка и си пада сам с корена,По-нарядко излизат и по-бавно растат,Но иска постоянно мазане,
И като спреш да мажеш, всичко си е по старому, за съжаление  Simple Smile
еееее, леко се разколебах с това изказване Rolling Eyes. А иначе колко мл е опаковката на единия и на другия?

# 12
  • Варна
  • Мнения: 19
ами единият крем е 150 мл. то пише в сайта, за другия незнам

# 13
  • Мнения: 153
И двата крема са еднакви, производителя е Gutto cosmetics и на двата крема, опаковката е от 150 мл.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 19
момичета купих си този крем и съм много доволна.след 3-4 апликации ми се разредиха на половина космите по краката Simple Smile на някои места по не са ми изниквали косми вече месец и половина.недостатък е ,че свършва доста бързо...

Общи условия

Активация на акаунт