НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ FASHION DAYS никога!!!

  • 119 788
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Голям провал  #Cussing out

# 1
  • Мнения: 118
Ooo, реших да не коментирам в другата тема, която днес сте пуснали, отново по адрес на Fashion days, но вече прекалявате. Регистрирате се, само за да компроментирате въпросната фирма, без дори да се обосновете, най-малкото е неетично. Може би, Ви е конкурент!? Аз лично съм пазарувала и съм доволна! Всички правила и условия са упоменати в сайта им, ако на някого не му се чака по месец, за да пазарува от намаления, просто не прави поръчка, никой не е задължен. А за качеството на стоките, всеки сам си преценява, аз лично не приемам, че английско качество е равнозначно на супер качество. Сред стоките с английски произход има и такива с ниско качество, предпочитам определени марки, които не са ме разочаровали. A fashion days, както случайно разбрах от куриера, който ми достави поръчката точно на 28-мия ден, откакто я направих, се радва на много клиенти. Защо ли!?

# 2
  • Мнения: 0
Явно не си поръчвала достатъно. Ще кача снимки на стоката, която получих (висящи конци, неотговарящ размер и качество на биташка стока). А ти явно си нещо пристрастна към този сайт?! Като получиш това, което Аз ще си на друго мнение. Тогава не се оплаквай. А относно английското качество..............?????? Embarassed

# 3
  • Мнения: 0
Здравейте,абсолютно съм съгласна с това ,че не трябва да пазаруваме от Фешън дейс.Първо изобщо не са коректни със срока на доставка - поръчах си очила ,които чаках два месеца и когато се обадих да попитам даже ми се и скараха!Второ - това изобщо не са оригинални стоки!Очилата са ми на Емануел Унгаро ,но никъде не можах да ги намеря в техните колекции, но как да ги намеря.... като ми идват с документ за производство на Визибилия груп, само че когато влязах в тяхната страница никъде не пише, че произвеждат очила за Унгаро! Там са изброени марките Том Тейлар, Титан и др. подобни ,но никъде не видях Унгаро - много интересно защо - правете си изводи сами!Но аз искам като си поръчам маркова стока да съм сигурна че е такава - като е реплика ,да си пише ,че е реплика!

# 4
  • Мнения: 0
 Аз също не съм съгласна с дамата. Пазарувам от там и мога да кажа, че когато нещо не ми хареса винаги го приемат и ми възстановяват навреме сумите. Продуктите са оригинални поне що се отнася до марки като PUMA Ferrari, Adidas, GF и други.

# 5
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Имам една поръчка за сега. Дойде на 29-ия ден. Обувките са превъзходни за моите критерии.

Нямам оплаквания до този момент.

# 6
  • Мнения: 157
И аз съм от недоволните - чакането - както и да е, ама накрая получавам поръчаните обувки с дефект... И нямат нищо общо с оригиналните, то е повече от ясно...

# 7
  • Мнения: X
И нямат нищо общо с оригиналните, то е повече от ясно...
Колкото хора-толкова и мнения за оригиналността на продуктите.Следователно личното мнение е "ясно" само на тебе,и не може да бъде никакъв критерий.
Като не ти харесат,като не ти станат,като си размислил и вече нямаш интерес към поръчаното,спокойно можеш да си вземеш парите обратно.Какъв ти е проблема?
Моят проблем е,че понеже имаме пет дюкяна на кръст в центъра с дрехи от 90-те,помолих приятелка да ми купи и донесе една рокля на Кенсол,която ме грабна от сайта им.Като дойде,ми се приплака:140 лв. за един тензух в цвят утайка от кафе,ни лъскавина,ни нищо,по което да си личи класата на една от добрите БГ марки.Опитах да я върна:пари не връщат.Могат да ми я заменят с друга,а аз не ги харесвам.Какво да я правя сега,прозорци ли да затулвам с нея,кисело мляко ли да прецеждам?!Да бях взела от ФД,поне нищо не губя,хората връщат парите,като не ти е по вкуса.
Ама да правя тема с главни букви:"НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ К.... никога"?!Откъде-накъде?
Оставете отрицателен отзив в текущата тема за ФД,не пазарувайте повече от тях и не учете хората откъде да пазаруват.
Може да е късмет,но каквото съм получила досега от тях,е перфектно.

# 8
  • Мнения: 29
До сега съм поръчвала очила,часовници,ботуши и ботинки;от всичко съм много доволна;единствено срока на доставка е доста дълъг; а и напоследък вдигнаха цените;часовник на D /G,който купих миналата година за 100 лв. сега е 150...,може би такива намаления Laughingще ме откажат да пазарувам от тях...

# 9
  • Мнения: 0
Здравейте отново! Доста противоречиви коментари прочетох. Аз лично не съм искала да обидя никого, нито пък съм представител на конкурентен сайт. Исках просто да Ви предпазя да не преживеете моите неволи с ФД. Десет дни след като им върнах БОКЛУКА все още не съм си видяла парите. Всеки има право на избор. Моят съвет го знаете!! 

# 10
  • Мнения: 0
 Да, наистина сте били прави да ни предупредите да не пазаруваме от "Фешън дейс", но за жалост човек трябва сам да се опари, за да стигне до истината, която други отдавна са открили! Опитах се да създам друга тема относно нелоялността на този сайт към клиентите, но за жалост бе заключена?! Искам да коментирам не само факта, че реално стоките, които купуваме не са намалени "оригинални продукти" на известни марки, а тяхни относително добри или доста зле направени копия! Та тези продукти не фигурират дори в старите колекции на съответните брандове! Цените няма нужда да бъдат коментирани - уж големи отстъпки от някакви измислени високи цени!Продуктите, които получаваме са далеч от качеството на това, което виждаме и четем като описание! На всичко отгоре, служителите на фирмата стават все по-безочливи! Явно, някой отново е решил да направи бързи и лесни пари за сметка на обикновения потребител, но не е преценил, че съществува достатъчно информация,от която да разберем, че стоките са фалшиви! Хубаво е,че имаме голям избор от коректни сайтове за on line търговия! Господата от "Фешън дейс" трябва първо да се научат как се привличат и ЗАДЪРЖАТ клиенти! Добри примери много!

# 11
  • Мнения: X
Не знам и хич не ме интересува кой откъде пазари,но смятам,че такива теми трябва да се трият.

Направени са от потребители,регистрирани само за антиреклама,а това е досадно.
Погледнете последните публикации на daniela60.Те са само 2 и о,колко странно,само против ФД!
А сега погледнете на Reni76,какво съвпадение-само 5 и пак срещу ФД!
И много други "потребители".
Според мен тази тема си е за триене.
Една стига,даже е много,защото от спамери не можеш да отсееш важното.



# 12
  • Мнения: 0
Само заради коментарите се регистрирах, уважаеми дами! Фирмата ФД е коректна и до сега от 24 покупки аз съм много доволна, както от детски дрешки, така и покупки за мен! Не е правилно да коментирате негативно. Всеки ще прецени сам и като не е доволен просто спира да поръчва!
Хубав ден от мен!

# 13
  • Мнения: 275
Нямам мнение за самите стоки от ФД, но качеството на обслужване е... отвратително.
Опитах се три пъти да им поръчам различни стоки, обаче всеки път се бавят ужасно, над 45 дена и когато се обадя да се поинтересувам какво става, едни троснати каки ми обясняват, че като искам намален артикул значи трябва да чакам.
Накрая ми предлагат все така "любезно" да откажа поръчката пред свършен факт.
ПиснА ми!
Жалко за масираната реклама в уважавани от мен сайтове.

# 14
  • Мнения: 1 284
Аз имам два прекрасни часовника от там и съм много доволна. Е, вярно, малко им е бавна доставката, но си струва чакането.

Общи условия

Активация на акаунт