НЕ ПАЗАРУВАЙТЕ ОТ FASHION DAYS никога!!!

  • 119 824
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 157
И нямат нищо общо с оригиналните, то е повече от ясно...
Колкото хора-толкова и мнения за оригиналността на продуктите.Следователно личното мнение е "ясно" само на тебе,и не може да бъде никакъв критерий.
Като не ти харесат,като не ти станат,като си размислил и вече нямаш интерес към поръчаното,спокойно можеш да си вземеш парите обратно.Какъв ти е проблема?


Естествено, че моето мнение си е мое и аз го споделям, не го налагам на никого, най-малко пък го предлагам за някакъв критерий...

# 16
  • Мнения: 86
Аз си поръчах часовник, който е със сертификат и гаранция  Simple Smile Вие преценете дали е истински Wink

# 17
  • Мнения: 0
Здравейте!Днес получих първата си поръчка и ще споделя мнението си.Сандалите бяха поръчани преди 40 дни, днес ги получих и ...пълно разочарование.От пръв поглед не отговаряха на снимката от кампанията на ФД.При детайлно разглеждане: кожата е изкуствена, а пишеше, че е естествена; няма лого на марката, както трябва да бъде, и както беше на снимката; миризмата си беше на евтини китайски обувки.Изобщо евтино копие на оригинала.
Обадих се да отменя другите си поръчки.Обясниха ми любезно, че стоките пристигат направо от чужбина и не знаят, какво се доставя.
Пова е моето първо и последно пазаруване от там.Споделям го, защото виждам, че мненията са противоположни.
Явно всеки е с късмета си Simple Smile

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Аз не рискувам да пазарувам от подобни сайтове.
Скоро предлагаха часовници DG, един от тях съм си купила от UK преди две години за същата цена, на която го предлагат и ФД към днешна дата Rolling Eyes като се има предвид, че въпросния часовник е колекция отпреди 5 години.
Повечето стоки наистина са ментета, тези които се бавят по два, три месеца със сигурност са от Китай и според мен са от някакви доставчици, които са ишлемари на различни марки и вземат някакъв брак от фабриките - стоките от Китай пътуват толкова дълго време, защото ги товарят на кораби, като най-евтино. Нито една марка не доставя директно от Китай - всички си имат логистични складове в Европа, от които си пращат стоките за няколко дни до крайния потребител.
А явно ФД си имат и оригинални марки доставчици, които си идват навреме и хората са доволни от качеството.
Ама мене ме е страх да поръчвам насляпо.
Между другото този сайт ми прилича на онези магазини едно време, в които имаше евтини маркови дрехи и твърдяха, че били крадени и конфискувани и за това били евтини. Само, че си бяха откровени ментета, само дето някои бяха с по-добро качество. Ама тогава бая хора се бяха зарибили да пазаруват от там.

# 19
  • Мнения: 1 289
Ами, момичета наистина мненията са противоречиви. Аз съм доволна от часовниците, обаче пък не бих си поръчала дреха оттам, защото никога не мога да определя точно размера, тъй като не предоставят подробна таблица с обиколки, които да съответстват на дадените размери. И за това не бих рискувала с дрехи. Обувките също са ми малко съмнителни, може би трябва нещо супер много да ме грабне, за да си го взема.

# 20
  • Мнения: 2
Здравейте, дами,

Благодарим ви за обратната връзка, която ни помага да оптимизираме постоянно нашите услуги. На ваше разположение и за ваше улеснение създадохме тема, която да отговори на въпросите ви относно дейността на Fashion Days: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=659915.0. За технически въпроси и такива относно доставка винаги можете да се свържете с нашия център за обслужване на клиенти, който е на разположение 24 часа в денонощието на телефон +359 2 421 9500 или на email fashion@fashiondays.bg

Екипът на Fashion Days България

# 21
  • София
  • Мнения: 787
Досега съм поръчала и получила малко над 50 артикула от Фешън Дейс. Единственото, от което не съм доволна, е срока на доставките - някой от тях са пристигали за десетина дни, други съм чакала по два месеца. Не съм имала причина да се съмнявам в оригиналността и качеството на продуктите, но и гледам да поръчвам само известни за мен марки, чието качество харесвам. Факт е, че цените на някои стоки са наистина изгодни, сравнено със същите в нашите аутлет магазини. Факт е също, че доста спекулират с уж първоначалната цена, от която намаляват стоката - спомням си едно намаление на селективна козметика, където червило на Шанел беше "намалено" от 94 лв. на 54 лв.  Laughing

# 22
  • Мнения: 3
Аз пък съм страшно доволна от тях, качеството и изработката на нещата, които поръчах, са чудесни.
Научи се да си взимаш мерки със сантиметър и не се изкарвай по-слаба, отколкото си. Така няма да имаш проблемни несъответствия Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2
Здравейте, дами,

Благодарим ви за обратната връзка, която ни помага да оптимизираме постоянно нашите услуги. На ваше разположение и за ваше улеснение създадохме тема, която да отговори на въпросите ви относно дейността на Fashion Days: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=659915.0. За технически въпроси и такива относно доставка винаги можете да се свържете с нашия център за обслужване на клиенти, който е на разположение 24 часа в денонощието на телефон +359 2 421 9500 или на email fashion@fashiondays.bg

Екипът на Fashion Days България

# 24
  • Мнения: 0
Какво означава да не пазаруваме от ФД??? Имам над 40 поръчки и с изключение на една върната (с възстановена сума в срок от 2 седмици) всичко е страхотно.
Кое не можете да разберете дали е оригинално? Аз поръчвам Морелато, Мис сиксти и т.н. което съм го виждала в магазините на безумни цени! Знам как изглежда! И всичко си е същото!
Който не иска да си поръчва да не го прави! Има риск в интернет пазаруването-проблем с размери, с точни цветове! Имате възможност да го върнете - не разбирам какъв ви е проблема????

# 25
  • Мнения: 432
Купих си обувки, които след месец направо се разглобиха... На тях си имаше надпис made in China нищо че имаха претенции да са еди-коя си марка. Както и да е, за толкова пари мислех да ги нося един сезон предвид къде са произведени, но те и толкова не преживяха. Това ми беше първата и последна поръчка от там. За тези пари ще си купя няколко чифта от китайските магазини и ще имам различни обувки цял сезон.

Последна редакция: вт, 10 юли 2012, 22:22 от Ариел*

# 26
  • Мнения: 0
Пазарувах вече няколко пъти от Fashion days. До сега три пъти съм връщала продукти, парите ми ги връщат в рамките на няколко дни. Това, което върнах бяха неща, които не ми станаха - едни дънки - обадих се да питам могат ли да ми кажат някакви см. като размер, за да знам какво да поръчам и жената ми каза "Вижте си етикетите на другите дънки!" - е как не се бях сетила  newsm78 и ми каза, че тя имала такива и си отговарят на размерите. Поръчах номер 31, който прецених, че би трябвало да ми стане и като дойдоха се оказа, че отговарят на номер 27. Поръчах си е едно зимно дълго яке. Оказа се страхотно, но за съжаление ми беше доста малко, а поръчах размер XL. Това, което задържах от тях са дънки Freesoul - добре са изработени, плата е хубав, нямам забележки. Един часовник, който за мен се оказа най-добрата ми покупка като цяло от интернет. Преди 2-3 години си го бях харесала в един магазин за 130 лв. От ФД го купих за 69. Със сигурност е оригинален, направо не повярвах на късмета си като го видях.

# 27
  • Мнения: 207
Хубаво е, че са ти върнали толкова бързо сумата - аз съм връщала веднъж арткул и връщането на сумата им отне около 48 дни...

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте!
От както е пуснат сайта в действие -  пазарувам! До момента съм изключително доволна от моите поръчки! Купувам: дрехи, обувки, часовници, бельо и т.н. и съм много доволна от качеството на избраните от мен стоки!
Не всички марки са качество!!!
Може би знам какво точно да купувам и затова рекламации не съм правила до сега.
Споделям с другите потребители мнение, че срока на доставка е дълъг и това не е никак приятно.
Споделям също и мнението, че служителите от офиса са много любезни и отзивчиви!
...И още нещо: пазаруването по нета не е за всеки!!! Grinning Peace

# 29
  • Мнения: 83
Пазарувам самоо ОТ там, само от там, откакто ги има - всичко е перфектно и качествено. Е имаше един случай, в който по погрешка си бях поръчала едно Pareo на CK, защото не бях видяла, че е парче плат и го въртях като маймуна да изглежда като рокля, но като разбрах, го върнах и ми върнаха парите до 5 дена, а не до 1 месец както е по закон, ама и до месец да беше - в тяхно право си е.

Общи условия

Активация на акаунт