Къде в Азия?

  • 960
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 999
Може ли да ми помогнете в решаването на следния въпрос:

В средата на май сме планирали разходка до Азия за 2седмици. Идеята ни е да разгледаме "нещо", след което 4-5 дни да останем на плаж. Все още обаче спорим в коя/и държави да се случи това.

Аз искам да е нещо не толкова натоварено с туристи като Виетнам или Камбоджа - крайбрежието, защото сме били в Сиам Реп. Също много ми се ще да е Индия, защото от доста време я искам, но все не стигаме до там.
Мъжът ми иска да е Малайзия.

От възможните други държави в Азия отпадат: Япония, Китай, Тайван, Тайланд.

Много ще съм благодарна на свежи идеи - къде в Азия за почивка и интересни забележителности(това не включва нови, модерни градове с небостъргачи) да отидем. За мен е ОК да са в до 2 държави.

Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 1 417
В средата на май може и Индонезия - Бали за плаж и разглеждане, няма да има чак толкова туристи, но си е доста път.
Индия - плаж Гоа, за разглеждане доста Wink а може и да комбинирате с Малдиви за плаж или Шри Ланка - става и за двете
Малайзия - Кота Кинабалу и наоколо за разглеждане, от о-ви за плаж по- малко или по - вече населени също има избор.
Казват, че Лаос също е много интересен откъм храмове за разглеждане, но не съм била там.

Последна редакция: пн, 23 апр 2012, 16:14 от mi6i

# 2
  • София
  • Мнения: 6 999
mi6i, мерси за бързото включване.
Не знам защо си мислех, че Бали ще е пълно с туристи - а не ми се прави такова пътуване.

Аз настоявах за Лаос и Виетнам. (Пропуснала съм Лаос в предишния си пост).

В Индия няма ли да е голяма жега?

# 3
  • Мнения: 119
Преди две седмици в Индия беше около 38-42 градуса , но в Гоа е малко по-прохладно.
Гоа е и едно от най-евтините места за морска почивка ако това има значение. Дори спрямо Делхи и Мумбай там е много по-евтино.
Може да комбинирате с  няколкодневна разходка с лодка в Керала .

Последна редакция: пн, 23 апр 2012, 21:15 от mallkata

Общи условия

Активация на акаунт